bugün

küçük eniştenin yeni açıklamaları. sizde de artık okurken bir gülümseme oluyor mu? içinde yaşadığımız ülke olmasa kahkahalar ile gülünecek durum. çocuk mu kandırıyorlar diyeceğim ama çocuk da artık kanmaz buna.

hazine ve maliye bakanı berat albayrak ekonomik büyümenin öncü göstergesi olan türkiye imalat pmı (satın alma yöneticileri endeksi) temmuz ayında 56,9 seviyesinde gerçekleşti. bu tarihi bir dönüm noktası: şubat 2011'den bu yana en yüksek seviye. böylece yılın ikinci yarısına ilişkin pozitif beklentilerimiz güçleniyor. dedi.

hazine ve maliye bakanı berat albayrak enflasyondaki düşüşe ilişkin twitter üzerinden değerlendirmede bulundu. bakan albayrak tüfe haziran ayındaki yıllık %12,62'den temmuz ayında %11,76'ya geriledi. enflasyon konusundaki mücadelemizi, hedefe ulaşma azmimizi ve bu konuda atacağımız yapısal adımları kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz. dedi.

https://www.hurriyet.com....en-yuksek-seviye-41579214
görsel
" gelecek zaman " lı cümlelere yenisi eklenmiş. biz " şimdiki zaman " lı ifade bekliyoruz.
(bkz: bakın burası çokomelli)
ben de diyorum döviz niye bu kadar hareketlendi yine kendileri açıklama yapmış.
bu ne zaman tv ye çıkırp

zattara zuttara yapsa

ardından dış piyasalardan o biçim tepki geliyordu

sanırsam maun babası bunu bir temiz dövdü

çoktandır sesi çıkmıyordu

gene çıktı.
Yav çok komik adam bu damat. Çok gülüyorum ben buna. Cem yilmazla ortak projede yer alır mı acaba, ülke durum komedisi konulu felan.
iyi ki sn. Albayrak gibi politikacılar var, yoksa bu zor günde nasıl gülecek, neye tebessüm edecektik?
Bizde dönüm noktalari bitmez ama köşe donüculer surekli parsayi topluyor onu napacaģız.
Günü kurtarmaya Durumu idare etmeye yönelik süslü açıklamalardır. Madem Enflasyon % 12 de bu araç ve ev fiyatları niye % 50 arttı? Altın Dolar nasıl uçtu? Bu sefer teğet değil tam içinden geçti. Hala da geçiyor.