bugün

triplerden triplere koşan, nazından geçilmeyen, bulunmaz hint kumaşı moduna girmiş kızdır.

zamanında salak gibi, piç erkek peşinde koşmuş, hakettiği boynuzu yiyince de "artık insanlara güvenini kaybetmiş" biri haline gelmiştir. en azından söylediği budur.
neticede kabak, artniyet beslemeyen saf elemanın başına patlar. güpgüzel* olabilecek bir ilişki başlamadan bitmiştir.

(bkz: hadi hayırlı tıraşlar)
kendisini seven çocuğun her teklifinden sonra düşünmem lazım, senden önce çok kırıldım. dierek cevap veren kızdır. * * demesiyle devam edicek olaydır.
biraz zorlamayla yeniden güvenecek ve yeniden kırılacak olan kızdır.
türlü cilve ve nazlarla beklenti yarattıktan sonra bu tür triplere girip karşısındaki erkeği de depresyona sokan über manyak modelleri de bulunan kızdır.
yanlış tercihlerin insanıdır. düşe kalka yürümeyi öğrenir. keşkelerden geçilmeyen bir hayatı vardır.
geçmişi aşması gereken kız modelidir. "erkek değil mi hepsi bir" kızı olmadan önceki adımdadır acilen güvenini tazeleyecek birilerini bulması gerekir.
duygusallığının tavanında gezinen, önceki ilişkilerinde terkedilen taraf olandır.
(bkz: canım ya)
(bkz: japon yapıştırıcım var benim)
böyle mallar maalesef var. biride bana denk gelmişti. hiç çekilmiyor arkadaş yol verilmesi gerek acilen.
kız, karşısındaki beklentilerinden fazla biri olsa bile acımadan intikam alır her istediğini yaptırmak ister ve bununla egosunu tatmin eder.bir müddet sonra duyguları tamamen körelir ve tamamen mantığınla hareket etmeye başlar.aslında bu herkes için geçerli olandır.
2 ay sonra da başka birisiyle çıkacak olan kızdır. *
Kaprisleriyle bıktırmış kızdır.
dolaylı olarak "öyle hemen yiyişmeye başlayamam. önce niyetinin sadece yiyişmek olmadığına emin olmam lazım." diyen kızdır. kendisine "bana 1 günde güvenmeni sağlayamam zaten canım." demeniz gerekir.
yuh! böyle bölük pörçük edelim ayırlarım, sınıflayalım, ondan sonra güven bekleyelim!!
(bkz: ama şeycim iğrençsin)
illettir. yaklaşmayın.
öpmeye niyeti olmayıp da yanağı nerede diye soran kızdır.