bugün

bu aralar boş işler müdürüsün adeta. allah islah etsin seni.*
tam bir losersın. meziyetsiz göt.
ben bu hayatta hep aza kanaat ettim sözlük.

"elindekilerle mutlu olmuyorsun" diyenler var ya hani?..işte onların o dediklerine inat azla yetindim ben.ağlamadım,sızlamadım,kimseye el etek açmadım.
bu bana yetmez demedim hiç bir zaman.daha iyisi yok mu ?hep bana ver,hep benim olsun,tek benim olsun demedim.

bulunduğum yere tırnaklarımla geldim.ha bir de allahın yürü kulum dediklerinden değilim.nerde engel var,engellemek isteyen var geldi buldu beni.
"engeller takılmak için değil,aşılmak için" i kendime düstur edindim ve yürüdüm aşılmaz yollarda.yılmadan.bıkmadan.

şimdi mi?..

hala o engellerle cebelleşiyorum sözlük.herşey üstüme geliyor.
artık kalbim tekliyor bu genç yaşımda.hissediyorum.
sanırım bu defa yenilgiye gidiyorum sözlük...
sanırım bu defa bitişime oynuyorum hayatta...
korkmayacaksın ölümden.

ölümün ayrılık değil kavuşmak olduğunu bileceksin.

dünyaya kafa tutacaksın tek başına.

yandaş yoldaş aramayacaksın.

bir allah’ına bir kendine güveneceksin sadece.

yol arkadaşın terk etse bile seni yarı yolda,aşkına sahip çıkacaksın sonuna

kadar.

tek başıma taşıyamam demeyeceksin.

ölünceye kadar taşıyacaksın şerefle.

karşılık beklemeyeceksin.

sevmek olacak tek amacın.

sevilmemişsin ne fark eder.
ayıplanmaktan korkmayacaksın.

sevgini gurur madalyası olarak taşıyacaksın göğsünde, kim ne derse desin…

sevgin için zindana atılmayı da attırmayı da göze alacaksın.

karanlıklar sırdaşın, böcekler yoldaşın olacak.

bileceksin sonunda ayrılık olduğunu.

isyan etmeyeceksin, vuslat beklemeyeceksin.

zaman ve mekan sizi ayıramayacak.

nerede olursan ol, her daim sevdiğinin yanında olacaksın.

üzüntüsüne üzülecek, sevincine sevineceksin.

sanma ki beraber olmak için yan yana olmak lazım.

gönüller beraberse mesafenin ne önemi var!..

gönül gözüyle görecek, duyacaksın.

gönül diliyle konuşacaksın.

bilmez misin gönlü kainat bile kuşatamaz dar gelir.

gönül dilinden anlamam konuşamam, dayanamam bu çileye karşılıksız hiçbir şey veremem diyorsan; talip olmayacaksın yusufluğa.

yusuf olmak için yusuf gibi yürek gerek, gönül gerek, iman gerek.

züleyha değilsen eğer peşine düşmeyeceksin yusufların.

kendi ayarında birini seveceksin ki mutlu olasın.

