bugün

Adamı entry silmekle suçlayanlar Tito'ya laf sokup, 10 dakika sonra entry silenler yalnız lan ahahah. Ciddiye alıp cevap vermene değmez biladerim, he de geç.

T: güzel bir yazar.
Çok fazla argo ve küfür kullanmasından rahatsız olduğum yazar. Sevemedim.
fenerli troll.

sıfır entelektüel birikim, futboldan anlamayan bir dimağ...

klasik fenerli.
11. Nesil silik. insan gerçekten hayret ediyor.
(#38457196) terbiye yoksunu bir fenerbahçe militanı. bu ergenler kadar iğrendiğim bir oluşum yok cidden yıllardır burada futbol geyiği yaparım 1 kişiye bile orospu çocuğu demişliğim yok açık ve net.
hala mesaj yolu ile bana küfür ediyor. moderasyon bu adi herifin icabına bakmaz ise ettiği küfürlerin misli ile karşılığını bulacaktır. ona şüphesi olmasın. şu an sabrediyorum. sabrım taşarsa klavyenin arkasını da önünü de göstereceğim kendisine. dediğim gibi az önce mesaj yolu ile ettiği küfürleri şimdilik sineye çekiyorum ve az bekleyeceğim. umduğum gibi olmazsa sıkı dursun.
futbol konusunda objektif olamamasıyla, aşırı fenerbahçe fanatikliği ile üzen bir troll. inşallah bir gün futbolu sadece iki renkten ibaret görerek kırıcı olmaya son verir. o zamana dek çok fazla şey kaçıracağını biliyorum. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böyle...
bir beşiktaşlı olarak sevdiğim, sadece ebırı çıldırtıp, kudurtan yazar.
cumhurbaşkanımıza küfür ettiğim iddia ediliyor. halbuki ben öyle bir şey yapmadım.

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-40291432

ben burada bahsi geçen kandırılanlara milketin parasını hırsızlara yedirenlere küfrettim.

reisi kimse kandıramaz sayesinde fetöyü devirdik açık ve net.

yoksa siz reisten şüphe mi ediyorsunuz.

görsel
Pis herifin ve küfürbazın önde gidenidir.

Bunu daha önce söylemiştir.

iyi bir adam olarak lanse etmedim hiç bir zaman kendimi ben.

Trollük yapmam da demedim. Yapıyorum. En sevdiğim yazarlardan biti erectov dur mesela.

Fakat bazıları vardır ki ben çok iyiyim müslümanım der başka görüşten insanlara hakaret eder. Bunlardan bir tanesi de kafa koparanus tur. Ben onların pisliklerini dökerim ortaya ve ben,

Ahlak timsali değilim ama böylelerinden çok daha ahlaklıyım çok şükür.

Benim hangi entry i ciddiye alarak girip girmediğimi okuyan anlar zaten.

Takma dişini çıkaran kız başlığını ne kadar ciddiye alabilirsin ki.

iyi oral yapar yazarken eğlendim ben orada. Başkaları da gülmüştür belki ve ya sevmemiştir sikimde değil.

Primci olsaydım karmamda eksi olmazdı. Karmayı umursamıyorum. Sadece söylüyorum ne olduğumu.
bu çocuğa cidden üzülmeye başladım yaşı da genç üstelik biri elinden tutsun da tedavi falan ettirelim belki kurtarılma şansı vardır hala açık ve net.
bana nickaltı girmeye çalışan kürt. sus ve bijilemeye devam et. yoksa abilerinle mi karıştırıyon beni tırrek.

görsel
herkese hak ettiği değeri veren, orospu çocuğu na orospu çocuğu diyen yazar.
görsel
evladım olması halinde sikime dava açmama sebep olucak şahıs. ha bu arada bana şerefsiz demiş. şerefsiz babandır ulan ayı.
“ naber la Fenerbahçe fanatikliğini abartan gıcık köfte ? “ demek istediğim yazar.

(bkz: boong o dworf)

Not: gelsin seri eksileme çeteleri ! Korkmuyorum sizden !