bugün

kınıyorum sizi.

üsküdar a giderken gibi harika ötesi, mükemmel bir diziyi gecenin bir yarısında yayınlayıp sonra da izlenmiyor diye kaldırdığınız ve akasya durağı gibi rezalet bir diziyi de hala yayınlamaya devam ettiğiniz için.

diyebilirsiniz ki "izleme kardeşim, zorla mı izletiyoruz?"

tabi ki zorla değil ama insan böyle türkiye'nin en büyük kanalı olduğunu iddia eden bir kanalda da kaliteli şeyler izlemek istiyor hani.

sizleri reyting kölesi olmayan, daima daha kaliteli işler yapmak amacıyla çalışan, izleyicilerinin önerilerine, zevklerine, tercihlerine saygılı olan ve bunlara önem veren bir kanal olmaya davet ediyorum.
Annem hep sizi izliyor. Reklam süreleri de azalınca yüzü güler oldu. Teşekkürler emeği geçen herkese.
üsküdar a giderken bitmesin. kapatın la kanalı daha iyi. ne o ya. ilk defa adam gibi eğlenmiştim bir dizide. bırakın arkadaşım bir dokunmayın ya.
selam,

ne iş olsa yaparım.
topsunuz olm. gerçi sizin de elinizden bir şey gelmez. akasya durağı gibi bir dizinin reytingleri tavanken, üsküdar'a giderken'in reytingleri yerlerde tabii.

o zaman; izleyiciler siz topsunuz olm. o reyting cihazlarının takılı olduğu evdeki insanlar, zevkiniz batsın.
okan bayülgensiz kanal d mi? kınıyorum sizi.
hilal cebeci nin memelerin flaş haberde sundunuz. ama vefat eden şehitlerimiz için en fazla 5 saniye ayırdınız. vatan hainleri!
işleri güçleri am göt meme sex kavga sataşma dalaşma hainlik nefret provokasyon iyiye delalet hiç bir türlü yayın yok. ahlaksız kanal. hiç bir yayını etik olmayan kanal. insanları kendine kitleyen hipnotize eden boktan kanal. seni bombalarım.
(#12981015)

yazılmışı var.
sevgili kanal d,
namus temalı dizilerin bokunu çıkardınız. artık elinizi kadınların vajinasından çekin lütfen.
burdan tüm dizilerinizdeki yayında ve yapımda emeği geçen herkesin allah belasını versin diyor, gözlerinden öpüyorum.
saygılar..
Kurtlar Vadisi'ni elinizde tutamazdınız.
leyla ile mecnunu alın kızdırmayın beni.