bugün

dostum ordaysan bi beni çarp da varlığını hissediyim. hayır yani varlığınla yokluğun bir amk bi şaret çaksan fena mı olur?
Allah'ım bizi hem af, hem adam et.
Aslında hiçbirimiz mutlu değiliz.
orhun kitabelerine icraatlarını nakşettirmiş kül tigin beyanatı.
(bkz: neden ben)
bir planın var belli.
Bu kadar derdin, kederin boklu bir elma yüzünden olması komik değil mi, eğer yerini tutacaksa 2 kilo elma alayım, konu kapansın.
375. entry'yi okuyup mutlu olmamı sağladığın için teşekkürler.
selam tanrı, allah belanı versin.
şu illüminaticilere karşı bir planın vardır umarım tanrı.
Evreni yarattın sonra yan gelip yattın. hiçbir şeye karışmıyorsun bak burda kulun ne halde! Zenginler Sefa sürerken ben sürünüyorum. şimdi oturduğun yerden doğrul bana ve benim gibi insanlara yardım et.
ben sana ne yaptım?
anladın sen.
Tanrı da neymiş ya, akşam akşam adamı sinir ediyolar ha!
kıçımı öp.
tarihin gelmiş geçmiş en iyi entry nick uyumunu yapıyorum.

- tanrım sana tapıyorum.
Merhaba evren.
eğer tanrı olsaydı adaletsizlikler, acılar, üzüntüler, göz yaşları ... olmazdı. eğer tanrı her neredeysen bir yerlerde varsan kıyıda köşede unuttuğun insanlar? onlara da var mı uydurulacak saçmalıklar, yalanlar? onların yaptıkları iyiliklerin karşılığı nerede?
- tanrım bana üç tane, üç de yetmez beş tane, beş de yetmez yedi tane ver ver ver ver... ver allahım ver.
cennette yer var mı?
gerçekten çok egoist bir nesiniz. ıı gerçekten çok egoist bir şeysiniz. neden birsürü insan yaratıp onlarla oyun oynuyorsunuz ve onlara namaz, kıl oruç tut yapmazsan cıs yaparım hadi evladım şeklinde dayamalarla egonuzu tatmin ediyorsunuz anlamış değilim. ve de bir takım kötü niyetli şeytan adını verdiğimiz melek cinsiyle bakayım kanacakmı piç şeklinde teste tabi tutup aristokrat ses tonunuzla gülüyorsunuz ha ( bunları ben ekledim galiba) neyse size tavsiyem tüm insanları tanrı yapında oyuncağını paylaşmak istemeyen kötü çocuk konumuna düşmeyin, rekabet falan olur zevki çıkar ya da seçimle falan olsun en azından bu önerimi kabul etmelisiniz sizi ve tahtınızı göremediğimizden ihtilalde yapamıyoruz hatta sizin aslında olmadığınız yönündeki rivayetler pek bi kulağıma gelir oldu bu aralar. saygılar
what the hell is going on?
biliyorum benden hala ümidini kesmedin.
beni ve evreni yaratan ulu !
bana bir din bana bir peygamber ve kitap gönderdin mi bilmiyorum. ama sen istersen ömrümü bir odada geçirip bunun karsılığındada senden cenneti istemem. ama keşke bana peygamber gönderip göndermediğini söyleseydin. buna inanmam mümkün değil. eğer sen bu kadar uluysan sesimi duymalıydın sana bana bir ışık göndermen için yalvardım ve sen bana hiç bir ışık göndermedin. bu durumda benden bir dine inanmamı bekleme. ben sana içimden geldiği gibi yalvarıyor içimden geldiği gibi inanıp ibadet ediyorum. istersen beni cehennemde yakabilirsin. cehennem diye bir yer varsa tabi doğmadan önce hiçtim öldükten sonrada hiç olucam belkide. ama şunu bilmelisin ki benden ne istersen yapardım. ufak bir ışıktı istediğim.
şimdi aga yeri göğü üşenmeden hiçbir ayrıntıdan zahmetten kaçmadan yaratmışsın eline sağlık da. bu insanların hali nolacak. halk senin ayetlerini emirlerini falan siklemiyor, halkın ağzına deveye diken insana siken lafı pelesenk olmuş herkes birbirini sikmeye kalkışıyor. benden söylemesi.