bugün

kulaktaki kılları yakmak için ispirto ve çakmak, yüzdeki kıllar için ağda.
Makas önlük traş köpüü.
Aynadan seninle çok ciddi şekilde konuşması, traş olurken çay teklif etmesi. O saçların çayın içine girebileceği aklına gelmiyor mu?
yarısından fazlası boş, bekleye bekleye şekerli su olmuş 2,5lt kola şişesi ve kenarında üç dört tane kirli plastik bardaklar.
orta masada at gazetesi.
kapı önünde iki küçük iskemle.
dışarıda sigara içerken artist artist orayı burayı kesen yüzleri yeşil maskeli veya ağdalı kekolar.
Eğer yeni müşteriyseniz, önceki berberinizin kestiği saça bok atıp, sürekli eleştirmesi. Hepsi kendini ödüllü berber olarak görüyor galiba. Kendisi haricindeki herkes amatör.
Sekmeyen TV programları:
-Maç günü veya ertesiyse NTVSPOR, TRTSPOR,
-Hafta içiyse Kral TV, PowerTürk,
-Dizi günüyse Kurtlar Vadisi, Ezel, Çukur türevleri ve tekrarları.
berbere takılan boş- beleş tipler.
kafayı araba vitesi gibi sağa sola çekiştirmesi.
Ezik müşterilerini parmaklayıp traştan sonra berberle ilgili başlıklara yazmasını sağlamaktır.
birden saç kesimini bırakıp dışarı kısa süreli bakış atmak. henüz çözemedim nereye baktıklarını vardır bi bildikleri herhalde.
edit: ayrıca berberlerin olmazsa olmaz muhabbeti http://www.imgim.com/fire...us_737782006407389187.png
Sehpadaki gazeteler.
içi leş gibi kıl dolu çekmece.

ve oradan aldığı tarak ile saçınızı taramaya başlarlar.
Kulağının dibinde makası şıklatmarı.
Omuza sürttürdükleri malafatlarıdır efendim.
Aniden kafayı televizyona cevirmeleri.
Makasları...
berber örtüyü örtüp ensede birleştirdikten sonra iğneleme aşamasında "acaba iğne enseme girecek mi" endişesi.
tür: gerilim, korku
imdb: 9.7
Saçma sapan bir kanal açılmış tüplü televizyon.
Canlarıdır efendim. Daha önceki iki berberimin can vermesi sonucu vardığım sonuçtur. Teşekkürler.
Kolunuza deydirmesi.
Deydirmek.
kola koymak.
traş fırçaları ölümüne tek tip lan.
Caddeye attığı ani keskin bakış. Benim gormedigim ne var orda?
Kola dayamak.