bugün

beddua'm dasin bil istedim...!
Sen sesini yukselttiginde,
Daha hakli olmuyorsun.
Daha cirkin, daha kaba, daha sevimsiz...
Ama sozunu yukselttiginde,
Daha guzel, daha zarif, daha tarifsiz...
güzelliğin yüzünden egona tahammül edecek değilim, bana narsist diyorsun ama en büyük narsist, egoist sensin dedin diye güldüm geçtim. O odun bakış açına rağmen, futbol hayatındaki mazide kalmış o başarı hikayelerinde yaşamana, kendi başarısızlıklarından hep başkalarını sorumlu görmene de sustum. Lakin o saçma sapan bestelerinle en ünlü söz yazarı ben olacağım diyerek, işsiz güçsüz dolaşmanı, ben sanatçıyım kisvesi altına saklayıp, benim iş hayatımla ilgili akıl vermenle ilgili söyleyecek bir çift sözüm vardı içimde kalmayacak bil istedim.
(bkz: sana laflar hazırladım)
"gördüğünü herkes sever, sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. eğer gerçek aşk istiyorsan; ten'e değil, kalbe dokunacaksın."
Her ceviz kırılmaz, her karpuz kesilmez. Yazımın muhatabı kendi çüküm efendim.
çok seviyorum çok!
yanımda ol istiyorum, yüzünü görmek istiyorum, gülüşünü, gözlerini.. sesini duymak istiyorum.. çok özlüyorum..
kalbim kalbine dokunuyor mu acaba arada?
arada hissediyor musun acaba çarpıntılarımı, heyecanımı, kederimi..
şimdi burada yanımda yanıbaşımda olmanı isterdim.
sana sımsıkı sarılmak, bir şarmaşık gibi dolanmak isterdim.

bazen bir his enaz seni düşündüğüm kadar beni düşündüğünü söylüyor.

bu hisler birgün son bulur mu? bulmasın! vazgeçmeye kıyamıyorum, her ne olursa olsun, kader nasıl bir yol çizerse çizsin, madem ki karşıma çıktın birşekilde, madem ki kalbimde yeşerdi bu sevginin tohumu.. o filiz hiç solmasın..

kimsenin kırılmasını incinmesini istemiyorum elbette, kimsenin sevgisinden de çalmak değil amacım. ama seviyorum-sevmeye de devam edeceğim.. yanımda kim olursa olsun, belki de kucağımda bir çocuk bile olsa, gönlümün derinlerinde sevgin hep var olacak!

bunu hiç unutma bil istedim!
demin okudum.

dualarla sev ki aşkın imana dönüşsün dermiş mevlana. öyle de oldu sanırım bizikisi.

ama birde şu var ki;

eger kismet etmisse mevla el getirir, yel getirir, sel getirir.
eger kismet etmemisse mevla el goturur, yel goturur, sel goturur.
boyun posun devrilsin inşallah.
ben hatalar yapıyorum, sen affediyorsun, ben aptallaşıyorum sen görmezden geliyorsun, sen kanatsız bir meleksin, ben seni seviyorum, seni doğuran anaya ben kurban olurum diyorum....
benim acı çekmem hoşuna gidiyor. sadist olduğundan değil biliyorum. acı çekmemin hoşuna gitmesinin nedeni, sen giderken üzülme ben sensiz de yapabilirim demiştim ve sen, sensiz yapamayacağımı biliyordun. iyi ama bu insana nasıl bir hoşlantı hissi verebilir ki? anlamıyorum gerçekten. arkanda senin yokluğundan kahrolan, kaybolan.. birisi varken bir insan nasıl, yazık yaa bensiz yapamıyomuş diyebilir ama şunu unutma, keser döner sap döner hesabı bir gün bana yaşattıklarını yaşarsın yani umarım yaşarsın.
hiç başlık açmamış yazar başlığına entry gireceğine keşke bana dair bir iki kelam bişeyler yazaydın.
Yaralarımda saklıyorum seni. Unutur gibi olunca kanatıyor, hasret gideriyorum. Zaman kapatıyor, ben kanatıyorum habire… Gündüz faltaşı gibi gözlerle düşüyorum izlerinin peşine. Gece kalp yordamıyla çarpa çarpa hayallere… Şuna karar veremedim: Gözlerimi kapatınca mı mutlu oluyorum en çok, yoksa açınca mı? Biliyorum kelimeler bile bana kızgın, soluklanmalarına izin vermediğim için. Senin soluğun serinletirken gecemi, kelimeler kimin umurunda. Hem işleri ne? Koşsunlar sana doğru! Yakarışlar yıkarken geceyi, yıkık bir viranenin kalan son duvarı gibi kalbim. Işıkları yanan her pencere ümitti benim için, sokak lambaları doğal meskenim. Ah be güzelim, kaç uykudan geç kalmışlık hissiyle fırladığımı bir bilsen! Uyku sadece sığınaktı benim için. Rüyalar; reviri gençliğimin, kedi gibi yaralarımı yalayarak iyileştirmek için. Kaç sabahı karşıladım ufukta hayalin belirecek diye. Uyanmanı bekleyen iki yarendik ben ve serin sabah yeli. O eser, ben iç çekerdim… Kaç yağmuru indirdik bulutlardan bilmezsin. O eser, ben gürlerdim… Bir kez çıktın ya karşıma oradan! Her dönemeçten sen gelecekmişsin gibi çarpıyor yüreğim. Tuhaf bir oyuna çevirdim bu işi. Her ayak sesi seninmiş gibi heyecanlanıyor, her gölge senin peşinden gidiyormuş gibi takılıp kalıyorum. Kalbimin duvarında bir çerçeve asılı. Büzülmüş dudakları bir işaret parmağı teskin ediyor ve fısıldıyor her seferinde: Sussss, ne olur sus! Suçlu bir kedi yavrusu gibi birleştiği yerden aşağı iniyor kaşlarım. Gözlerim mahcup bir buğu ile yine o sahile bakıyor. Ve bir gemi geçiyor uzaktan, karanlık suları ikiye bölerek. Dalga değil de keder sallıyor sanki tekneleri. Kimse bilmez belki ama ben çok iyi biliyorum artık. Bir kentte hasret varsa yağar yağmur. Yağmur yoksa yeterince kederlenemezsin. Sen de bil istersen.
27 her ayin 27. gunu uzucu baya. uzuluyorum. gecmis gecmisindir. gecmisimde var oldun. sana or.. diyen senin hakkinda "onu s...cem videoya cekcem" diyen birisine geri dondun.

