bugün

(bkz: hoşgörü dini olarak islam). Gördük hoşgörünüzü ibneler.
çomarların beyinciklerinde kalan bir uktedir.
saçma ve hiçbir zaman gelmeyecek gündür.
mal beyanlarından sadece birisidir. portakalda vitamin olmaya değmeyecek insanların var olduğu göstergesidir.

(bkz: türban zorunlu hale getirilmemelidir)
Az kalmıştır. Allahın izniyle o günler de gelecektir.
karı gibi zırlayan kemalistlerin korkularıdır. lan ne korkak adamlarsınız lan siz. yok olum öyle bir şey ne mıy mıy adamlarsınız siz ya. bak ya korkulara bak. otur ağla lan birde it herif. yarın ya aç kalacaksın desem şimdi oturup ağlayacakmısın.
mini eteklilerin yakında göreceği muamelelerden birisi.

(bkz: nereye gidiyor güzel ülkem)
Sortla bindigi icin kasi patlatilan sporcu gordukten sonra bunu da bekleriz.
gelemeyecek günlerdir. din ve vicdan özgürlüğüne aykırıdır.
hiçbir zaman gelmeyecek günlerdir. ha chp belki darbe ortamı yaratmak için benzeri provakasyonlara girişebilir. ama halk bunu yemez.

12 eylül referandumu ilede giçbir ilgisi olmayan fantazidir ayrıca.
başı kapalıların başı açıklarla bir derdi yok ama neden başı açıklar sürekli türbanlılarla uğraşıyor anlam veremiyorum.
(bkz: #90356369)başlar kapatıldıysa nolmuş,açıksa nolmuş.herkesin kendi seçimi.bölücülüğün ekmeğine yağ süren bir başlık daha olmuş sadece.
tabi ki böyle birşey olmaz ama şöyle birşey var;
(bkz: haşema ile denize girene karşı çıkan asker karısı)
kimsenin böyle bir özlemi olmadığına göre, hayır kampanyasına destek için açılmış olduğu kolaylıkla anlaşılacak başlıktır. kampanyaya katkı baabından şunlar da söylenebilir:

(bkz: laiklerin kör testereyle kesileceği günler)

(bkz: top sakal bırakan gençlerin asılacağı günler)

(bkz: kurbağaların diri diri yüzüleceği günler)

o günler gelmeden hayırı basın siz de, eşek değilsiniz ya...
(bkz: şeriat gelecek üzerine komplo teorileri üretmek)
tanım: kendilerine laikçi denilince kızan yazarların uydurduğu,erbakan'dan özal'a,28 şubat öncesinden 2002 genel seçimlerine,o günlerden de bu günlere kadar bir türlü gerçekleşememiş hadise.gerçekleşememesinin tek sebebi,bu ülkede baştaki örtüye ya da götteki mini eteğe bakmadan önce kafaların içine bakan insanların halen varolması.ileride de artarak çoğalacak olması.neyse ;

bu olayın yarın olup olmayacağı meçhul,ama başörtülü olduğu için hiç bir resmi kuruma giremeyen insanların gerçekliği şu anda gözlerimizin önünde,ayan beyan bir gerçek.
başörtülüler bundan korkmayıp,aksine üzerine gidip savaşıyorlarsa,madem onlardan üstün olduğunuzu ve onların geri kafalı olduklarını iddia ediyorsunuz;böyle bir şey olursa ileri görüşlülüğünüzü ve medeniyetinizi döktürür,olayın üstesinden gelirsiniz.rahat olun.kafanız açık,ay pardon,ayık olsun.
hayallerden öteye gidemeyen günlerdir.
akp zihniyetiyle gelecek günlerdir.

türkiye yavaş yavaş geri devrim rotasına çekilmek istenmektedir. 12 eylül referandumu bu konuda bir eşiktir. dikkatli olun.
laikçilerin korkulu rüyası olan günlerdir. zira herkesi kendileri gibi diktatör ve acımasız sanarlar. ama size kimse bir halt etmez merak etmeyin. korktuğunuz kesim görüp görebileceğiniz en hoşgörülü kesimdir.
(bkz: ham laik şizofren)
böyle giderse az kaldı !
saçından sürüklerler yollarda !
bu düşünceye katılıyorum ama gülmekten.**
ben şahsen böyle bir ülkede yaşamak yerine bütün kariyerimi** mahveder bunu bize yapan kişi ve kurumlara suikast düzenlerim.çünkü ben benim gibi olmayan insanlara saygı duyuyorum onlar da bize duysun.
böyle bir ayıp türkiye'de asla yaşanmayacaktır. bu tür kışkırtmaları, statükocu direnişe rağmen batı normlarındaki bir demokrasiye
ilerleyen türkiye'de artık kimse yemiyor.

o değil de, başı örtülü olduğu için üniversitelerden atılan kızlar ayıbı kabak gibi ortada dururken, kıçından horror senaryoları üretmek
ne kadar inandırıcı olur?
perşembe ve cuma günleri olabilir.
çok paranoyak bir düşüncedir,bizler insan oldukça böyle zamanların gelme ihtimali düşüktür.
başı açık sensin otobüste sana girsin gerici
bu solcuların en buyuk rüyalarindan birisidir. son 15-20 yıldır acı çekmediklerinden olsa gerek rahat batması olayıdır. boyle birseyin olmayacagini tabiiki onlarda gayet iyi biliyorlar. akp veya baska bir sağ iktidar doneminde başı açikların ya da kiçi açiklarin hayatinda hükümetten kaynaklanan bir değişiklik olduğunu kim iddia edebilir. böyle birsey yok. yıllardır dayak yiyen oruc tutmayanlardan bahsediliyor. koca ayda bir iki kere, onlarda kimbilir kimin damarına bastılarda öyle yediler o dayaği. afiyet olsun...