bugün

Ben de kadında zekaya bayılırım, zekan çirkin bir kadını bile güzel gösterir.
iri ve diri zekalara sahip olmalı kadın dediğin...
benim gibi birçok elit erkeğin ilk kriteri zekadır. kafası basmayan bir kızla ilişki yürümez. evet.
Evlilik yasi gelmis erkek.
Zeka önemli.
Bu cümleyi kurduktan sonra yürüdüğü kadını ‘beni zeki buluyor’ moduna sokup bundan faydalanıcak erkektir.

Başkası tarafından tanımlanmayı bekleyen bir kadında/erkekte ben özsaygı göremiyorum, midesi kaldıran buyursun tabi.
Az küçük atsın düşmez öyle, zira zeki bir kadını böyle kandıramaz.
Zekası olan erkektir.
o kadının hayat arkadaşı olmasını istiyordur.

aptal kadınlar ile sadece yatılır. zekiler ile bir ömür boyu birlikte yaşanır.
insan kendisinde olmayan özellikleri karşı tarafta görünce ilgisini çeker.temel matematik.
Bakacaktır ama hiçbir zaman göremeyecektir.
Zeki ise zekâya bakabilir. Öncelik olarak tabii.
gökten taş yağacaktır.
Yanlış bir bakış açısıdır.
Sadece zeka tek başına yeterli değildir. Diğer özelliklerin de içinde bulunduğu bir bütünlüğün olması gerekmektedir.

Kişinin beklenti sıralamasında zeka birinci öncelik olabilir ama, fiziksel ve ruhsal özelliklerinin, hayatı yaşama biçiminin de uyumlu olması sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir.

Kimse karşısındaki insanda tek başına zekaya bakmaz. Kendimizi kandırmayalım.
Genelde güzel kadınların peşini bırakmayan erkektir. O lafı söylemeyin bari, gülünç oluyorsunuz.
Ben sohbete bakarım. Benim anlattıklarımı dinliyorsa,konuşurken saatler geçiyorsa zeki olmasına gerek yok.
E herhalde yani.

Eger omurluk birisi ise ne konusacam onunla. Gri esofmanini cekipte tv karsinda kadin programi izleyen kadinsa zaten sikinti.
memeyi görene kadardır artistliği.
Bir çift memeyi görünce önce aradığı zekayı unutur sonra da kendi zekasını..
Abaza değildir.

Olm millet sizin gibi mi mk? Nefes alsa yeter akımının öncüleri olan abazaların hepsi burada zaten ne anlatıyosam??
Cebinde iq testiyle gezen erkektir. Gerçekten helal olsundur.
zekaya bakabilmek de zeka ister.

son 5 yıldır memlekette herkes sapyoseksüel, herkes obsesif, herkes popüler kültüre düşman zaten.

ama ne hikmetse hoppidi başlıkları tık rekoru kırıyor, kaslı erkeklere salyalar akıtılıyor, game of thrones başlıkları entry'e doymuyor.

bir kişi olman kişiliğin olduğu anlamına gelmez diyor ya pulp fikşın'da. bu da öyle bir mesele işte.

kişiliği olmayanlar güzel kalıpları kıyafet gibi üzerine geçiriyor. içi boş.
Zekanın yanında yalanası olmasına da bakılır.
Uyum zeka ile ilgili. Sac rengi ve stili makyajı kıyafet seçimi karakteri ve genel tavrı ile bağdaşmayan bir kadın zeki midir.

Önce tipini ele alıyor insan evet.
kadın zekiyse zaten güzeldir doğuştan bir kusuru yoksa ama zeka algısı herkese göre değişir.