bugün

(bkz: akp lilerin zeka seviyesi)
(bkz: akp lilerin ahlak seviyesi)
allah'ın gerizekalısı kameralıların önünde iğrenç iğrenç konuşuyor. bir de söylediği komik bir şeymiş gibi salak salak gülüyo.
akpli yaptıysa caizdir vesselam.
aşağılık ve iğrenç bir cümle. gazeteci hala toparlamaya çalışıyor. yazık.
ülkeyi yöneten insanların ne kadar ahlaklı olduğunu gösteren cümle.

(bkz: yaşamasak güzel ülke aslında)
(bkz: dayak yemeden önceki son sözler)
terbiyesizliğin daniskasıdır. bir t.c. vatandaşı olarak ben haberi okuduğumda utanırken malum kişi gülerek bir gazeteciye söyleyebiliyor. üstelik kendisi meclis başkan vekili.
bir hüseyin coş vakası daha gerçekleşmiştir.

muhtemelen ''elini öperdim'' demiştim diyerek, binlerce dansöz var felsefesini sürdüreceklerdir.
cehaletin iktidarına cuk oturan cümledir. gazetecinin terbiyesi müsait olsaydı "ben de senin ebeni öpeyim" demesi gerekirdi.
bir şekilde tbmm başkan vekili olmuş bir insanın kültür seviyesini gösteren sözlerdir. bu adama halkı yönetme yetkisi verenlere de yazıklar olsun. kahve üslubuyla gazeteciye cevap veriyor utanmadan.
ağzı zaten bozuk da kendi söylediğine kendi gülmesi de ayrı bi itici lan.
bunu anana sorsan delikanlı demediği için şanslı bile sayılabiliriz.
son zamanlarda bu tür adamlar epeyce çoğaldılar.. sanırım talimat alıyorlar bir yerlerden; - nerede kamera mikrofon görürseniz abuk subuk konuşun, gündemi kaydırın - deniliyor sanki.. bu paralar nerede ? yolsuzluk noldu? gibi sorular artık pek sorulmadığına göre, başarıya ulaşmış olmalılar..
bu herif kamer genç'e edebli olmasını söylüyor, zırt pırt. ulan kamer genç sizin yanınızda melek be...

sırıtışa bak, kimler yönetiyor bu ülkeyi. sanki kafası hep kıyak. hale tavırlara bak...