bugün

son zamanlarda sıkça görülen ve avrupa'da kız öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamak için yaptığı eylemdir. son olarak belçika'da 21 yaşındaki bir üniversite öğrencisi 50 bin €'ya bekaretini satmıştır.
fakir oranının artması yüzünden oluşmuştur.
bir e-ticaret girişimidir.
(bkz: internetin çok şeytan işi bir şey olması)
fahişeliğin sektöre dönüştüğünün kanıtıdır. modernleşen dünyamda ahlaksızlığın zirve yapması durumu.
bu olay bir kez daha yaşanmıştı bir alman öğrenci bekaretini bir italyan iş adamına satmıştı internetten artık bu konulardada çağa ayak uydurmaya başladı insan oğlu.
mevzuata göre, yurtdışına bir ihracat ve 150 euro'dan yüksek bir fiyata satış söz konusu ise elleçleme gibi gümrük işlemlerine tabi olmayı gerektirir.
satılan bekaretin antrepolarda günlerce beklememesi için, göz önüne almakta fayda var.

öte yandan;

(bkz: satılan mal geri alınmaz)
gündemdeki filtreleme sonucu filtreden geçip geçemeyeceği merak konusu olan eylemdir. bekaret diyorsun aga namuslu bişey bu, ama satmak ters gibi geldi sanki... bilemedim ben onu.
sansüre karşı yürürken bu kızların hakkını da savunalım arkadaşlar.mallar ellerinde kalmasın.
(bkz: yok mu arttıran)
kendisini evleneceği erkeğe saklayan kızlara sonsuz saygı duyuyorum. evlenmeden önce rahatlıkla cinsel münasebete girenlere de aynı şiddette saygı duyuyorum. yine aynı şekilde bekaretini satışa çıkaran arkadaşlara da saygı duyuyorum. hatta bu arkadaşları sahip oldukları bir değeri ranta dönüştürme girişimlerimlerinden dolayı takdirle karşılıyorum. neticede arz talep meselesi. böyle bir talep var iken neden arz yaratılmasın. tabi bu ve benzeri konulara biraz uzağız. yattığı yerden para kazanma durumuna hiç de uzak olmadığımız halde.
yakında karaborsaya düşecek durumdur.
(bkz: kimbilir onun metresi kaça gidiyor)
(bkz: açık arttırma)
her ne kadar avrupa'nın çöküşü gibi gözükse de insanlığın çöküşüdür bu olay. biz erkek milleti sikimizin keyfine pek düşkünüzdür. işin kaymağını yemeden bu durumaki bir kıza yardım etmeyiz. valla insanlığımdan utandım lan!
"eeee ücreti peşin mi ödüyoz,kredi kartı numaramı vermem aga ,o iş sakat" diye düşündürendir.