bugün

barca-real maçının 2. yarısında benzema oyuna girerken ansızın bilinçaltından müzeyyen ablanın benzemez kimse sana isimli şarkısının sözlüğün de bıraktığı yan etkiyle yeni bir boyut almasıdır.70 milyon avro transfer ücretiyle reale gelen adamın müzeyyen ablanın alaturkasıyla yan yana durması yazarın yaratıcılığından mı yoksa hayatın garabetinin tümüyle üzerimize çöktüğünün mi kanıtı allah bilir!
pes 2010 da yapilan ve kahramanlarindan biri real madrid olan her maçta ağzıma gelen söz dizisidir efenim.
(bkz: benzema az kimse sana)
(bkz: benzema zam gelmiş)
(bkz: benzemaz kimse sana)
(bkz: ayar vermek için girilen başlıkta göt olmak)

yeminlen ayar vermek için girmiştim. *
(bkz: karim benzema z kimse sana)
pes 2009'da fransa-italya kapışmalarında benzama'yla atılan her golün ardından mütevazi öğrenci evimizde haykırarak söylediğimiz şarkımız. yiyen susar, ama içinden hep katılmak ister şarkıya. bu bi galatasaraylı'nın yaşa fenerbahçe marşının melodisini çok beğenmesi ama katılamaması, ya da bir fenerbahçeli'nin nevizade geceleri marşını çok beğenip, katılamaması gibi bir duygudur, hoştur.
(bkz: benzema dı kimse ona)
macta daha cok ronaldo icin soylenecek cumle.. ronaldoyu cikartip benzemayi oyuna alan teknik direktore de soylenebilir.
ya da yilmaz vural icin de, keza..
la benza maki sesa na.
(bkz: benzemaz kimse reale)
(bkz: ayagından suzulen pasına kurban olayım)
(bkz: odam kireçtir benim gökhan güleç tir benim)
(bkz: benzemas)