bugün

insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş sonun benim gibi olsun.
Okumaaaz.
Sana güvenmemeli miydim?
Anneanne seni çok özledim be, mekanın cennet olsun... Selvi boylum demeni de ayrı bir özledim, sıcak çikolata istemeni onu yapmayı da çok özledim.
Çık buradan derim şapşal kadın...
senle tanışmadığım halde bu karamsar dünya karmaşasında sahip olduğum tek saf heyecanım olduğunu hissedebiliyorum.
kırıldım gücendim oysa sevecekmiş gibiydin kendini veya ben yanlış anladım efendim.
Lütfen yatağıma gelme. Nolursun. Korkuyorum. Rüyalarıma bile giriyosun artık bırak yakamı. Evet, sana diyorum böcek!
Oğlun olmuş.
Resimlerine baktım o kadar güzel ki... keşke ben de yanında olsaydım dedim. Beraber bir sürü kıyafet alırdık. Büyük ihtimal aynı şeyleri seçerdik.
Böyle güzel bir anında yanında olamamak o kadar canımı acıtıyor ki.
Aklın karma karışıktır şimdi senin.
Bebiş de uyutmuyordur. Uykudan kalkınca deli gibi oluyordun hala öyle misin?
Neyse sana yazsam olmuyor yazmasam olmuyor. Belki okursun bunu acaba o mu dersin. Umarım dersin.
Sana çok kızdım ama sinirlendim ama geçti. Biliyorum senin de geçti. Hoş durduramazsın sen içinde sinir arkanı dönünce unutursun. Sen hala benim dostumsun sırdaşımsın.
Gözlerimi okumadıktan sonra varsın Keynes okusun bundan banane sen mektup yaz haydar dümene dırıırırmmm.
Rüzgar esiyor.

sesini seversin.

Kendine iyi bak.
Okuyorsan eğer hala sana öfkeliyim. Haa seni sevdiğim ya da değer verdiğim için değil. Sana bana çektirdiklerinin aynısını sana çektirmek istiyorum. Seni bencil aşağılık kız. Kardeşim dedim korudum kolladım. Bana yavşamana bile göz yumdum. Sen hep yapma dediğim şeyleri yaptın. Önerilerimi hiç dikkate almadın. Aynı yaştayız ve aynı sene üniversiteye gittik seninle. Ben üniversite ortamını görünce seni satmadım, sen ise ortamı görünce beni sattın. Aramızdaki fark bu işte, sen insanları satabiliyorsun. Ailemden sonra sen geliyorsun dediğin insanı bile sattın sen. Uğraştım o kadar kendine gelmen için. Aslında kendindeymişsin, karakterin böyle aşağılık bir karaktermiş. Kardeşim kelimesini haketmeyecek kadar aşağılık bir kızsın. insanlardan çıkarın olmadığı sürece yanında olmuyorsun. Gerçi benden ne çıkarın olabilirdi orasını anlamış değilim. Geçen 'sevgilinden ayrıldın mı? ' diye soracak kadarda patavatsızsın. Ayrılsam sanane yani? Bana mı yavşayacaksın sen? Bir süre sonra gelip özür diledin onca şeyi bir özür dilemek silecekmiş gibi. Ne diyeyim hayatında başarılar.
Güldürmüyor ağlatmıyor kimse senin gibi.
afiyet olsun. allah tuttuğun oruçları ve kıldığın namazları kabul etsin. çok yeme, sana kilo yakışmıyor. sofrayı toplarken gösterdiğin gayreti keşke beni anlamak için de gösterseydin. konuyla ne alakası var bunun ben de bilmiyorum.
Zaten en başından beri sevmiyordum heyecan arıyordum üzgünüm.
Gel benim ol, sözlerim ol
Gecelerim kalsın, gündüzlerim ol
Düşlerim ol, gülüşlerim ol
Gurbetlerden geriye dönüşlerim ol
Yeter artik ulkenin anasini siktin orspucocuu. istifa et artik.
Inat yapmanın sırası değil, bil istedim..
listedeki müziklerin her biri artık gönül sancımı avutmuyor.

müziklerin aromasında eski heyecanlar yok.

artık zihnim, bir arap ezgisi eşliğinde geçmişe gidemiyor.

eskiden bilinçaltımda güttüğüm o eski hissiyatları anımsayamıyorum..

Kafam tümüyle durmuş.. Yaşadığım heyecanlı bir iş esnasında

hiç bir şey üretemeyen hayal gücüm, o iş sonrası öyle şeyler

ortaya çıkartıyor ki keşke o ana geri dönsem de şimdi hayal ettiklerimi

gerçekleştirebilsem diyorum.. içim içimi yiyor.

Ama ne fayda.. Geçmiş zamanı geri getirebilseydim ben..

O bana balkondan baktığın günler, zamanı durdururdum.

Şimdi böyle tenhalarda bira içmeler, hızı alamayıp esrar çekmeler falan asıl zararı kendime veriyorum.

senin sigara içip dişlerini sarartman dışında, deve de pire kalır ya neyse.
Bunu okuyor musun?

Çorapların burada kalmış. Cips gibi kokuyor. Gel de al.
Hasiktirsin oradan der sigarami yakarim. Boyle de atarli bi' delikanliyim. Tebrikleri sonra alirim. Sevgiler.
Sen daha yatmadın mı kuzum ?
Bir insan bir insanı özler de bu kadar özleyebilir mi? Ben seni daha ne kadar özleyebilirim adam.. Belki seni hala sevmiyorum ama özlemden şu ciğerimin bir parçası eksik kaldı..
(bkz: geriye kalan)
(bkz: biraz gözyaşı)
Hani bugün buluşacağıdık. Neden şimdi düşüncelerin değişti ki .
Akıllan öyle gel.