bugün

yahu vietnamlı bir kız bir gecede en fazla kaç kez ağlayabilir?

birisi bana vietnamlı güzel bir kız ayarlasın. beni hanoiye götürsün orada dört gün kalayım sokaklarda koşuşturayım. lütfen.
bugün de yusufum.
Sümerlerin ilk yazılı eserinde şöyle yazıyormuş: “Lütfen rahatsız etmeyin, henüz ölmedim.” Düşünce denizinin içinde boğulmaktansa uykusuzluğumu biraz gidersem iyidir aslında. Bu banka uzansam saatlerce uyuyabilirim galiba. Kimse de rahatsız etmeyeceğine göre “Lütfen rahatsız etmeyiniz, ölmüşsem de sıkıntı yok.”

http://mbsadam.tumblr.com...48/asansoru-tutar-misiniz
elimi toprağa daldırsam gökyüzünü yırtarım; dünya denen kutularınızda nefes alma mücadelesi bu.
Merak ediyorum ne zaman biri beni kaybetmekten çok korkacak.
ışıksız bir gecede boğmak isterdim tüm umutlarımı, asfaltlarda çıplak ayak yürümek hiç toprak görmeyecekmişçesine.
Bu aralar çok mutsuzum ama yazınca belli olmuyor.
kadının üzerindeki tek duygu arınmış bir denizden kalan son tuzlu su gibi bulanık ama biraz berraktı.
güzelliği kanıtlamayacak seviyede olan bir kadının saçlarının rengini kim bilebilir?
mavi bir portakal düşüyor ellerime.
ellerim geceden kanlı.
bir portakalın cinayetini gördüm.
tek parmak kaldım geceden.
kadın hala yaşıyor, ne yazık ki...
neden ölmedi ki daha?
ölmeliydi kadın,
çünkü insanlığım çürüyor,
sert ve vahşi bir hayvan olup sahibimi öldürüyorum.
var oluşumun dayanılmaz sıkıcılığı başımı yerle bir ediyor.
kadın hala duruyor, rüzgarı arkasına alıp söndürüyor yangını.

o kadın ki;
saçlarında 20 yıl lodos var...
http://mbsadam.tumblr.com...go-ve-sevimli-kahramanlar
tarihin tekerrürü sefil hayatlarımızın özeti. temiz kalabilseydi her sayfa, dokunmaya kıyamazdık. kirlettiler sevebilen yanlarımızı, kıydılar.

gözümüzü kapayıp sırt üstü birinin kollarına bırakamıyorsak kendimizi, sebebimiz aynı güzel kardeşim. kıydılar insanlığımıza.
acayip mutluyum sözlük uzun zaman sonra ard arda mutluluklar yaşıyorum, uyurken rüyalanmıyorum yanlış anlaşılma olmasın.*
hello,
how are you ?
fiiiine,
ok,
dark,
left right is see windows i see,
what you talking aboouut. you please sit down, stand up sit com neyse lafı uzatmıyim selam kızlar.
Dusunsene sen yegenimi kucagina almissin dunyanin en tatli iki insani bir araya gelmis gel yegenimi kucagina al sonra git soz.
Öylesi, sana yazdım bunu.
içim var ya içim şuram var ya şuram koptu lan koptu.
can sıkıntısında seçilen parmak açılımı. koalisyon bziimle yapılıyor işte.
Ulan orospuçocuğu senin amını yolunu sikeyim, baba müsveddesi.
Konuyu birden çok görünce geçmiş tarihin o kadarda masum olmadığını anladım.
Birçoğumuzun kırmızı çizgileri var.
Pek çok insanın unutamadığı birileri var. Siz onu unutamazken onun unutamadığı genelde siz degilsinizdir.
hepinizden iğreniyorum. hiçbirinizle koalisyon yapmayacağım.
içim sıkılıyor sözlük. Sığamıyorum koca sehire ve bu gece terkediyorum bu şehri. Kilometrelerce uzağa gidiyorum. Ama nereye gitsem de yüreğimde goturuyorum. Benimle beraber geliyor acılarım. Ve ben acının her türlüsünü yaşıyorum. Ne aci ki hic geçmeyecekmiş gibi geliyor. Ama geçecek biliyorum. Gözlerim yollara dalıp gidiyor kulakligimdan bir müzik sesi... beni alıp götürüyor gideceğim yerden daha uzaklara.
(bkz: fuck off)
koca şehri boş gözlerle izliyorum, silik adımlarımla aranızda dolaşıyorum; siz görmüyorsunuz, ben yaşamıyorum.
havalı kelimeler.