bugün

şimdi tamamen objektif bir yorumla fikrimi beyan edeceğim. bir kadın var ve kahve içmek için bir arkadaşını evine alıyor.
(bkz: kahve içme bahanesiyle sevişmek)
daha sonra adamın beyanına göre kadının kendi rızası ile seks, kadının beyanına göre tacavüz hadisesi yaşanıyor.
kadının benimle evlenmen gerekiyor demesi üzerine adam bunu kabul etmiyor ve kadın bana tecavüz etti diye gidip şikayette bulunuyor. suçlanan kişinin babası tamam oğlum kızınızla evlenecek deyince şikayetten vazgeçiliyor ama çocuk tekrar evlenmekten vazgeçiyor. olayın haklısı, haksızı tarafında değilim ama benim çıkardığım sonuç şu ki;
bir erkeğin hayatıyla oynamak bu kadar kolay...
erkek suçlu olsa da olmasa da bir kadın istediği erkeği bana tecavüz etti cümlesiyle kocası ya da bir suçlu yapabiliyor.
erkekler ne zaman aklını başına alıp artık bu saçmalığa isyan edecek merak ediyorum.

https://www.mynet.com/mid...tecavuz-etti-110106729160
bu hikayeden çıkartılacak yegane sonuç ; her çağıranın evine kahve içmeye gitmeyeceksin dersidir. şimdi biz de erkeğiz allah korusun bu bizimde başımıza gelebilir ancak arkadaş o kahve teklifinin aslında davşan gibi sevişme teklifi olduğunu düşünerek gitmedi ise ben de bir şey bilmiyorum lan.