bugün

geldiğin gibi gittin.
bak henri, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. avrupa'da futbol oynamış, kendince bir kariyer yapmışsın. goller atmış, attırmışsın. yakışır mı sana bu taraftarı kanser etmek? yakışır mı sana bunca çoluğu çocuğu boynu bükük bırakmak? ama nasıl yakışmaz? sen değil misin bu taraftarına acımayan, güzel çok gören. anlamıyor musun henri? bu taraftar seni sevmiyor. ama ben boşuna konuşuyorum. futbolun f'sinden anlamayan birine kötü futbol oynadığını anlatmaya çalışıyorum. sen, futbolcu, zamanında fener'e gol atıp götü kalkan adam henri. sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm, bu taraftar büyük. sen artık bizim gözümüzde bir hiçsin. gözümüzde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, bu taraftara daha fazla acı çektiremeyeceksin. oynama artık şu takımda. kanser etme bu taraftarı. eğer daha fazla bu taraftarı sinir edersen, ben, kgmu, ömründe karıncayı bile incitmemiş olan ben, seni sakatlarım. sonra dönüp arkama bakmam bile.
futbol hobin olarak kalsın bir an evvel uza hadi bakalım.
yediğin ekmeğe yazık.
türkiye'de karşımızda oynaman her ne kadar içimi rahatlatsa da, maçın amına koydun o rus bunun çocuğu.
sen burada yazılanlara bakma bienvenücüm. yuvarlak kafanı seviyim senin.
tezgahı kapatım maça gelmiş resmen pezevenk.
Bütün saatler götüne kaçsın. Amin.
yankee go home
'it seems to go back to eminonu, dude'
"gündüz saat satar, gece maça çıkar, semti eminönü, henry bienvenu..."
henri bienvenü koştu mu
ıssız aykut kaldu mı
alex öcün aldı mı
imdi aziz yırtılur.
oğlum bi siktir git üstünken nerden girdin at kafası.
lazım olur diye fransızca'ya tercme ettiğim* sevgili mektup:

Regardez le garçon. équipe de Fenerbahçe. la plus grande dinde. http://galeri.uludagsozlu.../r/henri-bienvenu-197163/ écrit loisirs à Internet ici. Fenerbahçe ne sais pas comment ouvrir un certain nombre de recherches.

Vous jouez dans cette équipe, d'améliorer votre auto-exécutable. amk're morts sur le terrain. Mettez un dieu plus que vous exécutez qu'il se stands. Même si l'argent vient comme un fou et ne veut pas te le jure. Regardez l'argent vous êtes passé. Soyez un peu sérieux. prestation de serment à la fin de edecez. but manqué à droite. mais une peine de vérifier sur le ballon. honte à sa mère de l'acheter.

c'est le premier match. Nous avons 1 point. tristesse que nous avons raté la victoire. mais si vous avez encore rappeler que ce groupe çıkılamazsa*!
ibneliğin lüzumu yok ulan, o kadar parayı alıyorsan koşacaksın. ben mi koşayım, utanmaz!
sen futbolcuysan ben gemi mühendisiyim!
bak koçum. fenerbahçe takımındasın. türkiye'nin en büyüklerinden.yazmışsın hobilerine interneti.bilmiyorsan aç araştır fenerbahçe nasıl bir takım .nasıl şike yapıyor.
*
geçen gün eminönünde sizden bir saat almıştım, saat bozulduğunda pili bitmiş değiştirin dediniz ama şimdi de akrep yeriden çıktı saatin içinde boşta duruyor. sonuçta para kolay kazanılmıyor, saati değiştirmek veya paramı geri almak istiyorum.
(bkz: sakin ol şampiyon) *
maçın anasını siktin.