bugün

eve karı atarlar diye vermiyorlar. fuhuş yapılmasın diye. ev sahibi bu durumda pezevenk oluyor.
Nerede yaşayacaklar? Nereye sıçacaklar?
(bkz: ben şok)
HAyret. ilk defa mantikli bir hareket
çagımızın sorunu. bekara ev veren olursa ya bodrum katıdır, yada tavan arası. bekar olanlar 3 ve 4 katları unutsunlar. bodrum katlarına odaklansınlar.sonuçta potansiyel bir abazasın onların gözünde.
başıma gelmiş durumdur, ev sahibimin kiraya 100 de 40 zam yapma isteğinden sonra ev arıyorum uzun zamandır.oturduğum eve yakın iki sokak ötede ev buldum.sahibini aradım,adam evlisin değil mi dedi.bende hayır bekarım dedim o zaman sana ev veremem, daha önce bekara verdik keraneye çevirdi dürzü dedi.bende ben o tiplerden değilim yok dedi,kirayı günü gününe öderim dedim olmaz dedi,fauraları zamanında öderim olmaz dedi, eve kimseyi getirmem olmaz dedi sonun da dayanamadım, kirayı 250 tl fazla veririm dedim bak o zaman olabilir dedi.ulan namus bekçiliğini 250 liraya yapıyon bari çıkıp ta bekara ev vermem deme.kocaman adamsın,namusun 250 liralık mı diycen bir sürü tantana.eviniz sizin olsun çadır kuracam kendime.
ha bir bu eksikti anasını satayım. ulan evin herşeyi uygun. kirası, kapasitesi, merkeze yakınlıgı olsun herşeyi uygun. lakin uygun olmayan birisi vardı oda bendim. çünkü bekardım. adam 40 yıldır bekara ev vermeyen bir tip. hacı. nuh diyor peygamber demiyor. zaten kıl oldum. bu nasıl hacılık lan! nuh diyorsun peygamber demiyorsun nuh (a.s) bir peygamberdir kardeşim. neyse konu bu degil. bu evi kaçırmamam gerek. tam bir saat ugraştım biraz olsun yumuşadı. sevdigin varmı dedi. var dedim. olmaz ozaman deyip tekrardan suratını ekşitdi. son bir şansımı deneyim diyerek "benim sevgilim dedigim kız nişanlım aynı zamanda" dedim. hacının bir anda gözündeki portfeyim degişi vermişti. o evinin koridorlarında grup sex yapan, yatak odasında bacak omza yapan halim gözünün önünden gidi vermiş yerine akşam evine gelirken alış veriş yapan bir aile babası fotografım yerleşmiştiki sanki "düşünecegim" dedi. düşünmüştü. iki gün sonra aradı ve dediki 6 ay içinde evlenirsen eve bugün yerleşe bilirsin dedi. gözüm kapalı kabul etdim. ama bir problem vardı. benim ne nişanlım var nede çıktıgım birisi. kaldı 5 ay. o 5 ay içinde bir kız bulup önce nişanlanmam sonrada evlenmem gerek. yoksa yeni bir ev aramak zorundayım.

hiç bir devirde sona ermeyecek bir uygulama..
(bkz: am var mı am)
http://www.karikaturlerim.../2010/06/yok-sana-ev.html
bakmak için gittiğimiz evde gezinip beğendikten sonra ev sahibinden gelen soru
+bekarmısınız
-evet abla
+kusura bakmayın bekara vermiyorum
-abla burdan talebeler çıkmış biz onun için geldik
+talebeyede vermiyorum artık
-neden abla bir temiz çocuklarız
+şu yerdeki eksik laminant parkelerin nerede olduğunu merak ediyormusunuz?
-evet abla tadilat oluyor galiba
+hayır canım onları talebeler söküp sobada yakmışlar.
3 erkek öğrenci günlerce ev arar ve bir yerde gördüğü ilanı aramaya karar verir.

- alo, teyze biz kiralık ev için aramıştık.
+ telebemisiniz.
- evet teyze öğrenciyiz.
+ erkek telebe mi?
- teyze sesimiz nasıl geliyor oraya?
+ bekara ev vermiyoruz. Çatt.

böyle birşeydir hem öğrenci hem bekar olmak.
yaşlıca bir teyzeyle telefonda yaşadığım gerçek bir hikayenin konusudur.
-Alo..
*Efendim buyur yavrum..
-Hah teyzem, ben kiralık ev ilanı için aramıştım..
*Evet evladım, 3 oda bi salon, kirası 300 lira..
-Tamam teyze, yakındayım eve bakabilirmiyim..
*Evlimisin, ne iş yapıyosun..
-Devlet memuruyum, bekarım teyzecim..
*Haa.. Olmadı oğlum ben bekara KIZ vermiyom..
-Ee iyide teyze ben kız istemedimki..
*Aman kapat şaşıttın beni eşşek sıpası.. Püh sana..
( * pahalı bi semtte üniye yakın uygun bi ev, ancak adam bekar ayağına naz yapıyor; asıl amacı para kopartmak)

e: erdem
a: adam
b: ben

e: abi benim ders dışında işim olmaz bi rahatsızlık vermem kimseye
a: yok olum yok istemezler apartmandakiler bekar mekar
e: ya abi hem tekim hem de öyle çok çevrem yok sesim çıkmaz inan ki
a: hayır olmaz kız mız atarsın sen eve
e: 31 çekerim atmam vallahi masturbasyon yaparım yine atmam abi vallahi
a ve b: oha
-ne varsa ondan alalım biz.. denilmesi lazım gelir.
cillop gibi tertemiz evinin dolap kapaklarının sonsuzlukta kaybolması, en iyi ihtimalle sarkması, parkelerinin çizilmesi, balkonlarının çöplük olarak kullanılması vs. sonucu evin kullanılamaz hale gelmesinden korkan ev sahibi de olabilir.
-hasan amca sizin alt kat boşmuş kiralıcaktım da.
+ben bekara ev vermem.
-peki o zaman senin kıza talibim.
+ben bekara kız vermem, şey pardon sana kız mız vermem.
-yalnız senin kız ona buna veriyomuş diye duydum.
+bunu bi kişiye bile anlatırsan vururum lan seni, yarın gel yerleş eve.
-sağolasın hasan emmi.
http://img144.imageshack....44/619/bekaraevyokig1.jpg
ev arayanların koluna kız ya da erkek arkadaşlarını takarak ''evliyiz'' ya da ''nişanlıyız evlenince oturmak için ev bakıyoruz'' yalanını uydurmalarına sebep olan ev sahibi zırvasıdır.
(bkz: bekara kız yok)
- bekara ev yok
+ bekar değilim zaten açık evliyim
- hmm yenge hanım nerede acaba
+ ne bilim bir herifin koynundadır
- ohaaa...sana yağmurlu havada su yok o zaman
esasında bir kıskançlığın getirdiği serzeniş.Hayatında hep hayalini kurduğu ''eve kız/erkek atma''fantezisini gerçekleştirememiş ev sahibi/sahibesi tarafından takınılan durum.Fırsat verilse evi kiralamaya gelen bekarın yerinde olmak isterler.Ama iş işten geçtiği için ''madem ben bu konularda muvaffak olamadım''pis bekar sende olama anlayışının
benimsenmesi.
benimle evlenir misin diye karşılık verilesi ev sahibi takıntısıdır.
bu devirde hala bu kafamı dedirten trajikomik ev sahibi tribi.