her babayiğidin harcı değildir yusufluk ve her kadının harcı değildir yusuf yüreklileri taşıyabilmek, layık olabilmek, züleyha olabilmek!.
unut onu gönlüm unut onu sende...
lan hiç naza çekmek yok dimi kendini mal herif! hemen kan iki lafa. neyse.
işleri bombok etmekte üzerine yok lan. hemde son dakika golü gibi tam herşey yoluna girecekken eskisinden de beter hale getiriyon herşeyi salak üstü salaksın olm sen hay ben senin azına...
ne yaparsan yap. seni suçlamakla geçecek bütün ömrüm. sen layık olduğunu yaşadın ve herşey müstahaktı. geçmiş olsun teac. şimdi siktir ol git.
lan kimse rahat bırakmıyor dadam yine seni. yok burstu yok okuldu yok çalışmadındı yok sınavdı yok bilmemneydi. yaa bi köşede bıraksalar bu dadayı kendi kendine nefes alıp vericek lan bu. bir köşede yaşayıp ölücek işte çok da büyütmenin alemi yok ama olmaz ki illa gelicekler üstüne illa konuşucaklar yine arkandan. lan bu insanlar varya çok adi kızım demiyorum ben başka bir şey.
gece gece ne güldün lan yine.. daha neyin, neye yazıldığını bile kavrayamayan beyincikler var. tüh kaka lan. *
daha kaç geceyi uyumadan geçirmeyi düşünüyorsun. sen çalışan bir insansın ne bu halin kendine gel artık lütfen. hemen bilgisayarını kapat ve yatağının yolunu tut, hemen, şimdi.
yeter ulan! yat artık.
sevgili kendim bu aralar iyim ara ara toparlıyorum şuan o aradayım.
ayrıca seviyorum seni:))
bu seferde yanıldın yandınn...
sik anasını aldırma. bak hala.
ölmen lâzım be hacı. öl de kurtul şu anlamsız yaşam yükünden. bak, biliyorsun..anlamsız dememin sebebini. yaşam anlamlı olabilir elbet. bunu kabul ediyorsun. fakat, senin yaşamın anlamsız; sen anlam yüklemedin ki yaşamına! yüklemek de istemiyorsun..biliyorsun yorgunsun. biliyorsun bıkkınsın. taleplerini karşılamak düşüncesi eriştiğinde aklına.."zahmetli" kelimesi diğer dillerden eşi kelimelerle birlikte kavram olarak karşına çıkıp bir set oluşturuyor. aşamazsın! aşmak düşüncesi eriştiğinde aklına yine aynı "zahmet"i görüyorsun. mendokuse! troublesome! ahhhh...ölmen lâzım be hacı. sana lâzım olan..düşünce üreten bütünlüğünü dağıtmak, zihninin aralıksız parıltısını söndürmek. kabul ettin sartre'ı, varlığın sona ermeyecek. üzüldün bir süre. çünkü gerçekten "son" istedin. sonsuzluk vaadinden kaçıyordun. tanrıya inanmadığına inandırdın kendini. ancak, korkma! varlığının yok olması değil zaten senin istediğin, kastettiğin, gerçekleşmeme ihtimalinden korktuğun...hayır o değil. senin istediğin karanlık, huzur; ve korktuğun reunion. korkma öyle bir dağılacak ki varlığın, tekrar birleşmeyeceksin. ölmen lâzım dostum. cânım, ölmen lâzım. ölümün kollarına uzan ve beni, aklını, terk et.
sonunda istanbul, pekii ya başın göğe erdi mi alışınca eğecek inşallah.
bugün itibariyle hayata sıfırdan başlıyorum. yeni bir şehir, yeni bir ben, yenilenen bir sevgimiz, yeni biz *
yeni bir evim de olsa.. şöyle bembeyaz mobilyaları olan...
artık kendimizi kasmamamız lazım, hayat güzel, yaşamak güzel, her anını tadını çıkarmak istiyorum... ve tabi ki de hayatımın anlamı olan seninle *
unuttum demekle de unutamadın,unutamıyorum demekle de unutamadın.
her yolu denedin, cidden çabaladın.
şimdi seçtiğin yolda gayet iyi gidiyorsun.unutabilmeyi ya da başka yolları denemiyorsun,sadece yaşıyorsun, önüne bakıyorsun.
biliyorsun ki saptığın her fazladan sapak seni çıkıştan uzaklaştırır.
devam etmelisin, biraz daha hızlı yürümelisin belki de..
hacı yarın çocuğun kent kartını unutma tamam mı_
sevgili kendim, bugünlerde insanlık için küçük ama kendin için büyük işler başarıyorsun. takdir eder alnından öperim. teknik olarak imkansız bu aslında ama olsun hayallerde yaşarız. hadi görüşürüz (aynada).
ve nihayet bir karara varabilmenin mutluluğu...
sözün bittiği yerde olduğunu sanıyorusun, ama sen de iyi biliyorsun ki herşey daha yeni başlıyor genç.. tedirginsin, hatta biraz korkuyorsun itiraf et.
30 kadar evlenme yok kızım sana. yüksek lisansını ve doktoranı yap.

koca olmasa da olur ama mantıkla değil de aşkla birini bulursam direk evlenirim. ama bu yaşa kadar kimi gerçekten beğenerek onunla oldum ki? bundan sonra hayatıma birini aldığımda mantık çerçevesinde olmayacak o. bir kere de kalbinin sesini dinle be güzelim. belki doğru insanı bulursun.
30 kadar evlenme yok olm sana. hatta 30 dan sonra da yok lan. önce lisansını al sonra doktora git bir ara.
mantığını yemişim, aşkın kralına turruup suyu. kimi sevdin de onunla oldun ki. mantık çerçevesini kıralı zaten çok oldu. steteskop getirin kalbimi dinlicem. 4 yanlış bir doğruyu götürünce elimizde yine 0 net kalıyor. kafayı yedim gözlük. pardon sözlük.