bugün

bugün diyarbakır semalarında, tam diyarbakır atatürk stadının orada iki gencin aralarında konuşurken içlerinden birinin yüksek sesle dile getirdiği iddialı söylem.
biraz kulak misafiri olmaya çalıştım duyabildiklerim şöyleydi;

"bağımsızlık mücadelesini ve özgürlük savaşını en baba yapan da kürtlerdir. al, buraları görüyorsun herkes kürt. bunu iyi bilsinler, ayaklarını denk alsınlar, ya akıllı olsunlar yani. el elden üstündür. bence bin kürt on bin türk'ü yok eder."

sonradan öğrendim ki kendilerine kürdish old boys adını veren örgütün eylemi varmış tam o anlarda. yürüyüş sırasında tekrar gözüme çarptılar. bu örgütün sempatizanı veya üyesiymiş bu iki genç.
bikaç milyon tanesi bağımsız bile olamıyordur. yani laf işte.
(bkz: bence 3 zenci bu çocuğu yok eder).
(bkz: bence bin millwalllu on bin west hamlıyı yok eder)
karşındaki hayvan gibi herife "karate biliyorum" diyerek tehdit etmeye çalışmak gibi bir şey bu iddia. neyiniz var da neyinizle yok edeceksiniz türkleri, öküzlerin üstünde 100 yıl önceden kalma bombaları taşıyarak mı yapacaksınız bunu? gülerim.
imkansızdır. bikere matematiksel olarak bile sınıfta kalır. eşit şartlarda da imkaansızdır zaten.
(bkz: peki)
(bkz: benim babam senin babanı döver)
bu sebepden mi hala bi halt edemediniz diye sorarlar adama ama karşıda adam olmayınca gülüp geçerler.
(bkz: senin ruhun benim ruhum önünde)
- baba baba babacığım... ben götümden bir argüman ürettim ve espri yapcam..
+ aman diyim :( yapma çocuğum yapma evladım !
- başlık açmaya başladık bile hahahahaha
(bkz: benim babam senin ananı sever)
kürtler 15milyon türkler 60 milyon her türlü biz türkler sikeriz.
(bkz: hayal dünyasında bazı ibneler)
"sen harbi gerizekalı mısın" diye bir kürde sorulduğunda böyle cevap verebilir.
okula gitmemiş, matematik dersi görmemiş insan modelidir.

(bkz: on yüz bin baloncuk yuttum)
bin nüfuslu olanı park a götürmeli kumda oynatmalı.
Arkadaşa hatırlatırım Türkiyede 70 Milyon TÜRK var.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: yeni başlayanlar için provokasyon)
(bkz: iç savaş tellallığı)
kürtler vadisini çok izlemiş bunlar kanımca.
buram buram ırkçılık kokan bir saçmalıktır.ne yani kürtler türklerden üstün mü?bırakın bu saçma sapan cümleleri allahınızı severseniz.

not:bir ilkokul bebesinin saçmalığıdır.
(bkz: cimbom old boys)
(bkz: no country for old kurdish)
orta okul zamanında internet cafelerin tam patladığı senelerdi. cafe'ye gidip deliler gibi counter strike oynardık. bi keresinde tek başıma kaldım karşı ekipte de 4 kişi vardı. yattım pusuya 4'ünü birden öldürdüm. sotacı derler argoda bunu yapana. şimdilerde biz bunlara terörist diyoruz, gerilla diyoruz. dahası vatan haini diyoruz. ben denedim oldu siz deneyin görün ebenizin a.ını.

(bkz: go go go)
Türk askerini yenemezler ki.Türk askeri kadar asil olabilirlermi..açtıkları başlığa bak işte.laf olsun torba dolsun misali.çok boş ve anlamsız.