bugün

kalk git ders calis sinirimi bozma benim. yuzdun yuzdun kuyruguna geldin azicik daha sabretsen kurtulucaz bu iskenceden. son zamanlardaki hal ve hareketlerini de hic begenmiyorum gozumden kacmis degil haberin olsun. ama severim seni o yuzden cokta kizamiyorum halden de anliyorum hem *
bugün çok anlayışlıydın bence. bir de çok gerçekçi.. sevdim bu halini böyle devam et e mi? kimseye de bulaşma bir daha. işine gücüne bak..
allah aşkına hazırlan da çık artık ya...ohooo...
sabır, sabır,sabır. *
kişinin yanlış anlaşılmsını dünyanın en talihsiz olayı sanırdım.Oysa yanılmışım.daha beteri varmış be ben.zan altında kalmakmış en kötüsü.en kötüsü dostum sandığın,ayrılmam dediğin,beni en iyi anlayan diye düşündüğün insanın aslında seninle ilgili zannedişlerinde ezilmenmiş.
yaptıklarımın açıklamasını yapabildiğimde..tekrar bişeyler istemene izin veriyorum.ama şimdi değil..kes artık.
sözlük köşelerinde sürtme de .çalış azıcık !
Acıyan yerlerini öpecek biri varsa hayatında,
Önemli olmaz düştüğün yerler,
Atıldığın kuyular,
Aldığın yaralar,
Yalan çıkan, bildiğin tüm doğrular,
işittiğin tüm kötü sözlerin yeri bile, çabuk iyileşir o zaman.

Bütün Aciyan Yerlerini Öptüm
Sevgi her yaraya iyi gelir
Acıyan yerlerini öpecek biri varsa hayatında,Önemli olmaz
düştüğün yerler,Atıldığın kuyular,Aldığın yaralar,Yalan
çıkan, bildiğin tüm doğrular,işittiğin tüm kötü sözlerin yeri bile,
çabuk iyileşir o zaman.
Bazen kaç yaşında olursan ol,
Küçük bir çocuğun ağlayarak
annesinin yanına gelmesi gibi,
Acıyan yerlerini öpecek birinin
yanında olmak,
Ağlamak istersin...
Öperse geçer diye inandığın
birinin yanında doyasıya ağlamak,
Tüm yanmış yerlerine rüzgâr olur,
serin yağmurlar gibi gelir,
Nasihat etmeden, küçümsemeden dinleyen,
Anlatırken
bile geçecekmiş gibi gelen,
Yuva sıcaklığında bakışlarıyla içini
ısıtan,
Seni olduğun gibi kabul eden,
Değiştirmeye çalışmayan,
istediği
kalıplara uymasan da,
Seni sevmekten vazgeçmeyen,
Biri varsa
eğer...
Korkma incinmekten.
Bırak sıyrıklar olsun dizlerinde

Ne kadar da sevgiye muhtaçtır insan,

Nazını çekecek biri olsun ister yanında,

Çocukca mıkırdanmak, sızlanmak, tutturmak ister,

Bir yetişkin gibi dinlenilmek,

Bir çocuk gibi şımartılmak ister,

Her zaman yetişkin olmak, yetişkin gibi davranmak yorar insanı.

Bazen saçmalamak ister,

Hesaplamadan, hesap etmeden karar vermek ister,

Kalbinin tarifini dinleyip,

Hissettiklerinle yol bulmaya çalışmanın dayanılmaz heyecanı içinde,

Sırtını tüm yolları bilenin yüceliğine dayayıp,

Küçük bir çocuk gibi koşabilmek...

Arkamdan annem bana bakıyordur,

-Düşersem öper ve gecer-in güvenliği içinde koşabilmek,

Sıyrılan, kanayan ve acıyan tüm yerlerini,

Öpen biri varsa eğer,

Korkma düşmekten,

Bırak kanasın dizlerin,

Ağla
ağlayabildiğin kadar,

Öper ve geçer *
budala!
bırak şu bilgisayarı ve git yat artık!
şurda bir ay kalmış, hayallerin gerçek olma yolunda. sakın her şeyi bok etme!
hayal kurmaktan vazgeçmeyen ve hayallerinin derinliğinde kaybolan bir sen var karşımda. şimdi bu gözlerin gerisinden, bana yalvarıyorsun, çıkar beni bu dipsiz uçurumdan diye. farkında değilsin ama düşmekte olduğun uçurumun dibinde seni bekliyorum.
ne zaman insanlara yaptıkları hatalara rağmen taviz vermekten vazgeçeceksin?
ya sen ne kadar ilginç bir adamsın. git bi ders çalış arkadaş derdin ne senin. yaz okuluna kalınca da ulan adam gibi tatil yapamadım diyorsun. ders çalış o zaman ders. ders ders ders !
söyleyecek söz bulamıyorum.
birine hakikaten güvenmeden sevmeden daha da önemlisi onun seni(beni) bırakmayacağına emin olmadan sahiplenip sevmemeliydim.. Sevdin madem sahilenme eğer sahiplenirsen asla bitmeyeceğine kendini inandırırsan sonunda mal gibi kalırsın şu an olduğu gibi...Asla hayatın(m)ın planını bir başkası ile yapma çekip gittiğinde yapmadığın şeylere dövünürsün.
saatin kaç olduğundan haberin yok herhalde, uyu lan artık!
bu sefer kendine haksızlık etme kesinlikle olur mu canım ben.
vaaay naber kanka:
varolmanın acısıyla kanarken bir yanım, öbür yanım geçemeyeceğini bildiği halde ufacık bir delikten kaçmaya çalışıyor. hadi kafanı soktun, ya vücudun girmezse..
ya kafan büyürse!! kafan büyürse!! kafan büyürse!!
bu kadar hassas olma. işin bokunu çıkarma. mantığının sesini dinle. anı yaşa ve nefes alışının değerini hisset. şimdi git şu notları gir artık. hadi paşam hadi canım hadeeeeee...
bu aralar çok eksilendin emcekare kendine gel ateist takıl iki dakika ölmezsin ya hemen.
/ne çok ölü düşün var senin./
sözlük yarın senin yerine sınava giremeyeceğine göre acil ders çalışman lazım.
(bkz: sessiz gemi)
valla yapamıyorsun kızım sen! anla artık anla. nereye kadar bu insan ilişkilerinde ki başarısızlığın. ne zaman öğreneceksin kazık atmayı ya da sadece kendini düşünmeyi. aptal renkliruhlar. gecenin bir vakti ayaktasın. bugün finaller için not topladın da ne oldu? ders mi çalıştın? neden sevmediğin bir adamla çıkıyorsun? var mı anlamlı bir sebebi. ne demek onu üzmemek için. aptalın tekisin kızım sen. ne zaman birşeylere adapte olacaksın? niye bu mızmızlık? aşık olmak mı! pehh unutma aşk sadece ikiyüzlüler için. sen ve pembe dünyan patladı. şimdi defol git uyu!