bugün

adaletli ve herkesin eşit olduğu hukuk devletinin işleyen yasalarına bağlı olduğun için evet, görmek zorundasın.
Yeşilköy' de, bunun lezbiyen versiyonuna denk gelmiştim. Beni ilgilendirmediğinden, rahatsız olmasınlar diye, geri dönüp başka bir sokaktan yoluma devam ettim. evet, sahiden çirkin mahrem şeylerin, halka açık alanlarda yapılması. Fakat erkek erkeğe, kadın kadına, kadın erkekle dahi elele tutuşsa, öküzün trene baktığından ziyade, kötü bakan bir milletiz.. evet bunu onların ulu ortalık yerde yapması etik değil, ama sizinde bu duruma; 'yok kustum, yok miğdem bulandı' demenizde öyle.
soru cümlesi. değilsin tabii ki. ahlaksızlığa tahammül eden ahlaksızdır.
Edit: verilen yanıtlara bakıyorum da, kültürel olarak bu konuya bu denli ön yargılı bir toplum olmasak bizim ‘erkek’lerin yarısı e.a.e.g.s. Felsefesini benimseyecek.
(bkz: eaegs)
bazen kendi kendime yolda yürürken diyorum ki iki sağ sol yapmasam millet bana çarpacak, aynı mantık, başka yöne bakabilirsin, eee? cevabı çok basit oldu bunun.
yaradan'ın hikmetinden sual olunmamaktadır...

eğer biz sizi her gün konuşabilen, beyin sahibi insanlar olarak görmek zorundaysak, siz de onları öyle görmek zorundasınız...

öpüşenler 2 tane hatun olsa gider 2 dudağın arasına yaslamaya kalkarsınız ama?...
kafanı çevir, sana bak diyen mi var. hatta eşşek gibi tehammül etmek zorundasın. bu dünya sadece heteroseksüellerin dünyası degil. çogunluksunuz diye her türlü hakkı sadece kendinize ait sanmayın.
ben ilk kez 8 yaşlarındayken bir avrupa başkentinde öpüşen iki erkek görmüştüm. biri kadın mı acaba bunların diye dikkatli dikkatli bakmıştım. ikisinin de erkek olduğundan emin olunca ilgimi kaybetmiştim. olabiliyor demek ki böyle şeyler diye düşünmüştüm. bu kabulleniş beni eşcinsel yapmadı.
yani kimseye bir zararları yok. size ne?
Ben sevgili olan bütün çiftlere toptan karşıyım arkadaşlar. Onun için nereyi imzalamak gerekiyor?

Ben mutlu değilim diye bu sevgili olanlar, evlenenler, flörtler falan bana komple rahatsızlık veriyor. Hepsini bir kazana atıp yakmalı.
dünden kalma bayat çayı içmek çok zararlıdır!
Bir soru.

Hiçbir insanın cinsel tercihleriyle ilgili bir sorunum ya da yargım olmasa da, mahrem diye nitelendirilebilecek davranışların, ulu orta yapılması irite edici olabiliyor.

iki erkek, iki kadın, bir erkek bir kadın hiç farketmez, herkes istediği yaşam şeklini yaşayabilir, buna saygımız sonsuz lakin gözümüze sokmasanız ne güzel olur.
Sarılıp dakikalarca öpüşmek nedir aga?!
Orasını burasını mıncırmak nedir?!
Ohaaa diyor, iyi günler diliyorum sözlük!
hollandami ora.
Ya sen degilsin de aklıma etütte önümde oturup birbirini yiyen ciftler geliyor valla ben de onları görmek zorunda degildim. Bi ömür gecse bi tanesini asla unutmam. merve furkan cifti bende yeriniz cok ayrı..

(bkz: kütüphanede öpüşen insanlar kapatılsın)

Edit: erkek erkege diyormuş sorry
biz sokakta öpüşen kız ve erkek görmek zorundamıyız peki? geçen kız arkadaşıyla öpuşen erkek gördüm, sokaktaca kustum.
değilsin tabi kardeşim, ben de değilim mesela.

ne tarafı imzalıyoruz?
siz eşcinsel sevici sözlük yazarlarına sormak istediğim sorudur. güne ne güzel başlamıştım, çalıştığım kuruma gidip bir kaç işimi hallettikten sonra marketten kahvaltılık bir şeyler alıp evime dönmek üzere yola çıkmıştım. birde ne göreyim, sokak ortasında öpüşen iki erkek. oturmuşlar elleri ile birbirlerinin çok afedersiniz çüklerini sıvazlıyorlar.an itibariyle eve geldim ve içeri girer girmez hemen 1 posta kustum. ne iştah kaldı ne bir şey. dünden kalmış acı ve bayat çayımı ısıtıp onu içerken dünyanın ne kadar iğrenç bir yer olduğunu tekrar sorguluyorum.