bugün

ozan güven'in, kendisine "ilişkiniz nasıl gidiyor?" diye soran 19'luk gence verdiği cevap.

ve ardından: http://www.sacitaslan.com...ufurler-video_1_9475.html
+ilişkiniz nasıl gidiyor ?
-bu kadar aptalca bir soru olur mu dalyarrak,amcık ağızlı.

(bkz: aptal sorular)
cem yılmaz ve uğur yücel tarafından götü fazla kaldırılmış olan ozan güven'in saçmalamasıdır.
alabildiiğine materyalist bir yaklaşımdır.

--spoiler--
lan dalyarak, ben sana soruyo muyum kimi sikiyosun diye?
--spoiler--
sanki normalde süt çocuğu da, zamanında mahallenin bebelerinden çok dayak yemiş, sadece içinden küfredebilen, bir gün gelip de patlayan, "aptal salak konuşma." tarzı küfür edebilen birinin haykırışı.

o değil de gülmekten altıma sıçtım izlerken..
(bkz: öyle popoya böyle pipi)
kendince; kendinin bi bok yaptığını sanan sefilin çoçukluktan buyana içinde biriktirdiği pisliği dışarı kusmasırdır.
ilişki içinde olduğu bayanı sadece sikilecek biri olarak gören, bu yüzden 'ben sana bunu soruyor muyum?' diye çıkışan insan lafı. kişi kendinden bilir işi ne de olsa.
ozan güven denen adamın "ilişki = sikiş" kafasına sahip olduğunu ayan beyan ortaya çıkaran iğrenç laftır. insan alkollüyken yalan söylemezmiş, hayranlarına duyurulur.
ünlü olmanın getirdiği ağırlığı taşıyamayan insan söylemi.

(bkz: adam haklı beyler)
bir ünlüden samimi bir açıklama görmek duygulandırdı.

(bkz: adam haklı dağılın)
ayıp etmiştir. sanırım kız postayı koymuş, yoksa bu kadar içerlemezdi o lafa.
yüz verdik eşeğe alnımıza deydi.. neyse oralara girmeyelim.
iki şişe içkinin karşısında adam gibi duramıyorlar. tipine baksan adam sanırsın.
ilişkinin kötü gittiğini gösteren beyanattır.

üzerine soru gelince adamın damarına basmışlar demek ki, kalkıp laga luga etmiş. aslına bakarsanız adamın eline çok iyi koz geçti. şimdi kalkacak kanalı 2 ay ''muhabirimize saldırdılar'' diye prim yapacak.

paparazzi kültürünün sinir noktasıdır.
tanım: tepesi atan ozan güven'in isyanı. benim takıldığım şey muhabirin yaşı. magazin muhabirleri üniversite mezunu değil mi ya. 19 yaşında nasıl eline mikrofon vermişler. birde o turuncu saçlı eleman kaynanalar filminde nuri kantar'ın torunu değil miydi?
buradan şunu anlıyoruz. sanatçı diye milletin hayranlık duyduğu şahsın ilişkiden anladığı s.kmek. kaldı ki mesleğinin baharında olduğu, ilk röportajlarından biri olduğu için kendini ispatlama çabası ve iyi niyeti heyecanlı ses tonundan belli olan gencecik, demagojik kaçmasın ama aldığı maaş belki de o şahsın o gece sadece ödediği bahşiş olan bir insanı rencide etmesi kabul edilebilir değil. zaten uzun zamandır ismi duyulmadığı için işine dee yaramıştır. malum reklamın iyisi kötüsü yoktur lafını k.çından anlayan tek ülkeyiz.
tırsak küçük çocuğu gören ozan güven'in gaza geldiği hadisedir.orda biri bana öyle küfürler edicek alnının ortasına kafayı koyup kes lan sik kırığı derdim de işte ya sabır.
sorunun muhatabı genç muhabir aşırı sabırlı bir insanmış. başkası olsa dayanamaz, yamulturdu.
alkollü bir insanın serzenişidir sadece.
sanki ayık kafayla söylemiş gibi yargılanıyor kendisi.
ben alkol kullanmayan biriyim ama kullanıp da sarhoş olanları da gördük ne hallere düşüyor. sikini açıp yolun ortasında gezenini de biliriz.

kafası yerinde değilken yaptığı konuşmaya bakılarak kendisi hakkında yorum yapmak saçmadır.
ayrıca 19 yaşındaki birinin magazin muhabiri yapıldığı ülkede böyle bir tepki ile karşılaşmak gayet de normal.
ilişkiden anladığı sikiş ve karı kız götürmek olan tipik türk ünlüsü.
soru gayet mantıklıdir. " ilişkiniz nasıl gidiyor? "
ya genç muhabir onun anladığı dilden şöyle sorsaydı " sikişiniz nasıl gidiyor? "
ozan güvenin kendisine ilişkiniz nasıl diye soran magazinciye verdiği süper cevap. efsaneleşmesi olasıdır.
iliskiyi sikismek olarak algilamis bir kafadan cikan sorudur.
kendi ilişkisinde de yanındaki insanı "siktiğini" düşünüyorsa, ilişkisinden söz etmenin magazinel değeri olsa da insani değeri yoktur.
- babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?
+ ben sana soruyor muyum kimi sikiyosun diye ?
- ne alaka ya.
+ bilmem.
(bkz: dalyarak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar