bugün

değerli sünni kardeşlerim bugün birkez daha beni yanıltmadınız. Bugün oniki imam'ın onbirincisi imam hasan askeri'nin ırak'ın samarra şehrindeki kabri roketle vuruldu ve tahmin ettiğim gibi bu olay kimsenin umrunda olmadı. Halbuki O peygamber evladı sadece şiilerin değil sünnilerin de peygamberinin evladıdır. Bugün imam hasan askeri'nin değil hz ali'nin kabrine roket isabet etseydi herkes tepki gösterecekti ama çoğunuz daha imam hasan askeri kimdir onu bile bilmiyorsunuz buna sözde alevilerde dahil. Halbuki imam hasan askeri ile hz ali'nin hiçbir farkı yoktur oniki imam'ın hepsi makam olarak birbirine eşittir. Yarın öldüğünüzde size imam'ın kimdir diye de sorulacak ve sizin verecek cevabınız olmayacak. Allah ayetinde herkesi kendi imamı ile çağıracağını buyuruyor peki kimdir sizin imamınız? Bir kez daha gösterdiniz ki siz ehlibeyt'i zerre kadar sevmiyorsunuz ki zaten ehlibeyt kimdir onuda bilmiyorsunuz.
-Her gün askerini, polisini şehit eden PKK, Sünni
-Kilis'i roket, bomba yağmuruna tutarak onlarca vatandaşını öldüren IŞiD, Sünni
-Dünyaya ''bunlar teröristdir'' diye şikayet ettiğin PYD-YPG, Sünni
-Birçok şehrinde yüzlerce masum insanını öldüren canlı bombaların tamamı Sünni
-inanmayacaksın ama Esma'yı öldürten darbeci SiSi bile Sünni!
Öte yandan Körfez Ülkelerinin şekillendirdiği, iflas etmiş dış politikamız sayesinde yalnızlaşan ülkemizi tek destekleyen ülke Azerbaycan ve ''kardeş dediğin böyle olur'' övgüleriyle fotoğraflarını paylaştığın ALiYEV, Şia!
Türkü zaten birbirine düşürdünüz. şimdi mezhep kavgasını çıkarmaya çalışıyonuz?
Marksist leninst bir örgütün Sünni olduğunu öğrenmiş olduk böylece.
Gulduren basliktir.
Icerigini okumaya deger gormedim acikcasi
insanlığın mezhebi olmaz...
Anlaşılan ötekilestirilmekten canın yanmış, anlayabilirim ve fakat böyle yazarak senin farkın kaldı mı bunu yapanlardan.
tüm bu örgütlere toz kondurmayan sözde hocalar konu şia olunca aslan kesiliyorlar benim itirazım buna. Bizim başbakanımız ışid için onlar öfkeli sünni gençler dedi aynı gençler şuan kilis'i bombalıyor.
çok dugulandıra mektup.

şimdi gelelim bu anasını avradını siktimin piç kurusunun yazdıklarına.

imamın türbesinin vuurlmasıyla sünnilerin tümünün ne alakası var. şimdi senin gibi orospu çocuğu yüzünden bütün şiilere diş mi bileyelim.

ikinci konu ise ehlibeyti sevip sevmeme mevzusu. be amına koydumun çocuğu, senin ehlibeyti sevmekten kastettiğin şey, ali şeriatinin de bahsettiği gibi adeta onlara tapınmaktan ileri geliyor. biharul envarı, el kafiyi okuduğumuzda ne kadar rezalet şeylerin olduğunu görüyoruz zaten.

aptalın biri de buhariyi okumayı ne zaman bırakacaksınız demiş. ulan ne namussuz ne kalleş insanlarsınız lan siz. bir din düşünün ki kendi peygamberinin ailesini seven kurtuluyor. sorsan muaiyeye saltanatı getirdi diye söverler, lan sizin din bellediğiniz, muaiyenin yaptığının aynı.

gelmiş utanmadan ehlibeyti sevmiyorsunuz demiş bir de. utanmaz herif, bir de sünni kardeşim yazmış. takiyyeci piç.

lan bu herif harbiden gerizekalı ya. pkk, ypg falan hepsi sünni imiş. zaten pkk ile sünni olduğu için savaşıyoruz değil mi? amına koydumun çocuğu seni.

haşli şabi milleti ırakta keserken, köpeği olduğunuz amerika geldi diye secde ederken tüm şiilerin senin gibi soysuz orospu çocuğu olduğunu mu düşünelim şimdi ne yapalım.

lan yarrağım, yıllarca pkkya yardım eden iran şia, suriye nusayri. ne diyelim şimdi bunlara.

harbiden gerizekalı lan bu çocuk. azeri diye falan herhalde.

aliyev gibi şiaya kurban olsunlar be.

sen ancak soysuz bir köpek olabilirsin. münafığın tohumu piç.

amma saydım sövdüm. ama haketti it oğlu it.
bak bak bak bir tane daha gerizekalı düşmüş yine. gerizekalı çocuğum bu başlığı açan soysuz köpeğin yazdıklarına bak bakalım bi. ne eleştirisi lan? iki lafından biri sünniler, sünnilerin kutsalları. yeri gelince mezhepçilikten yakınmıyorsunuz siz? al sana mezhepçi domuzun teki.

bak bak halen daha ehlibeyt diyor ya. bunlar gibi münafıklarla ehlibeyt arasında en ufak bir illiyet bağı yoktur ve olamaz. çünkü bunlar tarihten bu yana ehlibeyt davası güttükleri iddiasında olup iktidar kavgasına girişmişlerdir. ali şeriatinin dediği gibi, safevi şiasını kuran yani bunların atası ebu süfyandır.

o yüzden sünni dünya kendilerini ehlibeytle eş değer görecek kadar kör değildir. götünüzden konuşmayın en iyisi.
diyanete uyarak oruçlarınızı batıl ediyorsunuz. Sahurda da iftarda da ezan erken okunuyor. Sahur sonrası kıldığınız namaz vakit girmediği için batıl oluyor. Iftarı da erken açıyorsunuz allah Kuran'da geceye kadar oruç tutunuz diyor. Diyanet saatine göre okunan ezan bırakın geceyi güneşin kızıllığı gitmeden okunuyor. Bu kadar süre oruç tutuyorsunuz 10-15 dk için orucunuz boşa gidiyor.
Ayrıca bu diyanet muhtemelen bayramı birgün erken yaptıracak onu vakti gelince yazarım.