bugün

dürüst kızdır.
hiç değilse beni sevsin tipe bakmam karakteri iyi olsun, sahip çıksın diyip gizli para sevici değil dürüst kızdır.

o değilde sözlükteki kızlara kim dedi lahmacun yapan kızlar sevilir diye kim böyle bir bilgi yaymış.
Allah çocuklarımın ömrümden alıp sana versin de diyordur.
Herkes doğrudan ya da dolaylı cüzdana bakıyor artık.
Baktığı kadar baktirtandir. Cuzdandan çıkan kadar baktirir.
Ben de karaktere baktığım için siktir ettiğim kızdır.
Cüzdana bakarım demeye utandiklari için zekaya bakarım ota bakarım çöpe bakarım diyolar agsggs.
Orospuluğun (para karşılığında vücudunu sunmanın) soyut tanımını yapan kızdır.
Açık açık beyan etmesi hiç hoş değil. Biz ikileme düşmeyelim mi? Ulan beni seviyor mu? Sağlıyor mu? Diye.
Komdom şart mı gibi soruların muhatabı olur.
ya bana çok kızacaksınız belki de taşlayacaksınız ama ne istediğini bilen kadındır bunu söyleyen kadın.. herkesin harcı değildir bunu söylemek. ben mesela hayranım bunu yapabilen kadınlara. isteği belli, net, konfor... konfor da parayla gelir. bulabiliyorsa öyle sadece parası için evlenildiğini bilen düzgün adam helal olsun der düğüne gider, iki çeyrek borç ister, tebrik eder çıkarım.

malum altın çok pahalı, corona yüzünden de nakit kalmadı, para lazım... var mı sözlükte konformist yakında düğünü olacak kadın kahraman!
e tipe bakarsa da kötü. buna mı sevindiniz. karakterinize baksa keşke azıcık. iki seçenek sunuyorsunuz ikisi de leş, yazık nasıl alıştıysanız.
Kişisel tercihidir. Herkesin vardir kendine göre kıstaslari ne diyelim.
Manukyan' ın ağzını sulandıran kızdır.
Kendisine derhal grup vitaminden "al aşkını sok, sok gözüne gözüne" şarkısı hediye edilmesi gereken kızdır.

https://www.musixmatch.co...4%B1-Sok-G%C3%B6z%C3%BCne

https://m.youtube.com/watch?v=zSFszenx1iw

Şaka bir yana;

Net, Açık sözlü ve biraz da patavatsız bir kız çeşidi. Fakat yine de sinsi içten pazarlıklı, düzenbaz, hilebaz, hilekar, sahtekâr, konuşmaktan aciz, ne idüğü belirsiz, hangi bayrağa hizmet ettiği belli olmayan bazı hemcinslerinden âlâdır. Zira ona göre davranır ve hareket edersiniz. Adam kandırmaz. Ha işine gelmez orası ayrı. Varsın öyle Olsun. Herkesin çarşısı pazar olsun. Ayağını yorganına göre uzatır işine bakarsın. Napak yani ölek mi? Dünyada kız mı bitti baba? Allah büyük. Herkesin sahibi allah. Verir elbet birini dersin, ümidini kesmezsin. En nihayetinde herkesin bir dengi, bir nasibi vardır. Bulur bulamaz, o ayrı, ama kesinlikle vardır. Düzgün durur, istemesini bilirse verirler. Bu işler ince işler. Ama dediğim gibi, Bu nevi olan En azından Seni yanıltmaz, aldatmaz, hayal kırıklığına uğratmaz. Ümit verip, umutlandırıp Orta yerde piç gibi bırakmaz.

Bazıları bunlara orospu muamelesini layık görmüşler. Çok Çirkin bir benzetme. Çok yakışıksız. Seçmek yada seçilmek sadece kadına mahsus bir şey değil. O halde kendilerini isteyen yada önlerine ilk denk gelen kadına niye evet dememişler? Adama Sormazlar mı?

Oytunkaran efendinin troll başlıklarından biri. Evet.
Yolunu bilen kızdır. Evet.
Cüzdanla nikah kıyması gerekiyor.
dürüst kızmış sikimi yesin.
Şu dönemlerde evilik zaten ticarethaneye döndüğü için normaldır.
dürüsttür.
dürüstlüğü için alkışlanır, yoksa ben paraya bakmam karaktere bakarım diye yalan konuşan çok.

böyle dürüst kızlar lazım ne istediğini bilen, kararlı. ama bir hatası var cüzdan yerine yastık altına bakmalı.
bence istedikleri kızlarla iletişime geçemeyenler suçu parasızlığa atıyorlar. istisnalar dışında kız olsun, erkek olsun kimse parası var diye birine uzun süreli ilgi duymaz.

hayatı tanımayan genç kardeşlerimiz şunu unutmasınlar, cüzdanı kalın olanlar genelde cimri olurlar ve kızlar salak değil bunun farkındalar. düşük bütçeyle insanların çok kaliteli vakit geçirebileceğine inanıyorum; karakter, görgü meselesi...
(bkz: bana bunlarla gel)
Net biridir, doğrudur, dürüsttür.
Kötülenmemesi gerekir. Kendi tercihidir.