bugün

beklemeli, bunun bir süresi yok diye pes etmemeli. zaman istediği kadar acıtsın. bekleyin.
görsel
görsel
Ya gözün kapalı beklersin, ya da kendine çeki düzen verip unutur, başkalarına şans verirsin...
Maalesef bir kere vazgeçildin mi arkası gelecektir sevgili yazar. Yokluğuna bir kez razı olan o anı fırsat bilecek başka kollarda arayacak mutluluğu. Sonra sen bekleyeceksin o bunu farkedince duyguları depreşecek ve sana yakınlaşacak ama zehir girdi bir kere vücuda. Nasıl demiş akrep huyumdur sokarım. Oda sen varken de birilerine yavşıyacak yine. Bekleme sevgili dost çık dışarı sevgili olmak için değil sırf insan oldukları için insanlara tebessüm et, iyilik yap ve en önemlisi kendini sev unutmak için bile uğraşma.
(bkz: siktir çekmeli)
Unutmayı beklemeli.
Adım atmalı. Vazgeçmemeli...
unutma ayağına yatıp beklemeye devam etmeli.
Beklemek, sadece aptalca umut etmek.

Unutmak ise zor olan. Belki zaman, acının biraz küllenmesi için.

Belki zaman...
devam edebilen bir hayata sahip olmalı.
böyle bir ikilem.

kalbini dinle.
görsel
beklemeli diyen unutacak, unutun diyen bekleyecek.
Yaşayın gitsin işte.
farklı bi cevap aradım ama bulamadım. şimdi söz tavanda.
bekle dedi gitti ,ben beklemedim o da gelmedi.
beklemiceksin ama sana yaşatılanları da asla unutmicaksın.
Unutma ama beklemede. Unutmak veya unutmamak senin elinde degil ama beklemek yada beklememek senin elinde.
Geri döneceksin
Bir dolunay vakti
Geri döneceksin
Gömmek için
Beni öldürdüğün yere

Ve çoktan toprağa karışmış
Bedenimin sırtında
Bulacaksın ay ışığında bıçağını
Kanını silip alacaksın koynuna
Saplamak için başkalarına
Unuttuğun bu kadar mı?

Geri döndügünde vermeyin bıcagı amk.
Uzun zamandır bekleyen biri olarak söylüyorum; vazgeçmeli.
Beklerken istemsizce unutursunuz zaten. Alışırsınız.
unutmalı tabiki. Mutlu olmak için çabalarsın yoksa bekleyerek bir tane bile mutlu olan insan yok.
Bekleme. Seviyorsan konuş gurur yapmaya gerek yok ne demişler fazla gurur kica vurur. Baktin hala umut yok unut gitsin.
unut onu gönlüm sevmedin farzet.
unutmalı.

çünkü it gibi dönecektir.
Beklerken unutmalı.
Bence oluruna bırakmalı.

Karşıdaki senin ne hale geleceğini bilmeden, kalbinin nasıl kırılacağını umursamadan gitmiş.

Unutmak da beklemek de seni böylesine üzen bir insan için hâlâ bir şeyler yapmaktır, ikisine de gerek yok.
Unutmalı gelse de eskisi gibi olmayacaktır.