bugün

5.bölümde hakkın rahmetine kavuşmuş, yayından kaldırılmıştır.
Reytinglerde salı günleri ilk 5e girmeyi başaran ama kanal yönetimi tarafından yeterli görülmeyip pm2'ye geçen ve bugün 22:00 civarı yayınlanacak ama tekrarı yayınlanacak olan yakında yayından kalkacak olan dizidir.
Kucuk aga, kucuk gelin gibi boktan diziler reytinglerde hep 1. Siradayken boyle diziler ilk 5 e zor giriyor ve yayindan kalkiyor... Bir garip milletiz vallahi.

Edit: bir de kiraz mevsimi.

Edit2: neyse ki henuz yayindan kalkmadi.
yayından mı kaldırıldı diye merak ettiğim dizidir.
güzel izmirin adını kirleten dizilerden biridir.
aldatmayı normal bir şeymiş gibi gösteren dizilerden biri daha.
kadın evli arabada başka bi adamla oynaşıyo bunu da başka bi çocuk görüyo filan.
Ağır ajitasyon içerse de beğendiğim dizidir. Seyfi, Fevzi ve Gülali adlı üç genci merkeze alan, arka fonda izmir Gültepe'nin olduğu, şehrin kenara itilmişlerinin hikayesini anlatan dizidir aynı zamanda. izmir'de değil, istanbul'da çekilmektedir. Bu çarşamba ekrana gelmedi. Yayından kaldırırsan hata yaparsın Kanal d...
nasıl bi dizi yapmışlarsa korkudan arkadaşlara öneremiyorum lan! öneripte milleti drama boğmak istemediğim dizi.

senaryo, oyuncu seçimi, görüntü kalitesi, müzik seçimi türkiye standartlarının üstünde bu dizide.

--spoiler--

o kadar olay oluyo, herkesin hayatı berbat olmuş durumda ama ben en fazla basri*'nin sahnelerinde dağılıyorum, o nasıl bir karakterdir, nasıl bi oyunculuktur. izlerken hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum belamı sikti resmen, 2.bölümden sonra izlemiyecem lan bu diziyi* dedim ama tutamadım kendimi hala takip ediyorum.

--spoiler--

mazoşist olan, ağlamak, drama doymak isteyen varsa durmasın izlesin bu diziyi.
şuana kadar gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri.
Yeni bolumu baslayan dizi. Sebepsizce mutlu oldum. * yumulun gencler.
Kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizi.
gültepe ile ilgili bir de kitap mevcuttur. dizi ile alakası yoktur. izmirim serisinden ''gültepe - direnişin adı'' isimli kitabın yazarı murat şahin'dir.

http://www.idefix.com/kit...?sid=YDQYMEJVDA3ACT1GCLO3
ayça bingöl'ün öldüğü, daha sonra dirildiği dizi.

geçen bölümde kesin ölmüştü. n'oldu lan?
"ayça bingöl öldü" yalanıyla gündem yaratan, akabindeki bölümde tekrar hortlatan, genç oyuncuların bir bölümde sevgili değiştirdiği saçma salak kanal d dizisidir.
müzikler on numara yalnız.
her 5 dakikada bir ağlamaklı oluyorum. ağlıyorum.
çocuk ve genç oyuncular da bir o kadar harika oynuyorlar.
son bölümü ile erken final sinyali veren dizi.
gülümser bir önceki bölümde ölmüştü.
nazlı son 3 bölümdür gültepe karşıtı aşırı şımarık asi ve zengin hayata özenen genç kızdı.
son bölümde gülümser canlandı.
nazlı seyfi ile beraber oldu.
zengin hayatı elinin tersi ile birden itti.
gültepe'ye fena halde alıştı.
nasıl oldu bunlar birden bire tek bölüm geçmedi sahne geçmedi bölüm başladı her şey bir anda değişti.
sanki dizinin ilk bölümünü izler havasını yaşadık.

sonuç olarak dizi bu sezonu tamamlar mı bilemem ama erken final yapacağı kesin.
hangi diziyi sevsem yayından kalkıyor. ağlamak istiyorum.
saçmalayan dizi birinin annesi kaşar diğerinin babası bıyıklının fevzinin annesine atlası sayılıdır yani dizi oraya gidiyor heralde.
8. bölümüyle final yapacak dizidir. yazık oldu.
Memnun oldum gültepe.
Hadi yaZarlar yeni arkadaşımıza merhaba deyin.

Yazarlar: merhaba gültepe.
abuk subuk diziler yayındayken bu dizinin 8.bölümle final yapması çok kötü.
özellikle genç oyuncular döktürüyordu oyunculuklarıyla. yetişkinler de zaten çok çok iyilerdi.

reyting uğruna ne diziler gidiyor.
bu dizi nasıl tutmaz dedirten dizidir.
muhtemelen şuan bölümü bitecektir.
reyting yapmıyo gelirleri giderini karşılamıyo diye kaldırılan kaliteli dizi. yazık oldu.
izlediğim tek diziydi. daha da izlemem gayri. oturun kendiniz izleyin kendi kanalınızı amk.
güzel dizileri kaldırmasanıza yahu! cümlesindeki dizilerin içine girebilecek olan dizi