bugün

Gelişim psikolojisinde yakın ilişki kurmak, evlenmek, çocuk yetiştirmek yaşam görevleri arasında kabul ediliyor. Bu açıdan bakarsak toplum için birey bir görevi yapmayı reddediyor olarak algılanıyor. Muhtemelen insanlar tarafından bu yüzden garip karşılanıyor.
Arıza tipler de evlenebiliyor. Gerçi ben arızayım evlenemedim.
sorunlu olarak bakılmaz, ancak riskli olarak değerlendirilir, özellikle kiracı olarak ev ararken.
Gay galiba derler.
herkes önce kendine baksın.
Bekar erkeklerin takmaması gerekir. Evlenmek ve çocuk yapmak bir başarı değildir. Herkes evlilik yürütebilecek yapıya da sahip değildir. Bazı insanlar yalnızlığı tercih eder. Abuk subuk gelenekler yüzünden toplumda garip, sıkıntılı muamelesi görüyor bekar insanlar.

Sen evlisin ve karşındaki kişi evli değil, yani senin zıttın. Siyah-beyaz gibi. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Tercih meselesi direkt.
bekarlık sorunluluksa en sorunlu benim o zaman. forever alone modunu açtım gidiyorum sonsuzluğa.
Sorunlu olan biz erkekler değil, ekonomidir.
Gençler daha doğru düzgün sevgili iken sinemaya, tiyatroya, konsere vs. Gidemezken, evden çıktıkları anda ceplerinden 2k gidiyorsa evlenmesinler. Evlilik dediğin bir imza atılır ama aç akraba bu devirde eğlendirilmez veya doyurulmaz.
görsel
Sensin sorunlu asosyal g* lalesi.

Başlığı açana da kafam girsin.

Y*rrama anlarsın çünkü.

Ben ne anlatıyorum lan 2 saattir.

Uyuyamıyorum eloriayı düşünmekten zaten.
Uyuyamıyorum aq.

Asabımızı neden bozuyorsunuz.

Zaten kafam berbat şu s* ağustos ayında senesinde.
Halk arasında ibne mi acaba söylentileri yayılır. Bakkala, berbere falan gidince amcalar gereksiz bir samimiyet kurmaya çalışabilir.
abartıyor ibne inanmayın. en fazla kahvede kalkmıyormuş falan derler.
Yaş 19 = bu çocuk neden üniye giremedi
Yaş 25 = niye evlenemiyor bu çocuk
Yaş 35 = niye bunların çocuğu olmuyor
Yaş 45 = niye bunun çocuğu üniye giremedi
Yaş 55 = bir türlü neden emekli olamadı bu adam
Yaş 65 = bu herifin çocuğu neden evlenmiyor
Yaş 75 = torunu neden yok bunun acaba gelini kısır mı.

Yeter be yetheeer.
Geri kalmış toplumlarda olan can sıkıcı bir durum.