bugün

gerçi başlık biraz spesifik olsa da maksat malumdur. bir günün bitimi. hani gecenin siyahla kardeş olduğu zaman dilimleri. bütün yorgunluğun yatağa emaneti. işte o an...yaşamın yorgunluğunu almaz mı zaten hayaller. yaşatmaz mı asıl yaşamı.var olmamızın bir gerekçesi değil midir ? kimi zaman çokca param olsun şöyle yapayım böyle yapayım, kimi zaman bir sevgilim olsun bana sadık olsun hiç ayrılmayalım, kimi zaman ölmüş gitmiş anneyi babayı rüyada görme hayali. kimi zaman peygamberi görmenin düşünü kurma. bir düş için bir düş kurma. uzayıp gider.
araba ile sevgilinin varlığında uzun yolculuğa çıkmak. mola yerinde o çıkana dek tuvaletin kapısında beklemek ve o çıkıp geldiğinde yıkamış olduğu ve bu nedenle üşüyen ellerini avuçlarına alarak nefesle ısıtmak, öpmek.
uyurken o'nun olmak.
az sonra gelecek uykunun hayalinden başka bişey değildir.
düşünüyorum bazen.

böyle siyah bir volvo fh16 750 çekicimin olduğunu düşünüyorum. arkamada taktığım yüksek tavan bir dorse. otobana çıkmışım 120 ye zorluyorum ibreyi adeta uçuyorum. sonra son ses bir müzik camlarda açık adeta rüzgara kafa tutuyorum.

entry biraz subjektif oldu ama başkada anlatılmaz ki gece yatınca akla gelen hayaller.

zaten insanların hayalleri de olmasa bu dünya çekilmez ki. her şey satın alınabilir ama hayaller asla.
şu ranzaya çıkayım
oohh yorganıda cekkim..
şimdi üniversiteyi kazansam
kafama göre yaşasam
okusam
yurtta kalsam o hayatı öğrensem
sakin ol girls son deneme sınavın sadece 360..
yat zıbar hayal kurma!
ideal erkeğin varlığını düşünmektir. adı üstünde hayal!!!
yarın sıfır çekeceğim vizeler. 2 sene boyunca değişmedi.
"ankara üniversitesi hukuk fakültesine yerleştiniz" yazısını bilgisayarımın ekranında görmek.
başını yastığa koymanın en güzel yanı.. hayal kurmak güzel şey, başını yastığa koyunca hayal kurabiliyorsan umudun var demektir. seni hayata bağlayan, karamsar kalınca ucundan tutabileceğin bir umut var demektir.

hayallere çok takılmak da iyidir, hayal kırıklıklarına takılmaktan..
laptopum resmen ikiye ayrıldıktan sonra * tek hayalim sensin beyaz toshiba. öyle kpssyi kazanayım, atanayım, maaşımı elime alayım da değil bi beyaz toshiba bu yani.
kaleye şut çekmeye çalışıp, topu bir türlü kaleye yollayamamak.
"yaşlandığım onunla uyuyabilecek miyim?" diye başlayan hayaller silsilesidir.
sadece güzel bir uyku uyuyabilmeyi hayal etmek. kaldı ki senelerdir gündüzleri uyuyorum ,daha doğrusu uyumaya çalışıyorum.
nedense her gece ama her gece sevgilinin bir çift yeşil gözüdür uykuya dalana dek akla gelen tek hayal...
bir kere daha aşk ile karşılaşsam da bu sefer ben istemesem onu.
müthiş gizli bir örgütün lideri olurum hemen.
Birikmiş hayal kırıklıkları ile artık misafirliğe gelmeye naz yapan yâr gibidirler. Ne oldu da korkar olduk hayal kurmaktan? Çok mu yorulduk, çok mu kırıldık, çok mu büyüdük ya da pes mi ettik yenilgiyi kabullenip? Çok hayal kurduk da tükettik mi kurulabilecek hayalleri? Bilmiyorum! Ne güzel olurdu şimdi sarılıp bir hayale, sebepsiz beliren gamzelerle dalmak uykuya...
üniversite zamanlarım.
keşke şu an onun yanında olsam.
eski sevgiliyle tekrar uyuyabilme ihtimali.
hayal ettiğim hayaller.
para, çok para.
yakınlarını kaybedince olacaklardır.
insomnia olma sebebi(m)dir.
yarın daha erken yatmanın hayali.
güncel Önemli Başlıklar