bugün

bekaret, türban, yobazlık, ver kurtul başlıklarından gına geldi artık.
bekaretini bozuduğu kızı terkeden adam.
bekaretini bozduğu kızı terleten adam.
bekaretini bozduğu erkeği terk eden kadın.
vermeyen kız.
bekaretini koruyup veren kız.
vs vs
feminist geçinen kız yazarlarada maşallah kadın ile ilgili bu kadar absürt başlıklara iyi tepki veriyorlar.
bunu büyük bir bok sanan gelişememiş erkektir.
evlenmeden veren bi kız almam diyen düz mantıklı erkektir.
tecavüzcünün yalan söyleyenidir.hadım etmek lazımdır.bunların
tuzağına düşen kızlar da beyinlerini aldırmış,yok edicinin tu
zağına düşmüşdür.bu tür kızların tuzaklarla dolu ormanda ilerler
ken içgüdülerini keskinleştirmeleri gerekmektedir..kendilerine
'mavi sakal' masalını okumalarını şiddetle tavsiye ederim.
kız da istemişse bozulma işlemini ve doğal sebeplerden bitti ise ilişki suçlu görülmeyecek erkektir.

hayır bu erkekler hiç bir türlü yaranamaz. kız ister bakireliği son bulsun, yanan ateşi sönsün, çocukta zaten kasık ağrıları içinde, e bozar. yatarlar sevişirler vs... sonra problemler çıkar bişi olur anlaşılmaz ilişki biter bu sefer kız beddua eder işte kızlığımı aldın da beni kirlettin de... ulan gerizekalı! adam kızlığını aldı da zorunan mı aldı? zorla olunca o iş bilindiği üzre tecavüz oluyor. busefer tecevüz edenle evlen deniliyor kıza, kız gene isyanda... vay efendim istemeden sahip olmuşta nasıl onunla evlendirilirmişte. isteyerek sahip olunca evlilik şart, isteği dışında olunca evlilik kaka... bu işte bir saçmalık yok mu ?

güzel kızlar, hanım kızlar veriyorsanız verin ve ötesini kurcalamayın. çocuk senin bekaretini bozdu diye seninle bir ömüre mahkum mu olucak sanıyorsun ?
yada ona bu iyiliği yaptığın için seni ne olursa olsun terketmeyeceğini mi? veriyorsanız canınız istediği için verin ve madalya beklemeyin.

ahlaki değerleriniz neyi münasip görüyorsa onu yapın. ortada fol yok fos yok, yatırım amaçlı veriyorsanız terkedilirsiniz zaten hiç ağlamayın. ya bir şeye değer verin sonuna kadar onu koruyun, yada istediğiniz zevki yaşama konulu hayat çizgisinde yolunuza devam edin.
lan arkadaş ne beyinsiz adamlarmışsınız ya. lan kim yattığı biriyle evlenmek zorunda olabilir? gerizekalı mısınız? adam istemiş kız istemiş yapmışlar. sonra evleneceksin benimle diye baskı? yok ya? sen adam mı sikiyosun derler. evlenmek istiyorsan zaten yatsanda yatmasan da evlenirsin. yani anlatmak istediğim burada cinsel birliktelik yaşandı diye evlenmek zorunda olma saçmalığı. ha diyorsanki bana evleneceğiz dedi ona inandım. gerizekalı olma derim. her an her şey değişebilir. adam seni evlenecek kadar sevmişse yatsa da evlenir merak etme.
evlenicem vaatleri ile kandırıp yaptıysa şerefsizliktir.
ama olaya bir pencereden bakmamak lazım ;
kızda o olayı yaptıktan sonra başına gelicekleri biliyordur.
her fırsatta bekareti göz önüne çıkartarak sanki dünyayı dengede tutan bi güçmüş gibi düşündürmek isteyenlerin ve bakire olduğu için vermeyen kıza "bi kere ver bi kere" diye yalvaran, daha öncelerinde bi kaç kişiyle birlikte olduğunu duyduğu kıza da "orospu lan o" diye yaftayı yapıştıran şahısların üzerinde tartışacağı mevzudur. gereksizdir. (bkz: severek seviştiysen ne ala)
bekaretini bozmadığı kızı terkeden erkekten farksızdır.
bekaretini bozduğu kız erkeği aldattıysa mesela haklı erkektir o.
evlenmeden veren kız kevaşe olduğundan, patlak bir kevaşeye nikah kıymak istemeyen, delikanlı, adam gibi adam olan bir erkektir. ha bu arada;

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)*
(bkz: terk etmek)
klasik erkek görünümlü godoş tiptir. siz ne bekliyordunuz? zaten evlilik dışı ilişki isteğiyle niyetini belli eder bu erkeğimsi. olanlar olduktan sonra da gider. erkek olan erkek zaten önce evlenmeyi bekler.
"evlenmeyeceksin neden bozuyorsun? bozuyorsun neden evlenmiyorsun? hadi bozdun bari evlen oç" diye sinirlendiren olaydır.
ortada bir nikah yoksa ikiside bana göre yanlış bir iş yapmıştır.
suç oranı kıza göre düşüktür. eğer kız kendini kollasaymış ona kötü gözle bakılmayacakmış.
terkederken içinde zerre şüphe yoksa normal bir erkektir. hayatına devam eder yeni denizler aramaya inanır. ama gidenin içinde bir nebze de olsa lan bunun acısı benden çıkar mı, acaba iyi midir gibi soruları kendine saplıyorsa dönem dönem normal görünümlü bir erkek olur en fazla. içinde ince ince sızlayan kanayan bir yara vardır. en anormaliyse terkedilen bağyan kişisidir.
kız için bekaretinin önemi yoksa erkeğin kızı terketmesinin de bir önemi yoktur. ayrıca kaldı ki çok mühim mesele bekaret o zaman evlenmeyi bekleyecekler.
(bkz: vay terbiyesiz)
durumu kızın ailesi öğrendiğinde ölecek olan erkektir.
Aynştaynla akrabılığı bulunduğu düşünülen kimse.
eğer kekoysa kızın evleneceği zaman onun kızlık zarını diktirme teklif eder.
eğer hafif kekoysa ne zaman sarhoş olsa o kızı arar.
cool adam ise sikinde olmaz.
sonra o afedersiniz ama o yavşak illa bakire ile evleneceğim der.
yıllar sonrada kzı kaşar olsa, karısı kendisini boynuzlasa "neden ben, neden ben" diye ağlar.
ne ekersen onu biçersin evladım.
rabbin adaleti şaşmaz.
aynısı bacısı ya da kızına yapılması durumunda nasıl bir tepki vereceği merak edilen erkektir.
yürümeyen bir ilişkide olası bir kavga sonrasında kız arkadaşını terk eden normal erkektir. kimse kimsenin bekaretini zorla bozmaz, bozamaz. eğer o kız o erkeğin ilerleyen zamanlarda söylendiği gibi ah alacağını, küfürler yiyeceğini düşünüyorsa bekaretini bozdurmaz. öyle düşünmüyorsa da ilişki normal sebeplerden yürümeyen bir ilişkiyse bunda da tek başına erkekte suç aranmaz.