bugün

Benim gibi bir anneye sahip olacağın için şükürden kafanı secdeden kaldirmaman gerekecek.
Evlat ortam bombok geç olmadan çıktığın yere dön.
Tupac Letter to my unborn child. Şarkısı güzel ve anlamlıdır zira ritimleri takip ederseniz, ruhunuzla hissedersiniz.
evlat olsan eldivenle sevilmezsin

ahahahahahaa.
Bizim yaşayamadıklarımızı yaşarsın umarım evlat.
umarım annenle birlikte her anında yanında olabiliriz ve ne olursa olsun bilmeni isteriz ki seni çok ama çok seveceğiz benim canım, kanım, güzel yavrum..
umarım seni sigara almaya gönderirken bana çok küfür etmezsin.

seni çok seven baban.
Abucu bucu abucu bucu.
bebegim, canimin tamami! olene dek asla affetmeyecegin bir hata yaptim. su an atiyor kalbin. dunyadayken cekecegin herseyin sorumlusu olan baban konusuyor. lutfen affet beni. bir gulusune dunyayi yikarim elbet. sevinmek mi gelmene? daha gunes o kadar sicak olmadi hic. ama aglayacaksin ya hani; hicbir cehennem bu kadar yakamayacak beni. affet bebegim babani, affet...
Bi evlenelim evlat annen olacak o yüce varlıkla, sonra 15-20 yaşına gelince o saman kâğıttan öğreneceğin o kadar çok bilgi olacak ki belki de annenle ben öbür tarafa gidince kitap çıkaracaksın "ben müslümanlardanım" diyenin nasıl olması üzerine.
Böylesine hilkat garibesi bir ülkede doğmayacaksın çocuğum. ileride suriyeliler gibi sürünmeni istemiyorum. Yurtdışına gidemezsem kusura bakma, bulunduğun yer -her neresiyse- burdan kötü olamaz, orada kal.
Hiç doğma.
isminin hakkını ver oğlum.
Sakın doğma.
Ait olduğun yere geri dön başıma bir de bez parası çıkarma.
Erkeksen Merhaba değilsen Elveda.

Şaka bi yana sağlıklı olsun da gerisi Vız.
Hata yapmaktan korkma. Düş, kendin kalkmayı da bil eğer kalkamıyorsan bil ki düştüğün yerde yanıbaşındayım, annene güven. birer tane sigara içer sonra birlikte kalkarız düştüğün gibi.
Zor olacak biliyorum ama insanı sev, doğayı koru ve canını acıtacağını biliyorum ama bencil olma çocuğum, bu seni her zaman daha iyi bir insan yapacak.
Niye ben. Kendine başka kurban bulamadın mı da benim vücudumu hain emellerin için kullanacaksın. Doğacaksın da ne olacak?

Niye Doğacaksın sen be?

Ben doğdum da ne oldu be?

Bak bana!

Burdan doğma ben seni istemiyorum.

Rahat bırak beni.

Git başkasına evlat ol.

Ben de gideceğim zaten yakında buradan.
evlat eğer baban yurtdışına bir şekilde defolup gidemesse senin dünyaya gelmene bu aq cehennem ülkesinde asla izin vermez... o yüzden dua et siktir olup gidebilelim buralardan...
tabiki de senin gibi tatlı şirin bir çocuğu böyle korkunç bir dünyaya getirmek istemem; ama annen gibi tatlı şirin birini yalnız bırakmaman için doğman lazım. üzgünüm.
Anneni uzersen seni gargamel'e veririm. Hee bir de beni birakma. Hic...
hayatta ki tek başarım sen olabilirsin.
Hayır endişelenme! Seni bu boktan dünyaya getirmeyeceğim.
O kadar çok özlemini çekiyorum ki arkadaşlarım 'sırf çocuk yapmak için evleneceksin böyle giderse' diye dalga geçiyor benimle.
Üzgünüm, böyle olsun istemedim.