bugün

çevresindeki erkek sayısının çokluğunu izah etmeye çalışan kızdır.
GAYET HAKLI KIZDIR, MALUM KADIN KADININ KURDUDUR.
kıskanç ve çekemeyen kız hali.
küçük memeli ve koca götlüdür.
kendini diğer kızlardan ayıran,
"ben farklıyım" efekti yaratmak için bu tip bir söylemde bulunan kızdır.
fakat biraz dikkatli incelerseniz hareketleri, tripleri, söyledikleri vb. diğer kızlardan farklı değildir.
beyninin sol lobu gelişmiş kızdır.mantıklı işler ve kişilerle ilgilenmek ister.etrafındaki kızların çoğunun saçmasapan, gereksiz ve kendi ilmine birşey kazandırmayacağını düşündüğü için erkeklerle takılır.diğer sebep cadıdır.diğer sebep de arkadaş olarak kendisi gibi birilerini bulamayan yalnızlaşmış kaşar görünümlü kızlardır.tam kaşar olamadıkları için has kaşarlarla da takılamazlar ve "ben kızlarla anlasamıyorum" derler.
onunla muhabbeti ilerletip kız arkadaşlarına sarkma ihtimalinizin olmadığı kızdır.
tipik türk kızı. sami reis ver ayarı, ver;

https://www.facebook.com/...23&type=1&theater
* kızları anlayan ve kızlarla bu yüzden anlaşamayan kızdır.
iletişim aracı olarak penis kullanan hatun kişisinin veryansınıdır.
-erkekler nasıl anlaşıyor lan. denilip kulakların çekilmesinde sorun yoktur.
genelde ergenlik döneminde söylenen bir söz olup bunu söyleyen kız da diğerlerinden çok farklıym havasına girmiş kızdır.
lezbiyen olma ihtimali sıfır olan kızdır.*
kadınların 100 de 90 ının gerizekalı olduğu bir ülkede normaldir.
kızların fesatlığından, kıskançlığından bunalmış, bıkmış kız sözüdür. haklıdır. ama sormak lazım: senin onlardan farkın var mı?
eğer çıkmayı falan düşünerek muhabbete girdiysen o lafı duyduktan sonra lan oğlum bu kızla çıkarsan kıskançlık krizlerine gireceksin iyi düşün diye içinden geçireceğin kızdır.
sürekli erkekleri düşünen abaza bir kızdır.
erkekler çok daha kafadır. öyle hemen herşeye alınmazlar efenime söyleyim triplere girmezler, garip kıskançlıkları yoktur.
kızlarla kızların her an için için rekabet halinde olduğu her toplumda geçerli olan sonuçtur.
Ondan Daha güzelim,
Ondan daha akıllıyım,
Ondan Çekiciyim,
Onun erkek arkaşından daha iyi bir kısmet bulurum.
Ondan daha sevimliyim
Ondan daha iyi ve zevkli giyiniyorum
Modayı takip ediyorum.
Her atraksiyonda ben olmalıyım
düşüncesi içinde olmayan kızların pes edip, diğer kızlarla rekabetten uzaklaşıp karşı cinsle kankalık olaylarına girmesini özetleyen cümledir.

bu tip kızlar cidden karşı cinsle daha iyi anlaşır. yanlız şu da bir gerçektir O kız, erkeklerle anlaştığını zannederken, çoğu zaman erkekler tarafından yanlış anlaşılmaktan kurtulamayacaktır.
öyle ya da böyle fazla samimiyet mutlaka ki arkadaşlık dışında bir münasebeti de beraberinde getirmektedir. bunun farkında olmayan kız tipi ya da olsa da rahatsız olmayan kız tipidir. tasvip edilmeyesi cümledir bir kızın 'kızlarla anlaşamıyorum' demesi. evet birçoğu zor olsa da yok değildir anlaşılacak kız.
kendine göre haklı sebepleri olan kızdır. kızların makyaj, dedikodu, markalar ve buna benzeyen salakça muhabbetlerinden kaçınmayı tercih eder.
kendisinin süper über olmasından dolayı diğer kızların muhabbetlerini sıkıcı bulduğundan yakınan kızdır. bu yüzdende götün önde gidenidir, kendi karizması adına tüm hemcinslerini dakikada satmıştır. sinire kestim valla, getirin bir tanesini tokatlıyacağım.
Adam ol yavaş gel demeye çalışan kızdır.
dikkat çekmeye çalışan kız tipidir.Karşı cinsle kıskandırma bana karışamazsın havası yaratmaya çalışan kız tipidir yine.
erkeklerle hep kanka muhabbeti yapan kızdır. aşkı bulması zordur. zaman zaman sıkıcı olabilir.
etrafında egosunu şişiren erkekler sayesinde kız arkadaşlarıyla yalnızca dertlerini anlatmak için görüşür, çünkü erkekler dert falan dinlememektedir. bunun yanı sıra her türlü fedakarlığı bekleyip, tek bir fedakarlık dahi göstermeyince şamarı yiyen kız hemen "kızlar çok kıskağğnç, beni çekemiyo ondan böyle yapıyooğ" triplerine girerler. sen bu zamana kadar arkadaşım dediğin hatunun derdini tasasını sordun mu? işin düşmedikçe aradın mı? her yere seninle gelen hatun bir yere çağırdığında uyuyakalan nenem miydi? geçiniz bunları denir, insan olmayı bilen insanlarla arkadaşlık kurulur, cinsiyet gözetmeksizin.