bugün

(bkz: dövülesi kızlar)
şımarık ve çok çocuksudur.sevmem hatta nefret ederim.
ah bi' de ünlü olsa ağzının ortasına çakılası ünlüler başlığına da dahil olacak kızdır. gerçi, her türlü çakılması gereken kızlardır. tabii ki de ağzına.
zeka seviyesini dışarı vurmaktan zevk alan hatun kişi.
bir de bunlara aynı taklidi yaparak cevap veren erkekler vardır. bunlar sevgiligidir o zaman hiç çekilmez olur. kısaca cıvıktır vıcıkçadır. olmasındır.
ayı taklidi yapılarak karşılık verilmesi gereken kızlar bütünü.
s.ksi olduğunu düşünen kızdır.
bir de aramaya inanmadan konuşan kızlar vardır, erkek de olabilir fark etmez, ikisine de dalmak mübahtır.

başlık: kısmına gelip, sadece 'bebek taklidi yapan' dememiz yeterli, sonra 'ara' butonuna basıyoruz ve bu aymazlığa bir ara veriyoruz.

şimdi reklamlar:

(bkz: bebek taklidi yapan kizlar)
(bkz: bebek taklidi yapan erkekler)
(bkz: bebek taklidi yapan sisman kizlar)
(bkz: bebek taklidi yapan kizlardan tiksiniyorum)
(bkz: bebek taklidi yapan erkek sevgili)
(bkz: bebek taklidi yapan şişman kızlar)
(bkz: bebek taklidi yapan kızları itlaf ekibi)
(bkz: bebek taklidi yapan kızın sübyancılığı özendirmesi)
(bkz: bebek taklidi yapan kiza tokat atan insan)
(bkz: bebek taklidi yapan kıza ultra prima almak)
allah belasını versın dedığım büyümüşte küçülmüş amanında amanın ne bok bışeysın sen dıye sevılen kız tıpıdır.
sarı saçlı ve iğrenç dudaklı olmaları muhtemel olan aptal ötesi canlılardır. kız değildir bunlar, başka bir cins kategorisine layıktırlar. *
(bkz: yani yerine yane ya yerine yaf diyen dangalak)
Ulan kızın yanındaki sevgilisi olsa anlarım. Hemcinsiyim lan ben!

Neyse başa döneyim en iyisi.
Oturuyorum evde, kapı çaldı.iki tane öğretmen arkadaşım. Harbiden he bir de koca koca karılar bunlar. Girdiler içeri.
-Miribaaaaaa biz geydiiik.
diye. O an biraz mala bağladım zaten.Her neyse hoşgeldiniz falan... Neyse aradan zaman geçti. Baktım muhabbet ederken dahi bebk taklidi yapıyorlar. Durdum durdum dayanamadım;
-Allah aşkına manyak mısınız? Kesin şu saçmalığı!
*Ama, amaa sen bişi öşlemedin miiğğğ?

Diye yamuk bir cevap aldım. Yemin ediyorum boğazlayacaktım. Kızlar ne olur gerizekalılaşmayın!

Ne olur kadın olun, kız olun ama bebekliğinize dönmeyin.
Zira ben hemcinsinizken dayanamıyorum, Allah erkeklere yardım etsin.
görsel *
anne sütünün gerekliliğini kanıtlayan kızdır.
Kız arkadaşlarımın çoğu bir şey yapınca gönlümü almak için yapardı. Zaten gergin olan ben daha çok gerilirdim. O konuşmanın 2 yaşındaki çocukta tatlı olduğunu söylerdim ama yine de yapardı çoğu.
Tadinda yapıyorsa tatlı olabilen kızdır. Ben nazlı küçük bir prensesim tribinde ise sürekli o zaman çok iticidir.
tatlı gelmiyor yapmacık yapmacık geliyorsa ağzına kürekle vurulası kızdır.
Çok itici kızdır. Kendi olsun, doğal olsun biraz.
vericeksin ağzına ki sussun, bebeklere de öyle yapıyorlar zaten emzik ve biberon güzel icat.
tam yerinde ve zamanında yaparsa hoş kızdır. ee tabi kendisi de bebek kadar tatlı olacak yok gereksiz bir şekilde bunu yaptıysa ve kendisi de tatlı değilse ilk entrye katılıyorum.
yayvan ağızlı iğrenç kızdır. çözüm kürektir. ağzına vurucan sonra dicen ki ''ce eee''.
Herkesin kürekle vurmayı beklediği kızdır. Yazik kimin kızıysa artık.
Güzel oral seks yaptıkları kesindir.
vurduran kızdır.