Düşündüm de sana yazacak hiçbir şey yok..
hayatımda yaşadığım ve yaşayacağım ilk'ler hep seninle. bu yazıyı okuman imkansız tabi ama olsun, hayat seninle çok güzel be. bana bakışın, dokunuşun her şey.. hayatımdaki yerin her zaman ayrı ve özel olacak benim için. bu zamana kadar iyiki beklemişim seni. ve sen iyiki geldin. beni hiç bırakma be valla senden başkasıyla olmaz. bunları sana söyleyemesem de, bi umut ya belki okursun işte.
Hani sen dün çok hastayım dedin ya benim dünyayı yakıveresim geldi sevgilim.
beşiktaş mısın lan sen seni koşulsuz şartsız seveyim.
Çok merak ediyorum lan, burada acaba bir sözlük erkeği sözlük kızına bi şey yazmış mıdır? Ya da tam tersi.
selam derviş.
bu yazı sana balım.

seni yerler yerler

seni ham yapar bu zilliler

yaylanmadan yürü

yoksa günah bizden gider.
dayan çocuk,
elimden hiçbirşey gelmiyor ağlamaktan başka artık,
dayan ne olur..

bunu yapma bize ne olur..
nolur bırakma beni,
ya da beraber gidelim hep söz verdiğimiz gibi..

senden çok yanıyor canım inan,
o çaresizliğin acısı işte..
gözümün önünde canın yanarken çaresiz kalmak..

allah beni kahretsin..
Bu da mı tesadüf!?
icimde bir sey acıyor sen gelince aklıma...
yoruldum ve bıraktım. benden nefret etmen gerekiyordu bırakman için, ettirdim. pişman mıyım? değilim. ne kadar sevsem de, doğru insan değilsin. bu yürek alışkın yanlış kişilere. bu da izini bırakır, geçer. şimdiye kadar ki en derin yara da olsa, geçer. ama seni üzmenin pişmanlığı geçmeyecek. söz veriyorum, geçmeyecek.
dayan çocuk,
sen güçlüsün, bu da gelir bu da geçer.
atlatacağız merak etme.
üstesinden geleceğiz.
hiçbir zorluk hiçbir engel bizi yıldıramayacak ve önümüze taş koyamayacak.
geçecek her şey, geçecek, güleceğiz.
nazım hikmet'in de dediği gibi :
güzel günler göreceğiz güneşli günler çocuk.
--spoiler--
Şimdi sen kalkıp gidiyorsun.
Git..
Gözlerin durur mu, onlar da gidiyorlar..
Gitsinler..
Oysa ben senin gözlerinsiz edemem bilirsin !
--spoiler--

(bkz: cemal süreya)
boş zamanlarını okey oynayarak geçirdiğin için bu yazıyı okumana imkan yok. zaten kıçının kılı ağarmış, bilgisayarı bile facebook harici açmadığından eminim. hayvanoğlu hayvan, kurstayız sonuçta. kendini kasmana ve bilekleri kıracak gibi güç uygulamana gerek yok. sonuçta bu işi aşırı bi güç kullanmadan da öğrenebildiğinin farkında değilsin. öğleden beri kaç kişinin bileğini s*ktin. eğer sabaha da geçmezse yarın s*ktim belanı.
Sana aşkı değil, küçük bir jilet parçasıyla nasıl büyük hayaller kurulabileceğini anlatacağım.
Aşk sensin...
söyle ben seni, sana nasil anlatayim.
tuhafım, üzgünüm Çok üzgünüm. o özel mutlu gününde keşke yanında olabilseydim, eskiden olduğu gibi o güzel günün her saniyesini beraber planlayabilseydik. özlüyorum arkadaşım seni Çok özlüyorum.
sen sen. evet. niye geldin ki şimdi o kadar aradan sonra be a... k...m.
torunların dahi olsa içimde bayram sabahıdır gülüşün...
nefreti bile hak etmiyorsun.
Dünyanın en güzelini sevme özgürlüğüme ket vuruyorsun,bilsen yalnız bunun için severdin beni. (belki)
Kalbim yerinden fırlayacak gibi, gurur dersen erkeğin el freni. Ben O’nun beyaz atlı prensi olmayacaktım ama O benim şeffaf şemsiyeli prensesim olacaktı.

http://mbsadam.tumblr.com...i-yagmura-semsiye-actilar
salaklığının farkına o kadar geç varacaksın ki "bu amına koyduğumun zamanı ne kadar çabuk geçiyor" diye hayıflanacaksın.
Bir daha arkamdan konuşup kendini benimle mukayese etme çabası içine girdiğin taktirde sağlam bir ayar vereceğim tatlı kız.

Aslında şuan bile verdim fakat göremiyor olman çok kötü, ki görüyor olsan da anlayacağına dair şüphelerim var.
Neden ona bu kadar çok benziyorsun?
bir tek sen varsın, ötekiler beş para etmez biliyorsun değil mi? beni heyecanlandıran, baştan çıkaran, aklımı alan.. bayılıyorum sana!

hani kadın dediğin benim gibi olur ya valla adam dediğin de senin gibi olur. işte bu yüzden ıskalayamazdım seni, arkamı dönüp gidemezdim, anlatmadan duramazdım beyinler yakan o asaletini..