bugün

insanliktan nasibini almamis bunyelerin yapmis oldugu insanlik disi eylem.
hayvandan daha aşağı dereceye düşmektir.
umuma açık bir alanda çükü kesildikten sonra iki zenci tarafından akşama kadar becerilmesi gereken kişinin yaptığı iğrenç eylem. yok böyle de hırsımı alamam, zenciler tarafından tecavüze uğradıktan sonra derisi yüzülüp güneş altında bekletilmelidir. ölümü ne kadar acılı olursa o kadar iyi olur bu pezonun.

edit : bebeğe tecavüz eden şahsiyet sözlükte. eksi oyu ile kendini belli etmiş.
sapkınlığın son haddesi. günahsız zavallı bir yavruyu bile cinsel obje olarak görmek. insanoğlunun iyi niyetini sorgulattıran ruh hastalığı.
ilk önce tınaklarının sökülmesi, daha sonra ufaktan derisinin soyulması, sonra tek tek dişlerinin sökülmesi ve en son herkesin gözü önünde hadım edilip milletin içine salınarak linç edilip öldürülmesi gereken hayvan' dır.*
uçkurunun peşine düşüp gözü kararmış sapık ötesi pislik halini almış insandır.
bu vahşeti gerçekleştiren kişinin cezasını toplum vermelidir.
küçücük ve tertemiz bi bedeni kirletecek kadar adi ve şerefsizce(!)
insanlığa aykırı bi davranış ve sapıklıktır.
türkiye'de 2007 yılında yaşanılan olay. adi sapığın cezasını ise mahkumlar vermiştir. detaylı bilgi için:

http://www.internethaber....news_detail.php?id=105866
kurban bayramlarında kurbanın kesimi sırasında asılması misali aynen s.kinden asılması gereken kişidir.
midesiz yaratıklardır, insan diyemiyoruz. hadi kendi mideleri yok, bizim midemizi kaldırmaya ne hakları var? iğrenç yaratıklar!
af buyrun .rospu çocukluğunun en önde gidenleridir bunu yapanlar.
hapishanede gözleri oyularak cezasını almış yaratıktır. gözlerinin oyulması yerine, sikinin kesilip ağzına verilmesi daha makbuldur.
iran'da yapılırsa, vinçle meydanda asılmakla sonlanacak iğrenç bir eylemdir.
idam karşıtı olsam da, bunu yapan kişinin öldürülmesi gerekir.

zira taşıdığı hasta genleri, kişiliğini bir sonraki nesle, çocuklarına, torunlarına aktarma ihtimali vardır, toplumu uzun vadede çökertecek bireyler bu şekilde doğmaktadır.

kendisinin idam edilmesi devlet eliyle "doğal seleksiyon" benzeri bir yaptırım olacak, güvenliği arttıracaktır.
hadım edilip işkence görmesi gereken mahlukat. ülkem nereye koşuyor sorusunu pekiştirerek sormaktadır.
süründürülmesi gereken yaratıkların yaptığı eylemsi. ''bunlar insansa ben hayvan olmak istiyorum...'' sübyancılık olarakta tanımlanabilen bu eylemi yapan yaratıkların derisi yüzülmeli ve tüm annelerin eline bırakılmalıdır. senin gibi insan olmaz olsundur.
insan olmayan varlıkların, akıllarını yitirdiğini belirten eylemdir. bu eylemi gerçekleştirilen kişileri üstteki entryden farklı olarak derisini soyup denize atmayı tavsiye ediyorum. cızır cızır yansın
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar