bugün

bekaret insanın kafasındadır, beyindedir. işte ben böyle düşünenlerin aklını skym ki beyinlerindeki bekaret de bozulsun..
bekareti önemsemeyen bir zihniyeti temsilen kalkıp bunu söylerler.. nedir söyledikleri: efendim, bekaret beyindedir.. bacak arasında değil.. ulan salak.. farkında mısın , bekaret ordadır burdadır yaparak bekaret kavramına daha fazla önem kazandırmış oluyorsun.amacına ters düşüyorsun.
şundan eminim, bekaret kavramına bu denli önem verenlerin kukudaki zar kadar beyinleri yoktur.
kim ne derde desin bekaret ruhdadır. insanın ruhu bakire değil ise bacak arasındaki ufacık şey hiç bir özellik taşımaz.
mallıktır.

(bkz: KiM DOKUNDUYSA SANA ONA GiT)
yozlaşmış zihniyetin yaptığıdır. onlara göre toplum ahlakının hiç önemi yoktur, isteyen kendine kaydırsındır. kendileri bekarete önem verenlere yobaz derler ama bizim onların yozlaşmışlığına karışmamıza izin vermezler.
bekaret insanın kendisinin, kişiliğinin yanında son derece önemsiz olduğundan; başlı başına saçmalıktır, nerede olursa olsun; bekaret aramak. arkadaş gül gibi kızdır, tertemizdir, yatmıştır ama. sana ne? bakire değildir. kafası kötüye çalışmıyordur, gayet normal, iyi bir insandır. evet bakire değil, ne oldu? aradım aradım bulamadım arkadaş bekaret. ne yapacağız şimdi bu kızı, diri diri gömelim mi?

bak ne dedim, kız dedim. erkek var, bir de kız. ikisi de insan; sadece cinsleri farklı, bunların ikisi üzerine kurulu hayat. anladın mı? bakire değil, bekaretini dedektörle aradın ama yine de bulamadın. sana ne? insan. neresinin bakire, neresinin fahişe olduğundan sana ne? hayır hepsinden önce, niye arıyorsun olum, manyak mısın?
insanın eli ile yaptığı bir hatadan nasıl sadece eli sorumlu değilse bacak arası ile yaptığı her ne haltsa ondanda sadece bacak arası sorumlu değildir. bekaret bacak arasındadır ve onu yönlendirmek insanın beynine bağlıdır.
her günün konusu. bir tavan arası kalmıştır bakılmayan.
erkeklerin de götünde olması varsayılandır.

bkz: kaynak götüm.
ağızlarda sakızdır. boktan bir zar , neden ve ne işe yaradığı tam çözülememiş , sikindirik bir zar işte ya. soğanda da var o kadar. insanlar öldü , kız çıkmadı diye. hala da ölüyor! mallığa gel , her şey insanlar için. ne kadar uzattınız bu zarı. beyni olmayanlar sayesinde ölüyor kızlar ölüyor diyorum var mı ötesi? bunu destekler gibi konuşmayın. bacak arası , tavan arası , kıl bok tüy püsür. herkesin bildiğini okuduğu şu dünya da bırakın insanlar bildiklerini okusun. yılların çözemediğini siz mi çözeceksiniz. ben biliyorum gidin tavan arasına bakın , orada!