ilişkiye başlamadan pazarlık maddesi olarak ben seni üzerim diyen kızdır. böyle diyorsa üzer.
(bkz: üzemedi)
kesinlikle sevmeyen kızdır eğer sevseydi ne olur beni üzme derdi bence uzak durmak gerek.
Kız olduğu konusu tartışmaya açık insandır..
Baştan bitmiş bir ilişki anlayışına sahip kızdır.
başkasına aşık olan kızdır.
açık sözlü kızımızdır.
çapkın olduğu her halinden bellidir.
midesi kaldırabilecek olanların arkadaşlık yapmasını tavsiye ederim, bu tip kızlarla.
aklı başkasında olan, başkasından hoşlanan kızdır.
damga pul posta yı yapıştırıp gönderilmesi gereken kızdır.
tam bir kezban olması muhtemel kızdır. ilişkinin başında bunu söylüyorsa çok geç kalınmadan ayrılmalı, ayrılırken bahane olarak öne sürüyorsa zaten böyle bi kızdan erkenden kurtuldum deyip sevinilmelidir.
-ben seni üzerim zır deli.
-ben de seni şey yaparım. Şey eee, mutlu yaparım mutlu.
Senden hoşlanmadığı için bahaneler üreten kızdır, seni sevmiyordur. Zorlamanın anlamı yoktur.
(bkz: bırak gitsin)
aslında özgüven sahibi olan ; fakat aynı zamanda kendine güvenemeyen dengesiz kız tipidir, sosyal medya literatüründe bunlara "kezban" da denilmektedir.
muhtemelen aldatma potansiyeli olan kızdır. kendini biliyordur ve samimi konuşuyordur.
"senden hoşlanmadım" demenin bir yoludur "ben seni üzerim" demek.
erkeğin kendisi ile birlikte olmasını istemeyen kızdır. şayet isteyen kız böyle bir şey demeye asla cesaret bile edemez.
Iki amacı vardır ;
-Sizi sevipte ondan iyisine layık olduğunuza inanır
-Sizi sevmiyordur biraz daha kibarca söylemiştir.
-
bu lafı kullandığı anda, etrafta fırıncı küreği veya inşaat küreğine benzer bir nesne bulup iki tur döndükten sonra dişi şahsın tam ağzının ortasına denk getirip yapıştırmak gerekir. Samimiyetsizlik, umursamazlık, hor görme ve eziklik içeren söz şeysi. tasvip edilmez de!
Sevmiyordur. Ama onun ilgisini kaybetmek istemediği için sevmiyorum da demez. Üzerim der. O da üzmezsin der ve bunu ispatlamak için kızla uğraşmaya devam eder. Sonra üzülür. Kız da demiştim ben sana der ve tatminini yaşar. (bkz: Ego tatmini)
Kimi üzüyon lan dalyarak denilesi kızdır.
beni üzersen bende seni üzerim denilesi kızdır.
hiç olmazsa 'ben seni arkadaş olarak görüyorum' demesinden daha iyi olan kız cümlesidir.
ıssız adamın kadin versiyonu , bir bahane , kacis yontemi .
Başka birisi vardır.
zarflıyordur.