bugün

düzgün bir aile yapısına sahip olduğu düşünülen kız.
Oysa şu an yanımda uyuyan kız.
ortada kanın son damlası varsa, oldukça geç kalmış olan kadındır.
(bkz: gerdek gecesinde akan kanın hesabı sorulacak)
vs
(bkz: gerdek gecesinde akmayan kanın hesabı sorulacak)
maalesef türk erkeğinin çelişkiler abidesi olmasıdan kaynaklanan, içgüdüsel olarak geliştirdiği kendini koruma durumudur.

zafiyet düşkünü kifayetsiz erkek ırkı; çoğunlukla emeline ulaştıktan sonra; kızların kıçına tekme basmayı pek matah bir şey görmektedir son senelerde zere.

eskiden öylemiydi ya?
bir erkek beraber olduğu kızı namusu olarak görürdü. esas o erkek olarak kanının son damlasına kadar mertçe erkek gibi erkek olarak sahiplenirdi kadınını.
ama son dönemlerde türeyen ne idüğü belirsiz! tek gecelik ilişkiler meraklısı! müptezel erkek güruhu!

>> hıııı tadına baktım iyiymiş ama yaşandı ve bitti be güzelim. hadi yolun açık olsun önündeki maçlara bak ufaktan sen haydi selametle...

>> yaaa ben bu gülü kokladım; ama daha bir sürü gül var beee tek çiçekle bahar olmaz ki. hadi sen de mis kokulum aççık da başkaları seni koklasın anca gidersin...

ya valla gülüyorum zavallı erkeklerin bu durumuna. insan kendini bu kadar mı özgür iradesi ile küçük duruma düşürür.

hani bir laf vardır ya insanoğlu gariptir "ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz"
aynen o hesap.

oğlum ben sana "godoş" desem kıyameti koparırsın. yahut en önemsiz bişey için ben "godoş" muyum diye gürlersin. eeeee bu ne hacım o zaman. şimdi sen bir sürü kıza böyle yapınca ne oluyorsun hııı??

pekiii! tamam tamam anladım ben şimdi! heee tabi helalimsin demedin dimi? öyle olsun bakalım...
bu alay ettiğiniz; canını yakıp kullanılmış peçete gibi attığınız kızların vebalini bakalım nasıl ödiyeceksiniz. o akan sel gibi gözyaşlarının hesabını esas siz nerenizden ne akıtarak vereceksiniz...

"zaman kötü kolla ...ü"
40 yasina gelince basina vurup cin gordugunu, sesler duydugunu iddia edecek olan kizdir. halbuki zamaninda kumbarayi bozdursa her kadin gibi karsi cinsten zevk almasini ogrense mutlu mutlu yasar.
bu vatan kan dökülerek bugünlere geldiği için vatanına ihanet eden kızdır.
dini, ahlaki ya da toplumsal sebeplerden ötürü bir çok kız tarafından gerçekleştirilen ve bu davranışı sonrasında cinsellikle ilgili gençliğinde ya da ilerki hayatında sıkıntılar yaşaması muhtemel kızdır. karşıma çıkmışlığı da vardır, kader işte seviyorsan yapacak bir şey yok bu bakış açısına saygı duymaktan başka..
taş gibi iradeye sahip kızdır. bunlar, askerlik de yapmalı.
mezara gömecektir.
"senden çocuğum olsun istiyorum" şarkısına kesinlikle red cevabı verecek kızdır.
bekaretinin çok önemli olduğunu düşünen kızdır ya da ailesi öyle düşünüyordur.
namuslu bir kız için çıplak adam, bir resimden ibarettir.

bekaretinin koruyup da her boku yiyen de yok değildir.bunlar ise düşman başına.

(bkz: bu ciddiyet nedir ya)
o değilde bu erkekleri anlamıyorum? erkeklerin hepsi gay mi? siz kimle yapıyorsunuz?

e o zaman kadınların sex yapmasına neden karşı çıkıyorsunuz?

edit: eksi veren kardeş, gaysen kusura bakma sizde bizim kardeşimizsiniz.