bugün

seni beklemekten sıkıldım.
beni ben yapan özelliklere aşık olup beni onlardan vaz geçirme.
(bkz: kaybedenler kulübü)
--spoiler--
beni anam kimin için doğurduysa gelip alsın lütfen.

--spoiler--
ooo bebeğim, çok mutlu olacağız zannediyorsan yanılıyorsun hiçbir aşk mutlu değildir, sakın değişmemi bekleme çünkü sende değişmeyeceksin.
ben senden önceki sevgiliden boyumun ölçüsünü aldım. aşık olmak yok, sadece sevicez birbirimizi en çokta saygı göstericez.
ben sadece o geniş omuzlarından * destek alıp ruhumun fonunda çalan şarkıyı dinleyeceğim.
özgürsün kısacası. o kadar da özgür değilsin hani.
şizotravmatik nevrozun beyanı olabilir,ama new age dusturlarıyla kuantumsal yaklaşımlar peşinde ve evreni kandırma aktivitesinin içindeki üçüncü tekilin kendini gerçekleştirme yalanı da olabilir.
ne zaman gelecen bea.
ayrılda gel.
Mümkünse pat diye damlama bir anda aşık etme, biz bu çocukla çıkarız galiba diyebileyim. Sistemlerim saçmalıyor ondan sonra aşkın keyfini çıkarmak yerine deli gibi acısını çekiyorum. Yani ona göre.
Gideceksen eğer hiç gelme! Takılıyorum ben zaten keyfim ve kahyasıyla. Ona göre.
sakın gelme götoğlanı.
tanışalım lan bir ara. olmuyo böyle , daha sevgili olucaz.
kiz varmista bu yaziyi okuduktan sonra kaybolmustur bence. unut onu unut
çık gel ulan allahsız.
"siz ne güzel yoksunuz sanki var gibiydiniz."

oben güney de bu dizeyi olmayan sevgilisine yazmış belli ki, ne de güzel yazmış.
Gel gali seni çok özledim.
ıssız Kadın
bir olsan varya seni dünyanın en mutlu insanı yapacağım. valla bak..
şerefsiz şimdi kimbilir hangi kızı "sonumsun" yalanıyla kandırıyor. senin sonun benim leyn.
geldiğin zaman muhteşem biriyle olmayacaksın. güzel, çekici ve konuşkan biri de olmayacak karşında. içime kapanığımdır ben biraz. çok anlatmam mesela.
dinlemeyi severim ama.. bana anlatabilirsin; hayallerini, aileni, çocukluğunu, mahallede yaptığın tek kale maçları bile dinlerim. maç dedim de korkma, anlarım futboldan.

sana real madrid'in 2005'teki kadrosunu sayarım mesela. bundesligayı tartışabiliriz. bunların hiç önemi yok ama.
gelmek için niye bu kadar bekliyorsun diye sıkıştırmayacağım seni.. birbirimizi dahi tanımıyoruz ki.

şayet sevgilim olmuşsan ya da olacaksan emin ol sevmişimdir seni. bundan şüphe etme.. hayatımda ilk olacaksın.. ilklere ve sayılara önem vermem. son ve sonsuzluk ilgi alanım.. beni üzeceksen de hiç gelme olur mu?
şimdi sen gelmiyorsun ya, ağzına sıçayım senin e mi.
gelsen belki çok mutlu olacağız ne biliyorsun da gelmiyorsun?
şaka lan şaka ben daha kendimi mutlu edemiyorum ki.
sen gelme en iyisi. sittin sene kal neredeysen.
bu aralar geleyim deme lan allahsız.
boşver gelme.
sevgilisi olmayan sozluk yazarlarinin bir bir ortaya sacilmalarini saglayan yazilardir. edit: imla filan.
yoksun biliyorum.
daha da kötüsü olmayacaksın bunu da biliyorum. ama bilmek daha kolay hale getirmiyor hiç bir şeyi. biliyorum hayatım boyunca hiç biur kadı severek bakmayacak bana. biliyorum yalnız başıma geberip gideceğim. ama arada aptalca bir umuda kapılıyorum bir gün gelebileceğine dair. merak etme çok uzun sürmüyor. geçiyor aynaya bakınca.
yoksun ya kafam çok rahat aşkım ya karışan yok, kavga eden yok oh ne rahat.
kızım çabuk gel gelmiyorsan da haber ver be canım.