bugün

bugün de uyanır uyanmaz sana baktım yapma be canım bak hala çaylağım böyle de olmaz ki.
Yapcak bisi bulamadim ve sıkıntidan sana geri dondum.
seni birakabilirim sozluk. cunku bazilari tarafindan sacmalanmaya basladi artik. keske sende yazdigimi soylemeseydim. ben kendimi uzak tutmaya calistikca onlar benle her yerde bi savas derdinde. bilmiyorum.
Hepimiz sozluge yaziyoruz amk. Gotumuze mi yaziyoruz?
sonunda çıkardın beni çaylaklıktan teşekkür etmicem çok uzun sürdü çektim cezamı niye teşekkür edeyim değil mi ?
toplum olmamış bir ülkede sözlük olmak da zordur be sözlük.
internet paketi bitsin seni birakiyorum sozluk. bu sefer kesin kararim. hatta kendimi isteyerek silik yaptircam. bosu bosuna kendini uzmeye sikmaya gerek yok. 2 hafta icinde biter umarim paket.
ben yatıyorum artık sözlük. çok yoruldum; daha doğrusu yordular beni. yatıp kafamı dinlemek istiyorum. yarın görüşürüz inşallah. sabah ola hayrola. ne olacak bakalım sabah oluncaya kadar.
neyse ben gider, sözlükte bugün güzel değil zaten. seks muhabbetinizden sol framein amına koydunuz. size iyi seks muhabbetleri. hadi herkese iyi entryler. * * *
herkes birbirini tanıyor heralde sözlük. o, ona nick altı giriyor; sallıyor bir şeyler yok güldürdü, yok yardırdı, yok ebesinin amı. abi bir bok yokken neden bunlar yazılıyor anlamış değilim.

sıcağın etkisinden dolayı diyecem ama gece olduu hava serin. aklınızı başınıza alın sözlüğü sikmeyin. *
merhaba sozluk. eski sevgilin seni ararsa ne yaparsin sorusunun cevabi var mi acaba sende? ben de var sozluk once agza guzel kufurler alinir sonra avazin ciktigi kadar bagirilir yuzune tukurulur her ne kadar gormesede o tukurme sesini duyar beddualar edilir siktir cekilip telefon duvara firlatilir icinden cikan hat kirilir parcalara bolunur ama yinede sinirin gecmez sozluk.
yatın, ben sizi sahura kaldırırım... *
ben seninle neden konuşuyorum sözlük? hem sen sen bile değilsin. sana sen demem için canlı olmalısın, o yüzden sana o demeliyim. ama sana o diyerek seninle nasıl konuşurum ki? zaten seninle konuşamam ki yoksa şizofren olurum. belki de oldum.
bitsin lan şu tatil.
iyi ki varsin. benden bu kadar...
hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkada bulur lafını bana ispatladığın için teşekkür ederim sözlük.
buraya geldiğimden beri öyle tuhaf insanlarla konuştum ki benden dolayı mı böyle oluyor yoksa sözlüğün geneli mi böyle anlamış değilim. saygılar.
sevgili sozluk buraya geleli bikac ay olmasina ragmen senle hic kimseyle paylasmadigim seyleri paylastim.icimi doktum.seni sevdim vazgecilmezim oldun.tamam asik gibi yazdim yanlis anlama sakin beni.seni birakmamak umidiyle!
canım sözlük. burda vakit geçirmek harika. iyi ki varsın. arayı açmamak dileğiyle.
sözlük sen cansın. az önce beni nasıl duygulandırdın bilemezsin. doğum günümü hatırlayıp kutlayan tek sen oldun. teşekkürler.
2 ay uzak kaldım çok özledim sözlük. çünkü bilgisayardan girince zevk alamıyorum. telefondan entry girmek eğlenceliydi. telefon değiştirdim, şimdiki telefonum sözlükte kasıyor.
en kısa zamanda blackberry uygulaması geliştir moderatör, bebeğim. yalvarıyorum bak.
sözlüksüz hayattan zevk alamıyorum.
beni neden çaylak yaptın. oldu mu bu şimdi. onca zamandır hukukumuz vardı senınle. gözumden düştün koçuuum.
hepimiz senle ilgileniyoruz, tek aşkımız, arkadaşımız, dostumuz sensin diye götün kalktı di mi lan? o yüzden böyle gidip duruyosun. amına koyarım, oynamasın götün başın.
herkes sana saldırıldığını iddia ediyor. lakin ben hala bir bok anlamadım. troll mırol muhabbetleri dönüyor. hala anlamadım lan.
çok bozdun be kendini sözlük, artık başlıkların çoğu karşılaştırma ve değişik seks fantezileriyle alakalı. dokuzuncu nesilim ve üç buçuk aylığım ama ben bile fark ediyorum bu durumu. ne olacak bunun sonu bilemiyorum. tanım girilcek başlık bile açılmıyor artık.
evet programı kapama vaktinin geldiği anlaşılıyor, saat 3 e 29 var sözlük, biraz daha durabilirim ama yoruldum sanki. neyse ben kaçar, uygun zamanımda görüşmek dileğiyle. hepinize iyi geceler, iyi entryler.

3 te benim yerime sigara yakmayı da unutmayın. hadi afiyet olsun.
bir daha sana içimi dökmeyeceğim sözlük. sikimi ye kısacası. ve de açıkcası yarrağımı ye.
açıkcası diğer herşey gibi sen de boka sarmaktasın kusura bakma arkadaşım. ama çoğu bunun farkında değil yada farkında ama bokun içinde eşelenmeyi seviyor yada boku seviyor yada üçü birden. ben hangi katagoride olduğumu bilmiyorum ama bunun bizimle bir alakası yok çünkü bu yazı bizimle değil seninle ilgili bir yazı. kısacası sen boksun. görüşürüz.