bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

evleneceğiniz bayanın; yani müstakbel eşinizin arsenal fc'nin son lig şampiyonluğunu kazandığı 2003-2004 sezonunda kadrosunda bulundurduğu sol kembıl, patrik viyera, loren, kolo ture, nwankwo kanu, owusu-abeyie gibi otuz cm penis ortalamasına sahip kara mambaların tek geceliğine olsa da şampiyonluğu kutlama amaçlı pascal cygan'laştırıcıları kocaman elleriyle bizzat sürüp ardından aynı büyük ellerle belinden kavrandığını, kucaktan kucağa sırayla dolaştırılıp çocuklarınızı emzireceği yerlerinin stres topu gibi sıkıldığını düşünün. işte böyle bir kadınla bile gönül rahatlığıyla evlenebilecek ve çocuğunuza geometri öğretirken geniş açıya örnek verebileceğiniz adamın tüyleri diken diken eden, akıllara durgunluk veren sözü.

velhasıl, geçen gün kedim salih'le birlikte biraz kafamı dağıtmak için çay bahçesine gittim. masama takkemden bile kısa mini etekleriyle konuşma tarzlarından bakire olmadıkları aşikar bayanlar ve muhtemelen bu bayanların arabalarının arka koltuğunda hopladıkları sıska zengin tipler oturmuştu. hemen kafe sahibini çağırıp bu geniş tipleri masamdan kaldırttım. benim masama öyle ahlaksız tipler oturup, masamın bereketini kaçıramaz. bazen hacı amcalar, türbanlı genç kızlar filan oturuyor; onların yanına oturup dinimiz hakkında birtakım güzel sohbetler ediyoruz. onlara saygım sonsuz.

besmelemi çekip tavşan kanı çayımdan içmeye başladım, salih de ördeklerle şakalaşıyordu. bir anda gözüm sağımdaki sandalyede duran, elmas kaplama, bazısı cep telefonu gibi titreşim ve tahmin ettiğim kadarıyla fotoğraf çekebilme gibi özelliklere sahip, halk arasında dildo denilen alet takıldı. şaşkınlıkla beraber az kalsın elime alıp inceleyecektim ki o aletin hangi amaçlarla kullanıldığı aklıma geldi. peçete yardımıyla kavradım. bu dildoyu muhtemelen az önce masamdan zorla kaldırttığım o biçim bayanlardan biri yanlışlıkla düşürmüştü. hemen oturdukları yere gidip kadir savun ses tonuyla sordum:

+ pardon pek sayın o biçim hanımefendiler ve saygıdeğer zirzoplar, acaba masamda bulduğum bu suç aleti sizden birine mi ait ? eğer soruma emin olabileceğim doğrulukta bir yanıt vermezseniz bu dildoyu alır ve teker teker hepinizin g.tüne sokarım a.ına koduklarım!

- aaa, haşin erkeğe bak. ne oldu kıskandın mı dildomun boyutunu, yoksa seninkinden büyük mü bamyiş ? ahahahayy.

+ hanımefendi bana çıkarttırıp masaya vurdurtmayın şimdi...

bu iki zirzop ve kevaşe adamı dinden çıkaracak kapasitedeydiler. dördü birden 'vur! vur! vur! vur!' tezahüratı yaparak beni gaza getirmeye çalışıyorlardı. tam emniyeti açtım, namluyu birinin ağzına dayayacaktım o sinirle ama bir anda ritmini arayan kalpler'deki kız ortaya çıktı ve ''ben senin tükenmek bilmeyen sabrınım.'' dedi. ben de takkeme mukayet olup masama döndüm ama kulağım hâlâ o ahlaksızların oturduğu masadaydı.

bir anda konu bekaretten açıldı. sanırım içlerindeki erkeklerden biri düşündüğüm kadar zirzop değilmiş ki hâlâ bakir olduğunu söyledi. kızlar buna sanki utanılacak bir yanı varmış gibi şuh kahkahalarla güldüler. tam sandalyeden kalktım, bakir genci alnından öpmeye gidicem ki o godoşlukta çığır açan sözler bu saf delikanlı sandığım gencin dudaklarından döküldü. ''ben evleneceğim kadında bekaret aramam.'' yaklaşık beş dakika öylece donup kalmıştım ki kedim salih'in tırmığı sonucu kendime geldim...

hemen kafe sahibini çağırıp bu ahlaksızları kafeden attırdım ve kafenin girişine ''zinakar ve godoşlar giremez.'' uyarısı astırttım. inanmam diyorsanız buyrun çay bahçesine bekleriz eğer godoş ya da zinakar değilseniz...
bekaret olsa iyi olur ama sevmişsem sorun değildir bekaret. zaten hoşlanmadan evlenilmez...

