bugün

olaya kürtala bağlayanlar için ayrı bir utanç.

-doğmadan öldürseydin diyor.

lan ben anormalim heralde. bi an düşünüyor insan.

ya kalbi atan herhangi bir canlıyı öldürebiliyor musun?

lan kalbi atıyor onun, insan, evlat. suçu siz gibi ahlaksızların beş dakikalık zevki yüzünden pişman olup tek çare öldürmek demeniz.
analar babalar uyanın artık denilesi bir durum.
sağlık ekiplerince hastahaneye götürülmemesi gereken kızdır.
bebek hayatını kaybetmiş, o artık her şeyden önce bir katildir.
lan ne oluyo , nereye gidiyoruz diye sormadan önce gördüğümüz bir eylemdir.
ön yargılı yaklaşmamak lazım. postpartum psikoz olabilir.
kızda ve erkekte %1 lik bir hata varken; toplum baskısı , kapalı aile yapısı, kültür düzeyi, aman ne derler korkusunun payı % 99'dur.
bebeği öldüren toplumdur.
http://www.youtube.com/watch?v=pRUGvArWXLk
ege bölgesinde yaşanması çok dikkat çekici.
gerçekten insanlığın öldüğünü gösteren bir haberdir. zaman zaman meleklerin yerinde olmak için kıskandığı ama zaman zaman da şeytanın bile yanında saf kaldığı şu "insan" denilen mahlukatın vicdansızlığı, hayvandan da alçak olma durumu dünyanın çivisinin çıktığının birer göstergesi...

--spoiler--
MUĞLA’nın Milas ilçesi’nde, yaşadığı evin banyosunda doğum yaptığı belirlenen üniversite öğrencisi, iddiaya göre bebeği 6’ncı kattan attı.
--spoiler--

http://www.son.tv/Gundem/.../haber-175665/?ref=ankara
yine üniversiteye ''orospuluk'' için gitmiş bir genç ve ardında bıraktığı ikinci sayfa gazate haberleri.
hakirdir.
kürtaj ve toplum baskısı saçmalıklarının sayılmasına neden olan kız.
yahu kimse demiyor ki evlilik öncesi cinsel ilişkiye neden meraklısınız sonuçlarını neden hesap etmiyorsunuz. kimse demiyor ki üniversiteli kızsın o birlikte olduğunda aynı şekilde üniversiteli aklınıza hadi düzüşüyoruz bari önlemini alalım demekte mi gelmedi. hep toplum suçlu.
tahmin ettiğim gibi yine entellerin çıkıp "suçlu %99 toplum yea" dedikleri hadise.
evet ben gidip hamile bıraktım kızı sonrada, çocuğumu aşşağı attım.
aynı toplumda yaşıyorsak niye yapmıyorum bunu kimseye? çünkü ara sıra beynimi kullanmayı biliyorum.
evet ya, kız yaptı ya bunu. belki de güzeldir. "masum onlar, kızlarımız masum. eziliyor onlar.:(" yürüyün lan!
Orospudur. Net.
(#19098487) histerik hastası olabilir.

tabi bu yaptığı yanlışı düzeltmiyor.
en büyük cezayı yine kendisine vermiş; bilinçsiz, şanssız bir kadındır. olayın sosyolojik ve psikolojik boyutunu konuşmaya günler, aylar yetmez. fakat orospu, fahişe diyenlere şunu sormadan edemeyeceğim; hanginiz eliniz sikinizde karı kız peşinde koşup, onlarla birlikte olurken karşındakinin ne duruma düşeceğini oturup düşündü, hanginiz vicdan yaptı? ben cevabı biliyor gibiyim.
rabbim kimi kadına çocuk nasip etmez yıllarca tedaviler, masraflar, ilaçlar vs... böyleleride tutar camdan aşağı atar.
klavye başından sallanması kolay fakat yaşayanın nasıl bir ruh halinde olduğunu asla anlayamayacağımız bir hadisedir.
doğum kontrolünün ne olduğunu bilmeyen "üniversiteli" kız. o çağa gelip hala neyin ne olduğunu bilmiyorsa affedersiniz ama bu kız gerizekalıdır. ali poyrazoğlu'nun dediği gibi "bunlara neyi öğreteceksin, hepsi o konuda ordinaryus profösör". bir de kızlar asla suçlu olmuyor hep erkekler suçlu.
o bebeğin anasını siksen yeridir yani kısa ve öz.
çağdaş toplum olduk işte. bazıları hala toplum baskısından bahsediyor. toplum mu doğurttu o bebeği. her b*ku yerken toplumdan baskı mı gördünüz? sabaha sabah asabını bozuyorlar insanın. o masum bebeye yazık. anasıyla meçhul babasını 10. kattan kazıkların üstüne atmalı.
gururu onuru olsa o 6. kattan kendisi atlayacak kaltaktır. lan pardon kızdır. kucak kucak gezersen öyle olur böylelerinin amısına sayaç takmak lazım arkadaş hatta mühürlemeli belediye.
cinayetten yargılanıp 1231321 sene hapse mahkum edilmesi gereken kızdır.

sen çatır çutur seks yap, sonra hamile kaldım ühühüh diye ağla kevaşe. o çocuğun günahı neydi? allah belasını versin.
subliminal mesaj aleti olan kız. bebeğini altıncı kattan atmış ama üniversiteli olduğunu vurgulamanın amacı ne sayın yazar.
duyduğumda tüylerimi ürperten kızdır. yaşadığı durum ne, nasıl bu hale geldi fikrim yok elbette ama yine de dört gözle, sabırla bebek bekleyen insanları düşündüğümde koca bir haksızlık görüyorum.