bugün

5. nesil yeni yazar. hos gelmis.
anlayışlı ve iyi niyetli bir yazar.
girdiği son birkaç entrysinde inanılmaz karamsarlıklara, paranoyaya rastladığım yazar. şimdi uğraşmak istemiyorum entry numaralarıyla fakat uzak mesafe ilişkisiyle ilgili olarak "orada yiyişiyodur olm o" düşüncesini benimsemiş durumda. cinsel yetersizlik konusunda fikri de "para olduktan sonra kim takar doyumsuzluğu, ha arada takarlar sevgiline ama boşver" şeklindedir.

zamanında bu düşüncelere sahip bir birey olarak içten içe üzülüyorum kendisi için, gayet iyi yazıyor, böyle karamsarlığa kapılmasına hiç mi hiç gerek yok. ha böyle mutluysa ne güzel, lakin ben bile entrylerini okudukça kendimi zindanda gibi hissediyorum. yapma etme.
nihat kahveci'nin sağ dizi...
(bkz: #5463336)
eksi yiyen ya da eleştirilen entrylerini patlatan yazar bağırarak sevişen kiracılarda olduğu gibi... madem artistlik yapıp öle şeyler yazabiliyorsun üç beş eksi yiyince silmeyeceksin..
10 kasım 1959 iskenderiye , virginia abd li oyuncu, yazar ve şarkıcı mckenzie haberine sinirlenen yazardır. babasının tecavüz itirafına neden kızmıştır kendisi bilinmez.
özellikle son cümle:
--spoiler--
arabesk tavirlarindan kurtulmasini ve sprint kosu idmani yapmasini onerir, basarilarinin devamini dilerim.
--spoiler--

arda'nın sınıf öğretmeni gibi yazmış.* kendisini selamlarım.
'ordu mensuplarını düşman olarak gören dinciler' kimlerdir, tahmini sayıları kaçtır biraz açması gereken kişizade.
benim entrylerimi beğeniyormuş sanırım.
bundan sonra ben senin arkandanım.
(#8266592)hayata bakış açısı takdir edilesi yazar.

not: kötü kalkmaz inşallah.
çaylak olmak için uğraşan yazar. birinden biri uyumuyormuş işte bak...
ekleme:kendisi bunu birilerine tepki olsun diye yapmış ancak birilerine tepki olsun diye niye onun yaptığının aynısını yapmış onu anlamadım. sonuç olarak kabak kendisinin başına patlamış.
Ağzının gotune dönmesine ramak kalmış yazarimsi.
türkiyedeki kızların para ve zengin erkek takıntısı hakkında iyi eleştiriler yapan yazardır. okuduğum kadarıyla öyle görünüyor.
ali ağaoğlu mu acaba? diye düşündüğüm yazardır. *
ironi yazarı.
fantastik ortalama türk muhafazakarı söylemleri sözlüğünün yazarıdır. muhafazakarlık karşıtıdır.*
ortama bir türk kızından posta yemiş yazar.
acısı daha yeni herhal efendim.
(bkz: baba sen neden hz muhammed gibi 11 karı almıyorsun) gibi bir konu açıp kaçmış olan yazar.