bugün

sözde namus timsali takılarak, bekaretini koruyan kızın cinsel ihtiyacını "bok yolu" diye tabir ettiğimiz götten sağlamasıdır.
götünü kanırtmak isteyen bir çok insanın olduğunu düşündüğüm kızın yaptığı eylemdir.
(bkz: çok ciddiyim)
anal seks seven kızdır. bizi ilgilendirmez.
ileriye sakladığını düşünüyorsa bile bakire olmayan kızlardan farkı bulunamayan kızdır zira çeşit çeşit yarrak yer.
çok uzatılmış, dillendirilmiş, cıvıklaştırılmış bir muhabbetin kahramanı kızdır. Bırakındır.
göt kaşıntısı olan kızdır ve tedavi amaçlı yapıyordur.
teknik olarak hala namusludur.
teknik olarak artık bakire değildir.
bakirlik: dokunulmamış olan.
toplumun baskısından dolayı daha beter bişeyi seçmiştir. kendince de namus denilen şeyini korumuştur. (!)
Götüne güvenen kızdır..
bankacıdır belki de. sağlam münasebete girip, uzun bir süre götünün üstüne oturamayıp rapor alacağı vardır, bilemezsin.
bile bile yapıyorsa orospu , bunu isteyen sapığı sevgilisi sanıyorsa beyinsiz bir kızdır.
acıyı seven kızdır. mazoşisttir kendileri.
"göte de mi kızlık zarı koyalım?" sorusunun akla gelmesidir.
bir kız olarak kızkardeşinizin de yapabileceği icraattır...

dikkat etmek gerekir..

sonuçta tek erkek siz değilsiniz..

(( not: kadınları aşağılayan ve saldırganca,sapıkça zihniyetle açılan bu türden konuları şiddetle kınıyorum...bu tür sapıkça başlıklara nasıl izin veriliyor;anlamıyorum..))
hani birine bir şey aldırırsın da para verirsin, almak isterler ve istemiyo gibi yaparlar ya bunlarda aynı onlardan. istemem yan cebime koy tarzı.
bekareti önemseyen erkeğin de boka batması.
cinselliğine yasaklar konan, erkeklerin yaşadığı cinsel ilişkileri madalya gibi omzunda taşıyıp, kızların utanmasını zorlayan zihniyetin gölgesinde cinsel ilişki yaşamaya çalışan kızdır.
tamamen yanlıştır. niyet önemli bu konuda. ben de herkes gibi, "bekaret önemli değil ruhu orospu olmasın" veya "namus iki bacak arasında değildir" diyebilirdim ama demeyeceğim. zihniyet sadece bekareti korumaktan mı ibaret? allah'ın emri diyorsa bu kız, ihlas nerede? Allah görmüyor mu yaptığı pisliği?

ben de bekarete önem veren birisiyim. ama şunu söylemekte fayda var;

bekaret sadece bacak arasında değildir.
erkek muhabbetlerinde büyük bir zevkle 'ahanda koymadım ama çat çat çat' diyen zihniyeti hala sevgilisi zannediyorsa beyinsiz kızdır.
(#14224275) mazoşist olan kız değildir efendim, sadist erkek arkadaşıdır.
bekaretini değil başkalarının fikirlerini önemsiyor ve bekareti belden aşağıya indirgiyordur, biri de ayrıca bakir ağzı anlatmalıdır hanım ablaya.
manevi olarak bakire olmayan fakat fiziksel olarak hala bakire olan kızdır.
her yönden mide bulandırıcıdır ve namusun bacak arasında olduğunu sanan kızdır.
ayrıca bekareti önemseyen erkeklerin çoğu böyle kızlarla evlenecekleri aşikardır.
çünkü hem tüm kızlar versin istiyosunuz hem de evlenmek için bakire bir kız istiyosunuz.
Zarın artık beyinde olduğunu görmemizi sağlayan durumdur. Zar, denilen kavram insanları bu durumlara itmekte.

Kafamızda ki örümcek ağlarından kurtulup artık insanların kiminle nasıl yatıp kalktığına bakmak yerine, kendimize bakmalıyız.
günümüz toplumunda ayıplanmaktan korkan ama şehvetine yenilmiş kadındır. başka da bir şey gelmez elden.