bugün

babamın anneme deyişiyle çişli karılar.
lütfen kızlar, rica ediyorum.

yakışıklıi karizmatik hoş bir beyim evet, fakat sizler bana layık degilsiniz. peşimi bırakın bi lütfen artık.
yoksun yoksun...
peşin not: küfür yok küfür yok.

1-) terk ettiğiniz sevgililerinize olan duygularınızı yazmayın. adama sektir çekmişsin sonra gelip burada ağlıyorsun.
2-) üsttekini yapmayın.
3-) aranızdan biri var bazen erkek bazen de kız gibi davranıyor. onu dışlayın.
4-) feminist başlıklarda erkekleri ezmekten vazgeçin, sonra 1 numaradaki hale giriyorsunuz. yapmayın.
5-) her entry'de dişiliğinizi belirtecek ibarelerden vazgeçin.
6-) bir başlıkta x derken diğer başlıkta karşı tarafa geçmiş (-x) demeyin. tutarsız olmayın.
7-) fotoğraf paylaşıp sonra fotoğrafın üzerinden prim yapan abazanları suçlamayın. siz suçlusunuz. sweet lady paylaşsın o serbesttir.
8-) arada hemcinslerinizle nick altı savaşları yapıyorsunuz. biraz kaliteli laf sokun. şekerim, tatlım diyerek la sokulmaz.

veresiye not: bütün kızlar için değil bu tabi. kişisel algılamak yok.

--the end--
hepinizi kokulu öpüyorum.
görüldü.

cevap verilmedi.
En guzeliniz benim muahahhaha muahshhsh *
sizlere yavşayan abazaları tınlamayın havlayıp dursunlar.
sevişek mi?
merhaba eyy sözlükte yazar olan bayanlar. lütfen buradan gece saatlerinde uzaklaşın. gece avlanmaya çıkan zombiler gibi bazı erkek yazarlar ......... başlıkları açıyor. saat yaklaşmadan uzaklaşın...
Dovme konusunda erkek gibi olsamda kizim evet *
Peki harun abi * .
Önce o bıyıklarınızı bi kesin.
aşkımsınız.
kıskançlık kötü bişey yapmayın.
nerdesiniz bebeklerim?
bayan ask olmaya ne dersiniz.
Selam hemcins kankyler.

(bkz: amaçsız y)
bir gününüz bir gününüzü tutmuyor.
özellikle sen güzel kız,

hemen de sattın beni. başka kişilerle mesajlaşıyorsun biliyorum.
hani çok sevmiştik birbirimizi.
hepsi yalanmış meğer.
aşk olsun.

ne olurrrrrrrrr tekrar olsunnnn...
kalk ayağa, git kahva yap kendine. sonra varsa balkona geç, yoksa evin en sevdiğin köşesine. bacak bacak üzerine at. derin bir nefes al. saçma sapan şeylerle uğraşmayı bırak. aşktan, sevgiden, ikinci bir insandan önce gelenin kendi huzurun olduğunu hatırla. sonra gülümse. içinin rahat olmadığı bir konu varsa onu telafi et. sonra daha sakin şekilde devam et hayatına. gereksiz kişileri sil hayatından, hatta telefonunu al eline ve rehberden başla silmeye. sonra tekrar gülümse. aptal aptal dizilere ve televizyona bağımlı yaşamamaya karar ver, alışverişle mutlu olan bir asalak olmadığını kanıtla kendine. hadi kalk.
(olta) görsel
bir mesaj atında tanışalım kaynaşalım dememi bekliyorsanız çok beklersiniz.
aileniz damat arıyorsa beni almalarını söyleyin kızlar. yeni hayat açayım.
bazılarınızı takip etmekteyim. hani eşit erkek ve kız yazar takip edeyim diyorum ama olmuyor arkadaş... yavvv nolursunuz biraz da bilgi içeren, mantıklı, insanın ufkunu iki katına çıkaran entriler yazın yahu... lütfen canlar, rica ediyorum... elinizden, ayağınızdan bilmem nerenizin fotolarından bize ne yahu.... ** *
namaz kılın ahiretinizi kurtarın.
güncel Önemli Başlıklar