Bölüm başına 90 bin tl alacak mış. Bu da aylık en az 360 bin tl demek miş. Bol kazançlar.
Kaynak: http://m.gecce.com/magazi...aate-360-bin-tl-maas#!p=1
dünya oyunculara güzel dediğim durumdur. çok kârlı, ancak bir o kadar da zorlu bir iş olan oyunculuğa verilen iyi bir maaştır. açık söylemek gerekirse oyunculuk hiç bana göre olan bir meslek değildir. ben ilgiyi pek sevmeyen bir insanım, oyuncu olmuş olsam hergün haberlerde ve gazetelerde yediğim naneleri, kırdığım cevizleri haber yapacaklar. tüm ülkeye rezil olacağım ondan sonra.
esra erol'un aldığı maaşın yanında azdır bile.beren saat alıcaksa alsın helal olsun.
vay amına koyim bana yüz lira burs ver kız allahsız.

formatın da amına koyim.

ulan nasıl olur. gerçi güzel kadın , yetenekli de ama yani ne bileyim 266 liraya geçinen dedeyle ninenin hakkı nerde biladerim ya.
o kadar güzel kadına az bile.
DAHA IYISINI SEN YAP SEN KAZAN POLITIKASIDIR.
selcuk sahin yillik 1m euro aliyor. mac basi ucretleri ve primleri var daha. serdar kesimal 1.5 kadlec 1.5 m euro falan aliyor. yata yata para kazanmak budur.
Biz de halen öğretmenlere doktorlara bıdı bıdı yapalım.
vay anam vay. az buçuk güzelliğin olunca nasıl da kıymete biniyorsun. böyle oyuncular game of thrones'a, vikings'e, supernatural'a figüran bile olamayacak kapasitede iken bulundukları coğrafya itibariyle ülkenin yıldızı oluveriyor.
Aynı işi yaptırsan götünü yırtsa yapamayacak olanların Yattığı yerden para kazanıyor yorumlarına neden olan maaş.

ister topçu olsun ister popçu emeksiz kimse para kazanamıyor.
şartlar zor tabi.