ne diyeyim. mutluluk senin olsun.
Beklemek ölümdür, ölümü beklemek de yaşamak. Sen hangi taraftasın?
Hala olmedin mi sen Nereye gidiyor bu kadar beddua amk?
oraya seni bu mutsuzluk götürdükten sonra gitmenin ne anlamı varki? tevfik abinin dediği gibi fakat şuda var, mutsuzluk ortada olsa bile sen deniz fenerlerinden daha güzelsin be. üzülmesen mutlu olucam işte bende.
hâlâ üzülüyorum olan bitenlere ve aynı şiddetle sinirleniyorum aklıma her geldiğinde. nasıl oluyor bilmiyorum, ama hâlâ tahammül ediyorum seni özlemeye… yani değiştim ben aslında ama çok değil. ama sen çok uzaklaştın, çok sildin, çok unuttun be kadın. söylesene; aynaya baktığında karşına çıkmıyor muyum hiç?
bunları boş ver. aslında en acıklısı da ne biliyor musun? gözleri birazcık sana benziyor diye bir kadınla yattım.
görüyorsun ya, en az senin kadar bende değiştim. de… ben hâlâ utanmasam buraya seni seviyorum yazacağım.
ki bunu değiştirmenin bir yolu olmalı.
"Yar" olmani dilerken,
"Yara" oldun yuregime...
alışıyorum... akışına bıraktım artık.. müdahale etmiyorum... gelişine yumuşatıyorum indirip çakıyorum voleyi...

ha iyi ki geldin lan.. seviliyon..
Giymişsin çapraz sporcu atleti sporcusun havalısın falan ama katır gibi de ter kokuyosun aq kızı.
Dizinin yeni gelmiş bölümünü izleyip yemeden içmeden sözlüğe yetiştiren ama spoiler özelliğini kullanmayan arkadaşım çok pis küfür yiyorsun.
gülücük.
evet ben bunu sana yazdım.
gün ışığım gel yanıma.sarayım şu canıma...
öncelikle selamınaleyküm dileklerimi iletmek isterim.

sen gittiğinden beri duygularını rafa kaldırmış bir adama dönüştüm. espri anlayışım yamuldu, göbeğim biraz çıkar gibi oldu, saçım kesildi.
bir inekten tek farkım küçük klavye tuşlarına basabilmek oldu, konuşmaz oldum. küflenmiş ekmeğin yeşil olmayan yerinden yedim, içinde tüy gördüğüm yoğurdu karıştırıp hüpleterek yidim, çayı sadece höpürdetip ağzıma tek damla alamayarak içememeye başladım, tarihi geçmiş südü daha fazla gecikmemeliyim diyerek içmeye başladım, kuru inciri ucundan tutup kemirirken incirler olana kadar kalsaydın şarkısını dinlemeyi alışkanlık haline getirdim, son lokmayı yutup elimde kalan küçük sert kısmı görünmeyecek bir yere attıktan sonra incirlerin olmasıyla kadının kalması arasında nasıl bir bağlantı var ulan, ne oluyor yani incirler olunca diye düşünecek duruma geldim. arkadaşlarım bana mal deyip aşağıladılar, zikik diyip onurumu kırdılar, bunu deli mikmiş diyip hor gördüler...

işte böyle bir haldeyim, ne olur geri dön...
sana değil bana değil
kaderimize bu feryat.
çareyi bul bana getir
çare ise sabır dua.

söyleyecek tek sözüm kalmadı, hoş söylesem de tesiri yok artık. olan olmuş, olan bitmiş. ikimize de feryat etmeye gerek yok kader bizi oyle yerlere savurmus ki. tek söyleyebileceğim, hala unutamadım,hala her an aklımadasın, rüyamda bile ordasın, basit bir esintiyle bile yüreğimin acımasına sebepsin.bazen düşünüyorum acaba yanımda olsan ne olurdu diye, işte o zaman ne bu depresyon ne de mutsuzluk olurdu,içimdeki en büyük ukte geçmiş olur,belki huzur bulurdum.bazen seninle kaçamak yapmak istiyorum hiç kimse bilmeden,hiç kimse görmeden kokunu doya doya içime çekip sana öpmek,sarıla sarıla dudaklarında sabahlamak.ama o kadar uzaksın ki.
sen, yoksun.
sen,uktesin.
sen,gözlerim açık ölme sebebimsin.

https://www.youtube.com/watch?v=WkmI_KbrriM
güncel Önemli Başlıklar