asıl erkek adam, gerdek gecesinde bekaret çıkmayan kadının yüzüne bile vurmaz.. sanki bakire imiş gibi davranır
adam gibi adamdır. aramayan erkek.
namusu bacak arasında arayanların sevmediği insanların sözü.
Bunu desen bile hiç mi aklına gelmicek. Böyle diyen erkek karaktersiz ise bir gün bunu kızın yüzüne de vurabilir. Hem ilkler özeldir insan karısıyla bunu yaşayabilmeli.
bu sözü söyleyen kişi için bekaretin ne denli önemli olduğu ortadadır eğer bir erkek için bekaret gerçekten önemsizse bu konu hakkında zaten hiç bir şey söyleme gereği bile duymaz.
önceliğim bu değildir, karakteri, tarzı, hayata bakışı, bana olan saygı ve sevgisi, evlilik denilen hayat paylaşımında daima elimden tutabilecek olmasına bakarım şeklinde devam etmesi muhtemel söylemdir. ki zaten bekaret kavramına yaklaşımı bu ve benzeri olan adamlar bunu bu şekilde asla dillendirmez de.
aferin sana tam da laik düzenin en has temsilcilerinden biri olduğunu göstermiş oldun. gavat.
"benim karımı benden önce sikebilirler, amını parmaklayabilirler, göt deliğini yalayabilirler" ahlaksızlığıdır. Allahtan akpliyim ve böyle bir insan değilim.
(bkz: okumadan bastım eksiyi)

bana uymayan düşünüş birader.
geniş adam repliği.

ben bekliyorsam kadınım da beklemeli kardeşim. ne acelesi var.
Bakire arayan erkeğe; pekala dostum bakire olsun ama 50 farklı erkek organı tanımış olsun tadından boyuna kadar.. Hatta sürtünme ile statik enerjiyi ısı enerjisine dönüştürsün. Sende evlendiğinde 2 damla kan görünce mutlu mesut ol diye uzatacağım muhabbeti ben bekaret aramam diye kesip atacağım cümledir..
aşkın bekaretten önce geldiğinin göstergesi.
ne kadar geniş insanlarla dolu bir sözlük.

bekaret aramin siz 112 arayın akıl sağlığı bozuklar.
(bkz: funda arar).
başlığını ve zencilerle dolu o ilk paragrafı okuduktan sonra " ne midesizmişsin be arkadaş" diye söylenerek günahını aldığım yazar anı paylaşımıdır. kendisinden de günahını aldığım için özür diler hakkının helalini isterim.
halen dinle ilgili mevzularda sidik yarışı yapılıyor. bekarete önem vermek sadece ve sadece dinle ilgili bir konudur. hiçbir mantıksal yanı yoktur. varsın dini olanlar ve buna inananlar inandığı gibi yaşasınlar. bekarete önem vermeyenler de mantıklı yaşamaya devam etsin.
dine inananlar sürekli kendilerini kanıtlama ve yaptıklarının doğru olduğunu kanıtlama çabasındalar. gereksiz ve imkansız olduğunu bir türlü anlamadılar!
evlenmeden önce ve evlendikten sonra karımı herkes düzebilir demekle aynıdır. var mı başka bir açıklaması.
konuya ilgis olanlar bekaret aramasını google üzerinden yapabilirler. kendimi şanslı hissediyorum butonuna tıklayınca bakir/bakire insanlar sizlere kargolanıyorlar efem.
görsel
görsel
bakire hatun bakir kalabilmiş erkeğin hakkıdır bana sorarsanız sormassanızda canınız sağolsun .
mezhebi geniş insan söylemidir.
namusun iki bacak arasında değil, kafanın içinde olduğunu savunan bir adamın başlığıdır.
Avrupa için normal orada bunu sormak bile dalga konusu olabilir . Türkiye de ise tam tersi dinimize daha bağlı olduğumuzdan mütevellit bakire olmayan bir insanla evrilmek doğru olmaz. Saygılar .
bakire ve bir o kadar müstakbel zevcesinin,
sikilmiş götü ve gırtlağı yırtılırcasına verilmiş ağzını hazmeden erkeğin olmazsa olmasıdır.
aranır. neden aranmasın.

ben hiçbir şey yapmadıysam, o da yapmamış olacak.

bir türk ün namusu nerede aradığını hepimiz biliyoruz. doğru mu derseniz, haklı yanları var ama etik değil.