ben gibilerin sorduğu sorudur. ulan yakışıklı değilim ama tipsizde değilim çirkin iğrenç değilim ama olmuyor ya niye olmuyor. benim sevgiliye hakkım yok mu ya.
üremeyesin diyedir koç..
Belkide sevgilinin hiç seni olmuyordur. Biraz iyi düşünün ya.
gece gece dertsiz başa dert üreten sorudur.

Cidden neden olmuyor ya, ben de merak ettim bak şimdi.
Mal gibi sözlükte takılırsanız olmaz.
Sanırım aşk arayan yazarın beyanıdır yoksa her halükarda olurdu.
ben bilgisayara gösterdiğim ilgili kıza vermediğim için sevgilim doğal olarak yok. nedenini bilmek önemli.
(bkz: ortamlarda sevgilim var dersin kim bilecek)
bir gün yine sevgilim olmuyor,bayağı bayağı olmuyor. hazır tam da sevgilim olmuyor derken, cidden neden sevgilim olmuyor ?
Çok yalnızım sözlük.

Cümlelerin bile kelimeleri var, benim elimi tutacak bir sevgilim dahi yok. Evde, elimde televizyon kumandası ile dolaşmaktan yoruldum sözlük. Elimde televizyon kumandası ile dışarı çıkmaktan utanır oldum. Kaç kez televizyon kumandası ile bakkala gittim, Bakkal kaç kez tıs tıs güldü arkamdan. hepsini duydum sözlük, hepsini ama hiç dönüm "- ne gülüyorsun lan, çok yalnızım olum.." diyemedim sözlük.

Tütünüm de azaldı, kibritim de beni terk etmek üzereyken ölmenin tam zamanı gibi hissediyorum.
Senin Olmayan sevgili utansın be kardeşim !!!
aşkta istiyorum değer görmekte istiyorum ya.
Olmaz tabi kardeş. Ben bu sorunu çözdüm. Sevgilin olunca ilk 2 ay seks muhabbeti yapmıcaksın. Mizahın la telaffuzunla kendine bağlıcaksın.
Gerisi geliyor zaten.