bugün

öncelikle durumunuz var okuyun. beni kızdırmayın.

bu gerçeği sizle paylaşmam gerekiyor artık zira bir iş adamının isminin bu kadar kötü bir şekilde anılmasına gönlüm razı gelmiyor.

efendim ben 2009 yılında ankaranın güzide semtlerinden bir tanesinde zengin kuruyemiş çeşitleri olan içkinin her türlüsünün bulunduğu sigarayı bile tek tek satan çok şükür kazancı yerinde tekel bayii işletmecisiydim. bu hanım kızımızla tanışıklığımız o senelere dayanır. bakmayın bunların şu anda istanbulda fink attıklarına. ankara çocuklarıdır kendileri. bunlar benden sürekli alışveriş yaparlardı. viskiler şampanyalar en kaliteli kuruyemişler.. kajuyu sadece bu kızlar için getirtirdim. neyse gel zaman git zaman bunların işleri -ne iş yapıyorlarsa artık- bozulmuş olacak ki birkaç veresiyenin ardından dükkana uğramaz oldular. e alacak epey birikti. sonra bu kadın borcu ödeyemeyeceğini ama isterse kısmi ödemeler yapabileceğini söyledi. bende o zamanlar gencim bekarım kanım kaynıyor. yakaladığımı öpüyorum o derece yani. olur dedim ve kısmi ödemeler ile 48 taksitte borcu kapattı. daha sonra biz bununla dost olduk. alışverişimize devam ettik ama bu sefer müşteri bendim. e paramızda var dükkanın geliri iyi. buna böyle cartiyer bileklik neyim alıyordum. bu da çok seviyordu. gel zaman git zaman bunlar istanbula taşındılar. arada görüştük ama sohbetler kesildi. bir iki kez bostona gittiğimde davet ettim falan. sonra benim yaş kemale erdi nejlayla evlendim. dükkanı kapattım namaza başladım bide hacca gittim 2 çocuğum oldu ellerinizden öper adım hacı süleyman kaldı. bu kız aradığı zaman ben artık hacıyım bana ilişme dedim ama beni nasıl sevdiyse peşimi bırakmadı ve en son bombası bu oldu.

evet sevgili arkadaşlar bu videodaki hacı benim. yani eski tekelci süleyman abiniz. olayın sabancı ailesiyle hiçbir ilgisi yoktur.

saygılarımla...
görsel