bugün

Parti kursun oy veririz öyle bir reis.
(bkz: we did it)
geri dönmüş ve dönüşü soğumadan çaylak edilmiş galiba. hoşgelmiş, umarız boş gelmemiştir.
ayrıca nickiyle gülümseten yazar.
Donuz listemde olduğu için hala argoyu abartıp abartmadığını bilmediğim, merak ettiğim yazar. Eğer öyle yapıyorsa lütfen sözlükte kadınların da olduğunu hatırlasın.

Not: 100 Fenerli eksilese de eleştirim burada duracak.
Donuz listemde olduğu için hala argo kullanımını abartıp abartmadığını merak ettiğim yazar. Eğer kullanıyorsa sözlükte kadınların ve yaşça büyüklerin de bulunduğunu hatırlasın.

Not: 100 Fenerbahçeli eksilese de bu entry burada duracak.
görsel
Başıma bir şey gelmeyecekse sevmediğim yazar. Bir de çok argo kullanma dostum lütfen, sözlükteki kadın yazarlara karşı ayıp oluyor.
Keşke farklı şartlarda tanışsaydık ama sevmiyorum işte, zorla mı ?

Edit: he eksile şike soruşturması geçirmiş kardeş eksile, umurumda değilsin.
Zagreb sızısı devam ediyor olmalı ki şenol güneş'e sarmış fb'li troll.
başıma bir şey gelmeyecekse sevmediğim yazar. futbol konusunda hazımsız, fenerbahçe yüzünden argo kullanıyor bol bol, sözlükte kadınların olduğunu unutuyor. sevmiyorum kendisini. silinse kahkaha atar, arkasından ilk suyu dökerim. ne hali varsa görsün de benden uzak olsun.
https://www.youtube.com/watch?v=Cs6UTJY72TE
Severim kendisini ama şunu eleştirmeden olmaz.

Azizci ve aykutçu gibi davranıyor. Ersun hocayı sevmiyor. Bu gerçekten çok ilginç. Fenerbahçeli olup da Ersun hocayı sevmeyen bir Fenerbahçeli var mıdır deseler yok derdim ama oluyormuş. Ersun yanal bir kere geldi bize ve kendini kanıtladı. En erken şampiyonluğu yaşattı. Gs'yi Kadıköy'de ezdi. Aykut kocaman yıllarca hocalık yaptı bizde, ilk yıl alex'in hayvani performansı sayesinde şampiyon oldu, sonrası müzmin ikincilik. ikinci olmak başarısızlıktır bizde. Ayrıca gs'ye Kadıköy'de sürekli puan verdi. Şampiyonluğu Kadıköy'de verdiğimiz maçta başımızda kendisi vardı, alex'i de oynatmamıştı. Bu Aykut seviciliği harbiden anlamıyorum.
iğrenç bir sürüngen .
patlıcan politikası da tanzim satışlarla aha bunun gibi muhalefet yalaması kişilerin kıçın da patlamış oldu .

biz demiştik patlıcan dan size mama çıkmaz diye ama dinletemiyoruz tabi .

zaten dinlemesinler de dinlerlerse seçimleri kazanma olasılıkları doğar .

bunu istemeyiz tabiki .
20' li yaşlarına yaklaşırken takımının küme düşmeme mücadelesi verdiğine tanık olmakta olan panpa. bense aynı yaşlarımda takımımın uefa kupası, avrupa süper kupası kazanıp şampiyonlar liginde çeyrek final oynadığını ve real madrid' i iki kez yendiğini görmüştüm.
ne diyelim ? inşallah düşmezsiniz panpa.

edit: eksile ve yandaşlarına eksilettir panpa. gerçekleri görmezden gelmeye devam et.
bizde geri vites yok bu arkadaş nik altıma bunu attı bende kendisine iade ettim. evet..

görsel
adamdır.
kişiliği karakteri yetersiz yazar. bizde geri
vites yok bu arkadaş nik altıma bunu
attı bende kendisine iade ettim. evet..

görsel
11 senedir şampiyonlar ligi görmemiş, donuz listemdeki panpa. boşver panpa bir gün görürsün.
Yetki gidince saldım çayıra olmuş adam.
Toparlanin lan biraz.
Sözlükteki adam gibi adamlardan. Bazı fetöcüler rahatsız.
abberline sevmiyorsa adamdır, evet..
Sesli güldüm..

Bence sensil hesabı.
sözlüğün bomboş yazarı. sabah akşam fener muhabbeti yapıyor 15 yaşında herhalde.
bu arkadaşda solcuymuş .

yani şunlardan .

ecevit solcuları kandırmış bak sen şu işe .

https://galeri.uludagsozl...m/r/ataturkcu-20-1901872/
Cumhuriyet çocuğudur.

Kripto ağlak vaizcilerin saldırısına uğramıştır .
atatürkçü olması iyi hoşta, fenerbahçeli olması işi bozuyor.