bugün

eğer başıma bir iş gelmeyecekse ve toplum tarafından yanlış karşılanmayacaksam vajinayı çekici bulmuyor ve sevmiyorum. evet!

çünkü mantıklı düşününce de vajinadan görsel olarak etkilenmek mümkün değil. üstte pipi gibi sallanan klitoris, üst ve alt dudakların çok kaba durması, vajinal girişin perine bölgesine olan yakınlığı...

ayrıca bilimsel olarak vajen bölgesi en bakterili bölgelerden biridir. dışkılama alanına da oldukça yakındır. hem idrar deliğiyle vajina deliği de birbirine çok yakın. bu da mide bulandırıcı.

mantıklı ve nesnel olarak baktığımızda da vajinanın çok da güzel ve estetik bir organ olduğunu söyleyemeyiz. bir kere ayda bir kanıyor ve pislik yayıyor be! hele tüylerini de almazsa çok iğrenç, çok!!

edit: oh be! itiraf ettim rahatladım.
(bkz: bir ılığın itirafları)
Yemin ederim ibretlik bir entry. Şaşkınlık içerisinde okudum. Allah yardımcısı olsun. Allah düşürmesin.
bunların sayıları artar umarım. bölünerek falan çoğalsalar hemen.

bir temenni.
Haklı bulduğum bir görüştür. Cinsel organların görüntüde bir çekiciliği olduğunu düşünmüyorum. Estetik de durmuyolar. Ne varsa memede var.
görsel
eğer bahsedilen kapkara olmuş, cacıktan hallice bir vajina ise sonuna kadar haklı olan başlıktır.
vajinadan vajinaya değişen bir önermedir.
şimdi bi görsel yüklerdim de silik yerim diye yapmıyorum. *
tanım: yanlış yolsa olan genç bir erkek beyanıdır.
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)