bugün

http://sketchtoy.com/37187532
gel artık amınakoduğum gel sikicem çok bekledim ben bu kadar bekleyecek adam değilim.
http://www.youtube.com/watch?v=Yu3HpuUJTIk
(bkz: ben bu yazıyı on a yazdım)
ömrün boyunca mutlu ol emi..
ne yazcam lan ona o yazsın.
ihtimaller başta seni sevmemden yakındı,
ve kabuslar artık düşlerimden yakındır,
yakun dur, bağlamaz seni hiçbi' düğüm,
öldürdüğümde bile seni incitmekten sakındım.
kalbinde ölünce yaşam neye yarar ? * *
haklı.
o, elinden geleni yaptı belki de.
bu gün belki de son kez gördüm o'nu.
buraya yazacaklarım burada kalsın sözlük.

Kim bilir, bir daha karşılaşırız belki.
söz konusu ihtimal büyük olsa da, umut yok denecek kadar az.
olsun.
bazen sadece "olsun" deyip geçiştirmeli bazı şeyleri.

her şeye rağmen hayatımda bir yeri var artık o'nun.
hatırlayacağım. her an aklımda olmasa da zaman zaman hatırlayacağım biri o. olur da bir gün bir yerlerde yollarımız tekrar kesişirse şayet, bu sefer belki düşüneceğim. olur mu diye.

herneyse.
kendine iyi bak. hoşçakal.
Sende kalmadı, bende kaldı. Komik oldu, bal kabağı.
inatlaşmasak birbirimizle aslında gayette anlaşıyoruz da neyse.
mağrur olma on senden büyük onbir var.
şimdi bir bulut gibi
yağmurlarını bıraksan,
damlaların düşse,
ıslatsa toprağımı.

ve buhar olup uçtuklarında,
onlara karışıp
varsam sana.
daha o kadar yüceltmediklerimiz "ben böyleyim" demesin aq, komik oluyosunuz.
ne sen leylasın ne de ben mecnun.
ne sen leylasın ne de ben mecnun. o yüzden benim yerimi diğeri, senin yerini bir diğeri alır, unutulur gideriz. yalan dünya ömür geçiyor be bu mu geçmeyecek.

geçti mi ?
ben ona pek çok yazı yazdım. şimdiye dek yazdıklarımla kendimi ifade edememişsem, şimdi burda roman yazsam ne fayda...
orospu çocuğusun.
beni çok sinirlendiriyorsun bugünlerde. sana geç cevap atmamın sebebi sana kötü söz yazmamak içindir. ne olduğunu anlamıyorum. neyin var diyorum, bir şeyim yok diyorsun. ne yapmamı istiyorsun diyorum, bir şey yapma diyorsun. sonra konuyu değiştiriyorum, olayların üstünü bu şekilde kapatamazsın diyorsun. soruyorum sevgili sözlük ben ne bok yesem bilemedim.
Senin olsun unuttuğun ve ne varsa aklında tuttuğun.
Unutma!
Yutamadığım sözlerinin bedelidir, tutamadığım sözlerim...
Unutma!
Unutacaksın!

(Emre GÖKCE)
sen de gittin.
aklıma gelmesini istemiyorum. artık.
http://www.youtube.com/watch?v=WJihnOVFg1U

ne kadar oldu ayrılalı? 1 yıl? 2 yıl? zaman kavramını yitireli uzun zaman oldu. bugüne kadar.

yine bugün seni gördüm. belli istanbul'dan yeni gelmiştin. hemen babanın dükkanına koşup yardım etmeye başlamıştın. saat 00:14'dü seni gördüğümde. saçlarını düzleştirmiştin yine. benim en çok hoşuma giden şekilde... krem rengi bir pantolon ve kırmızı bir tişört giymiştin. o kadar güzel olmuşsun ki... seninde tanıdığın ama pek samimi olmadığın bir arkadaşından haberlerini alıyordum hep. çok çirkinleşti bu aralar demişti bir keresinde. yanılmış. sen hala güzelsin. ama benim değilsin artık. 5 yılın ardından bana tek seferde "ben gidiyorum, sen artık beni önemsemiyorsun" diyip telefonu kapamıştın. 2 gün sonrada facebook'da başka bir elemanla fotoğraflarını görmüştüm.

çok çabaladım seni kazanmak için. ama her seferinde ya telefon numaranı değiştirdin ya da facebook adresini kapattın (bu arada son facebook hesabını hacklemiştim).

sanırım seninle en son haberleştiğimde "bitti o iş" demiştin. bitmedi işte. bilmiyorum neden ama bitmiyor. ayrıldıktan sonra senin bir sevgilin oldu benimse onlarca. hepsi seni unutmak içindi ama olmadı. kimse senin gibi değil.

bana en çok ne koydu biliyor musun? bu akşam göz göze gelmemiz ve senin başını çevirerek gitmen...

ama olsun. herşey için teşekkürler...

(#13545274)
14 senelik bir birlikteliğimiz oldu seninle, bir çok şey yaptık, her yere gittim seninle hiç itiraz etmedin senden başkasına hiç ihtiyaç duymadım, onca yıl geçen o kadar güzel günden sonra seni,dava etmek için bu gün dilekçe hazırladım ama bunu yapmaya beni sen mecbur ettin, olmadı be turkcellim bütün nazına niyazına katlandım da bu son yaptığın ipleri kopardı baş baş...
Fenerbahçeli olup seri artı oy veren bir sevgili yazar dostum var sanırım; bu entrym ona olsun. Fenerbahçe'yi kötülediğim entrylerim haricini artılamakta ve o olmasa oy alamıyorum sanki; iyi gelmedi galiba bana. Kim olduğunu az çok tahmin ediyorum ama tahminle nereye kadar... teşekkürü borç biliyorum; umarım gerçekten hoşa gittiği için oylanıyordur.